آفتاب

ارسال بار به خارج از کشور در کمترین زماندر این مقاله از سایت آفتاب آنلاین قصد داریم یکی از برترین شرکت هایی که خدمات ارسال بار به خارج را با کمترین هزینه و با بهترین ایمنی انجام میدهد به شما عزیزان معرفی نماییم تا محموله ها و کالاهای خود را در کمترین زمان ممکن منتقل نمایید.

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که قصد داشته باشید برای یکی از دوستان و اقوام خود در خارج از کشور ، کالا ، بسته و حتی لباس ارسال کنید اما هیچ اطلاعاتی در این خصوص نداشته باشید . این چالش نه تنها برای افراد عادی ، بلکه برای بسیاری از تجار نیز به وجود آماده است و برای ارسال بار به خارج دچار مشکلاتی شده اند.
از همین جهت ، در این مقاله از سایت آفتاب آنلاین قصد داریم یکی از برترین شرکت هایی که خدمات ارسال بار به خارج را با کمترین هزینه و با بهترین ایمنی انجام میدهد به شما عزیزان معرفی نماییم تا محموله ها و کالاهای خود را در کمترین زمان ممکن منتقل نمایید.
شرکت حمل و نقل بین المللی آنی بار یکی از متخصصینی است که با سالها تجربه در امور ارسال بار و کالا به کشورهای مختلف می تواند بهترین راهکارها و روش های انتقال کالا را در اسرع وقت در اختیار شما قرار دهد . در ادامه با ما همراه باشید تا با خدمات این مجموعه بیشتر آشنا شوید.

روش های ارسال بار به خارج

برای ارسال بار به خارج ، روش های مختلفی وجود دارند که هریک دارای شرایط و ویژگی های خاص خود هستند. از همین جهت وجود یک شرکت معتبر و با تجربه امکان ارسال محموله ها در اسرع وقت و با بهترین روش را فراهم می نماید. در همین راستا ، مشاوره با کارشناسان مجرب می تواند تمامی امور را با سرعت بالا و بدون دغدغه به انجام رساند.

روش های ارسال بار به خارج به صورت زیر می باشند :

•    ارسال زمینی
•    ارسال هوایی
•    ارسال دریایی

این روش ها بر اساس میزان فاصله مبداء و مقصد ، دسترسی پذیری و شرایط و نوع محموله باید مورد استفاده قرار گیرند. مجموعه آنی بار برای انتخاب روش مناسب برای انتقال محموله های شما آماده ارائه مشاوره تخصصی می باشد.

ارسال زمینی محموله به خارج از کشور

یکی از روش های ارسال بار به خارج ، حمل و نقل زمینی محموله ها می باشد . در این روش ، محموله های شما پس از بسته بندی تخصصی و حرفه ای ، با استفاده از تریلی ترانزیت به نقاط مختلف جهان ( نقاطی که دسترسی مناسب دارند ) ارسال می شوند .
روش ارسال زمینی از نظر هزینه کاملا مقرون به صرفه است و امکان انتقال محموله ها به صورت حرفه ای را برای شما فراهم می نماید . در حمل و نقل زمینی از بیمه نامه کامل استفاده می شود تا در صورت بروز حادثه برای محموله ، جبران خسارات به صورت کامل انجام شود .
یکی از کشور هایی که از طریق حمل زمینی برای آن محموله ها به صورت روزانه ارسال میشوند ، آلمان می باشد . همانطور که میدانید آلمان بزرگترین اقتصاد اروپا می باشد و از طرفی مهاجران ایرانی زیادی نیز در این کشور زندگی میکنند . از همین جهت ، همه روزه برای ارسال بار به آلمان می توانید از خدمات تخصصی ما استفاده نمایید و محموله های خود را ارسال کنید .


 

ارسال دریایی به خارج از کشور

یکی از بهترین روش ها و در عین حال ایمن ترین روش ها ، حمل و نقل دریایی است که امکان انتقال حجم زیادی از محموله ها را برای شما فراهم می نماید.
در روش حمل و نقل دریایی ، محموله ها باید در داخل کانتینر بارگیری شوند .  در این روش ، محموله های شما از هر نقطه ای از کشور با استفاده از حمل و نقل زمینی به بندرعباس ارسال می شوند و پس از داخل کشتی های ترابری بارگیری می شوند و به مقصد مورد نظر ارسال می شوند.
از همین جهت ، این روش حمل را روش ترکیبی نیز می نامند.
یکی از کشور هایی که به صورت همه روزه برای ارسال دریایی توسط آنی بار تحت پوشش می باشد امارات است . ارسال بار به دبی که هاب تجاری خاورمیانه است با استفاده از کشتی بسیار مقرون به صرفه است و به صورت تخصصی و همه روزه انجام میشود.
تیم متخصص آنی بار برای خدمات حمل و نقل دریایی نیز بهترین خدمات را تحت پوشش بیمه نامه کامل انجام خواهد داد.


