آفتاب

بهترین لوازم کمپینگ و طبیعت گردی را از کجا تهیه کنیم؟



کوله پشتی طبیعت گردی یکی از لوازم و وسایلی است که هر طبیعت گردی برای حمل وسایل مورد نیاز کمپینگ خود نیاز دارد و فروشگاه ساتونا با توجه به سلیقه مشتریان خود اقدام به طراحی و ساخت کوله پشتی های طبیعت گردی و کمپینگ حرفه ای با بهترین کیفیت و جنس کالا می نماید.

ساتونا بهترین فروشگاه خرید لوازم کمپینگ در ایران می باشد که شما می توانید به راحتی به وب سایت این فروشگاه به آدرس https://satona.ir/ مراجعه کنید و اقدام به خرید لوازم کمپینگ خود کنید. در ادامه قصد داریم به معرفی محصولات این فروشگاه وسایل طبیعت گردی بپردازیم که با کیفیت های جالب توجه و قیمت های شگفت انگیز به فروش میرسه و همینطور ارسال محصولات فروشگاه ساتونا به صورت رایگان انجام میشه.
 لوازم کمپینگ

کوله پشتی طبیعت گردی

کوله پشتی طبیعت گردی یکی از لوازم و وسایلی است که هر طبیعت گردی برای حمل وسایل مورد نیاز کمپینگ خود نیاز دارد و فروشگاه ساتونا با توجه به سلیقه مشتریان خود اقدام به طراحی  و ساخت کوله پشتی های طبیعت گردی و کمپینگ حرفه ای با بهترین کیفیت و جنس کالا می نماید. شما می توانید برای مشاهده و خرید کوله پشتی طبیعت گردی مورد نظر خود به سایت فروشگاه ساتونا مراجعه نمایید.

پوشاک طبیعت گردی

پوشاک طبیعت گردی یکی از لوازم مورد نیاز برای هر طبیعت گردی است که می تواند در شرایط غیرقابل پیش بینی آب و هوایی کار وی را راحت تر نماید و یا اینکه ممکن است لباس شما خیس یا کثیف شوئ و شما نیاز به تعویض لباس داشته باشید. پس همیشه سعی کنید در داخل کوله پشتی خود پوشاک مناسب طبیعت گردی به همراه داشته باشید.
 لوازم کمپینگ

زیر انداز سفری

زیر انداز سفری خوب برای یک طبیعت گرد یکی از مهمترین مواردی است که می تواند به همراه داشته باشد، زیر انداز خوب می تواند شما را هنگام استراحت از نم و رطوبت زمین و حشرات موزی حفظ نماید.

چادر و تارپ

چادر و یا تارپ مناسب نیز یکی از موارد مهمی است که نیاز است تا یک طبیعت گرد آن را به همراه داشته باشد تا در زمان استراحت یا شب هنگام بتواند به راحتی آن را برپا کرده و خود را از باد، باران، طوفان، برف و آفتاب حفظ نماید.

کیسه خواب

کیسه خواب نیز یکی از موارد مهمی است که شما برای یک خواب راحت در دمای مناسب  نیاز خواهید داشت تا بتوانید خستگی راه پیمایی های طولانی را از تن به در کنید و روز بهتری را شروع کنید.

وسایل روشنایی

برای داشتن یه کمپینگ خوب و مناسب نیازه که در تاریکی بتوانید بهترین جا برای کمپینگ را پیدا کنید و از طرفی بتونید وسایل کمپینگ خود را برقرار کنید اما این اقدامات بدون داشتن یک چراغ با نور مناسب میسر نخواهد بود، پس به هیچ وجه وسایل روشنایی خود را فراموش نکنید.

صندلی سبک

صندلی مناسب کمپینگ که وزن مناسبی داشته باشد و بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید و از کنار آتش و تماشای منظره لذت ببرید.

چاقوی چند کاره

چاقو یکی از مواردی است که هر طبیعت گردی در طی گردش و کمپینگ خود نیاز به آن خواهد داشت. چاقویی که کارایی هایی مثل در بازکن قوطی، قیچی، سوهان و پیچ گوشتی داشته و می تونه کمک حال شما در زمان کمپینگ و طبیعت گردی باشه.

ابزار جهت یابی

بخاطر گستردگی طبیعت بکر سرتاسر کشور پهناور ایران شما برای جهت یابی و پیدا کردن راه خود نیاز به ابزار جهت یابی خواهید داشت که می توانید از جی پی اس گوشی همراه خود یا قطب نما استفاده کنید.




وبگردی