آفتاب

تعمیر تخصصی کولر گازی در تهرانسیستم های خنک کننده محیط و تهویه مطبوع در زندگی امروزی نقش بسیار مهمی خصوصا در فصول گرم سال ایفا می کنند. شاید برای شما هم اتفاق افتاده که بروز خرابی در کولر گازی باعث بر هم خوردن آسایش در زندگی تان شده است. در این زمان یافتن تعمیرکار مجرب کولر گازی که خدمات مد نظر تعمیر کولر گازی را در سریع ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت ارائه دهد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

فدک تهویه مرکز تخصصی تعمیر کولر گازی و سایر سیستم های تهویه مطبوع در تهران با در اختیار داشتن کارشناسان حرفه ای تعمیر کولر گازی در کوتاه ترین زمان ممکن بالاترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را جهت رسیدن به نتیجه دلخواه را برای شما به ار مغان می آورد.

خدمات سرویس کولر گازی فدک تهویه

کولر گازی و اسپیلت از جمله وسایل با ارزش و مهم هر خانه ای به حساب می آید، در حالی که این وسیله بسیار حساس است و برای عملکرد مناسب نیاز به سرویس و نگه داری دارد، اگر میخواهید کولرگازی شما دچار خرابی نشود و در روزهای گرم تابستان شما را از خنکای خود بی نصیب نکند، در ابتدای فصل تابستان اقدام به سرویس کولرگازی خود کنید.
عیب یابی، سرویس کولر گازی و تعمیر آن قبل از بروز یا تشدید مشکلات احتمالی، درصد بروز خرابی را بسیار کاهش می دهد. اینجاست که اهمیت انتخاب متخصص در ارائه خدمات تعمیر کولر گازی بسیار با اهمیت می شود. همانطور که گفتیم با توجه به ارزش کولرگازی باید در انتخاب تعمیرکار کولرگازی بسیار دقت نمود. فدک تهویه با در اختیار داشتن با تجربه ترین متخصصین تعمیر کولر گازی بهترین انتخاب برای تعمیرکار کولر گازی شما می باشد.
فدک تهویه با در اختیار داشتن ده ها متخصص فوق حرفه ای تعمیر کولر گازی در شهر تهران برای شما به همراه خواهد داشت. خدمات کاملی از نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی از تمام برندهای موجود در بازار مانند تعمیر کولر گازی ال جی و تعمیر کولر گازی سامسونگ و سایر برند ها مانند بوش، تراست، اجنرال، گودمن و غیره توسط فدک تهویه ارائه می شود.
 

خرابی احتمالی کولر گازی شما:

خنک نکردن کولر گازی
روشن نشدن کولرگازی
خاموشی ناگهانی کولرگازی
داغی کمپرسور
خرابی برد کولر گازی
خرابی رله استارت
بسته بودن سینی خروجی تخلیه آب
از کار افتادن و روشن نشدن کمپرسور
کار نکردن فن کولرگازی
آبریزی پنل داخلی کولر گازی
با بروز هریک از خرابی های فوق یا هر مشکل دیگری که در اینجا ذکر نشد شما باید به سرعت در صدد رفع خرابی باشید تا مشکل بزرگ تری برای کولر گازی تان به وجود نیاید. جای هیچگونه نگرانی نیست، فدک تهویه با دارا بودن مجرب ترین کارشناسان تعمیر کولر گاز هر گونه مشکل احتمالی را در دستگاه شما تشخیص داده و کولر گازی شما از هر نوع اسپیلت، داکت اسپیلت، استاده، چنجره ای و غیره باشد را به صورت تضمینی تعمیر و سرویس خواهد کرد.

تلفن های تماس فدک تهویه:

02122385967
02166583708
در شرایط اقتصادی حال حاضر که در صورت خرابی خرید کولرگازی نو به هیچ عنوان اقدام اقتصادی نیست، فدک تهویه به فکر جیب شما هم بوده و خدمات تعمیر کولر گازی را با بهترین قیمت ممکن به انجام می رساند. با کمک تخصص تعمیرکاران با تجربه و توانمند ابتدا در صورت بروز مشکل در قطعات کولر گازی اقدام به تعمیر و راه اندازی کولر گازی با همان قطعات می کنیم و در صورتی که قطعه ذکر شده امکان راه اندازی مجدد نداشته باشد، با قطعات اورجینال و با کیفیت اقدام به تعویض و راه اندازی کولر گازی شما می کند.

برخی از قطعات اصلی کولرگازی شمامل موارد زیر می شوند:

ترموستات
ترمیستور کولر گازی
کمپرسور
اوپراتور
فیلترهوای کولر گازی
فن و متور فن در کولر گازی
برد الکترونیکی
و غیره

 
اگر قطعه ای از کولر  گازی شما دچار خرابی شده و به نظر می رسد قطعه مورد نظر شما در بازار به سختی پیدا شود، با فدک تهویه تماس بگیرید و یه با وبسایت رسمی مجموعه فدک تهویه مراجعه کنید، از کارشناسان فدک تهویه مشاوره و راهنمایی بگیرید، چراکه ممکن است قطعه مورد نظر شما قابل تعمیر باشد و نیاز به تعویض نداشته باشد.
قیمت تعمیر کولر گازی و اسپیلت
هزینه تعمیر کولر گازی با توجه به نوع خرابی، برند و اندازه دستگاه متفاوت است، برای مثال اگر خرابی به نحوی باشد که نیاز به تعویض قطعه ای داشته باشد و یا بتوان بدون تعویض قطعه مجددا کارایی را به کولر گازی برگرداند، هزینه تعمیرات کولر گازی و اسپیلت متفاوت خواهد بود. برای اطلاع از قیمت تعمیر کولر گازی بهتر با کارشناسان ما در واحد پشتیبانی فدک تهویه تماس برقرار کنید تا شما در حصول نتیجه راهنمایی کنند.
فدک تهویه مجموعه فوق تخصصی تعمیر کولر گازی و سیستم های تهویه مطبوع جهت ارائه بهترین خدمات، همواره در دسترس شماست.

تلفن های تماس فدک تهویه:

02122385967
02166583708