 


ارسال هوایی بار و کالا به خارج

یکی از سریعترین روش ها برای انتقال محموله ها به نقاط مختلف جهان ، روش حمل هوایی است . در این روش ، محموله های شما به صورت تخصصی بسته بندی و با استفاده از هواپیما به کشور های دیگر ارسال می شوند .
ارسال هوایی به خارج به 2 روش انجام می شود :

•    ارسال بار به صورت فریت بار
•    کارگو

در روش فریت بار ، محموله های کم حجم و با وزن و ابعاد مشخص از طریق خطوط هوایی مسافری منتقل می شوند و سرعت انتقال محموله ها بسیار بالا می باشد.
در روش کارگو ، محموله های شما با استفاده از هواپیماهای ترابری منتقل می شوند و این موضوع سبب شده است که امکان انتقال محموله های با حجم بالا نیز فراهم شود.
برای ارسال بار به انگلستان می توانید به صورت همه روزه محموله های خود را از طریق خطوط هوایی تحت قرارداد با آنی بار به راحتی ارسال نمایید و ظرف چند روز کاری محموله های شما در فرودگاه لندن یا شهر مورد نظر شما تحویل خواهد شد.
آیا امکان ارسال لوازم خانه به خارج وجود دارد؟

یکی از مهمترین ویژگی های مجموعه آنی بار ، امکان ارسال لوازم و اثاثیه منزل به همه نقاط جهان می باشد . از این طریق ، مهاجران گرامی می توانند در هزینه های خود صرفه جویی نموده و محموله ها و اثاثیه خود را از این طریق به کشور مورد نظر خود ارسال نمایند .
برای ارسال اثاثیه و لوازم به خارج باید لوازم برقی شما آکبند نبوده باشد تا از نظر گمرک کالای صادراتی محاسبه نشود . در خدمات ارسال لوازم خانه به خارج پس از بسته تخصصی ، محموله ها در گمرک مورد ارزیابی قرار میگیرند تا میزان ارزش آنها مشخص و هزینه های گمرکی بر این اساس مشخص شوند .

ارسال کالاهای تجاری از ایران به خارج

یکی از ویژگی های آنی بار ، ارسال بار و کالاهای تجاری و صنعتی از ایران به خارج از کشور است . حمل و نقل محموله های تجاری بصورت زمینی با تریلی ترانزیت انجام میشود . برای ارسال حجم زیاد بار ، روش دریایی نیز از نظر هزینه ای بسیار مقرون به صرفه است اما در صورتی که نیاز به سرعت عمل بالایی دارید ، حمل هوایی بهترین و سریعترین روش است..
انواع کالاهای تجاری و صادراتی که ممنوعیت حمل ندارند و ارسال آنها به کشور های دیگر نیازی به بروکراسی خاص ندارد توسط آنی بار در اسرع وقت جابجا میشوند..
محموله های تجاری و صنعتی که معمولا صادراتی حساب میشوند ، باید از طرف مبداء و مقصد برای ارسال تایید شده باشند . به عنوان مثال ، ممکن است ارسال کالای x ار ایران به سایر کشور ها منعی نداشته باشد اما واردات این کالا به برخی کشور ها دارای محدودیت هایی باشد..
به دلیل همین موضوع ، باید ابتدا از قابلیت ارسال محموله اطمینان حاصل نمایید.

ارسال بار به خارج با بیمه نامه معتبر

یکی از مهمترین موضوعاتی که در ارسال بار به خارج باید مورد توجه قرار گیرد ، استفاده از بیمه نامه بر اساس میزان ارزش محموله می باشد . در هر یک از روش های باربری بین المللی ، انتقال محموله ها باید تحت پوشش بیمه نامه کامل انجام شود.
مجموعه آنی بار برای هریک از روش های باربری بیمه نامه کامل را در نظر میگیرد این موضوع بستگی به میزان ارزش اعلامی محموله توسط شما عزیزان دارد .
مجموعه آنی بار برای محموله های شما تا 500 میلیون تومان بیمه به صورت رایگان ارائه می نماید و در صورتی که ارزش محموله شما بیش از این مقدار باشد امکان افزیش میزان پوشش بیمه فراهم است .

مشاوره تخصصی برای ارسال بار به خارج

یکی از مهمترین ویژگی های مجموعه آنی بار ، ارائه خدمات مشاوره ای برای انتقال محموله های شما به خارج است کشور می باشد . شما می توانید از طریق شماره 57669-021 با مشاوران مجموعه در تماس باشید و از این طریق محموله های خود را بدون دردسر ارسال کنید .
مشاوران آنی بار با تجربه چندین ساله در ارسال محموله های مختلف و آشنایی با شرایط ارسال انواع محموله به خارج از کشور ، آماده ارائه بهترین اطلاعات و همکاری در ارسال محموله ها می باشند .
علاوه بر شماره 5 رقمی آنی بار ، وبسایت این مجموعه نیز اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار میدهد .