آفتاب

دانلود سریال قورباغه + معرفی کاملسریال قورباغه به نویسندگی و کارگردانی هومن سیدی می‌باشد که سال 1398 در ژانر درام – ماجراجویی – اجتماعی تولید شده است. سریال قورباغه اولین تجربه کارگردانی هومن سیدی و اولین تجربه سریالی نوید محمدزاده در شبکه نمایش خانگی می‌باشد.

معرفی بازیگران سریال قورباغه

هومن سیدی، نوید محمدزاده، سحر دولتشاهی، آناهیتا افشار، نوید پورفرج، صابر ابر، مهران غفوریان، پارسا پیروزفر، محمدامین شعرباف، احسان منصوری، نیما مظاهری، سعید حاج‌علی، سیامک اتفاقیان و فرشته حسینی

حواشی عجیب و غریب سریال قورباغه

در آغاز تولید سریال قورباغه خبری منتشر شد مبنی بر امضا قرارداد هفت میلیارد تومانی نوید محمدزاده با شرکت تصویر گستر پاسارگاد که خبر همکاری خود با محمدزاده و سیدی را تکذیب کرد.
قرار بود تابستان امسال (1399) پخش سریال قورباغه شروع شود اما به تعویق اتفاد. روزنامه صبح نو در گزارشی اختلافات مالکیتی بین تهیه‌کننده و سرمایه‌گذاران را عامل پخش نشدن این مجموعه دانست. اما این خبر با واکنش تند روابط عمومی سریال قورباغه مواجه شد. در بیانیه روابط عمومی آمده است:« خبر منتشر شده راجع به سریال قورباغه از پایه و اساس دروغ است و قطعا علیه روزنامه صبح نو شکایت قضایی انجام خواهد گرفت» در ادامه این بیانیه انگشت اتهام به سمت پلتفرم بزرگ V.O.D گرفته شده است (به احتمال زیاد فیلی.مو) که به دلیل فروخته نشدن سریال به این پلتفرم، آن‌ها را عامل این شیطنت‌‌ها دانسته اند.
بسیاری از تحلیل گران نیز بیان کرده‌اند که علی اسدزاده (تهیه کننده این اثر) از ترس قورت داده شدن سریالش توسط سریال آقازاده و عدم ایجادحواشی، در رقابت با سریال نامبرده، از توزیع آن منصرف شده است.

همه چیز درباره سریال قورباغه

قورباغه پنجمین همکاری مشترک نوید محمدزاده و هومن سیدی است.
یک سال و نیم (18 ماه) ، مدت زمان فیلمبرداری این اثر بوده است که در کشور تایلند و شهرهای شمالی ایران صورت گرفته است.
نوید محمدزاده پس از پایان فیلمبرداری در پستی اینستاگرامی خطاب به هومن سیدی نوشت: برادر، پنجمین کارمون باهم تموم شد، تجربه بی نظیری بود در کنار تو و این گروه بی نظیر، خوشحالم عضو کوچکی از قورباغه بودم. تک تک عوامل قورباغه دوستون دارم. هومن، بریم برا کار بعدی.
به گفته بسیاری از منابع خبری، سریال قورباغه به دلیل متفاوت بودن قصه و ژانر آن می‌تواند رکورد های زیادی را در شبکه نمایش خانگی جا به جا کند.
همچنین با بررسی دقیق تریلر منتشر شده می‌توان به گنگ بودن و جنایی بودن سریال پی برد و تحلیلِ دیالوگ نوید محمدزاده در تریلر نیز حکایت از وجود داشتن قاقچیان مواد مخدر و باندهای تبهکاری در این سریال است

برای دانلود سریال قورباغه با کیفیت عالی و لینک مستقیم به لینک زیر مراجعه کنید.
https://v.ht/ghorbaghe

وبگردی