آفتاب

انواع استیکر تبلیغاتی چگونه است؟با تبدیل کردن لوگوی محصول به یک استیکر، برند خودتون رو در ذهن مشتریان ماندگار کنید. این استیکرهای بادوام و ماندگار رو میتوان به عنوان هدایایی به مشتریان خود تحویل داد یا میتوان آن را روی مواد تبلیغاتی برای ایجاد تأثیر گذاشت.

استیکرها معمولا به عنوان ارزان ترین ابزار بازاریابی در نظر گرفته میشن و به مشتریان این امکان رو میدن که یک برند رو از برند دیگر تشخیص بدن. آنها در انواع مختلفی از اندازه ها و اشکال موجود هستن که میتونن به طور موثر برای بازاریابی و برندسازی استفاده بشن. چه نوع چاپ استیکر برای محصول شما مناسبه؟ نگاهی به انواع فهرست شده در زیر بیندازید تا انتخاب مناسبی داشته باشید.

استیکرهای لوگو:

با تبدیل کردن لوگوی محصول به یک استیکر، برند خودتون رو در ذهن مشتریان ماندگار کنید. این استیکرهای بادوام و ماندگار رو میتوان به عنوان هدایایی به مشتریان خود تحویل داد یا میتوان آن را روی مواد تبلیغاتی برای ایجاد تأثیر گذاشت.

استیکر های برچسبی:

استیکر های برچسبی بسیار شفاف و مقاوم در برابر آب و روغن هستند که به طور گسترده برای تبلیغ کسب ‌و کار روی شیشه ها و جعبه ها استفاده میشن. این برچسب ‌های شفاف که عمدتاً بر روی وینیل ضد آب چاپ میشن، میتونن به هر شکلی برش داده بشن و حتی برای مقاومت در برابر سایش بیشتر، یک پوشش UV هم روی آن قرار میگیره.

استیکرهای برش خورده:

این استیکرها دقیقاً طبق طرح شما بریده میشن و میتونن روی هر سطح صافی بچسبند. استیکرهای برش خورده به راحتی در هر اندازه و شکل و مقداری ساخته میشن و در برابر خش، رطوبت و نور خورشید مقاوم هستند.

استیکرهای عکس:

تمام عکس های مورد علاقه خود را به استیکر تبدیل کنید و از آنها برای تبلیغ کسب و کار خود یا بهبود تصویر خود در بازار استفاده کنید. این نوع استیکر بیشتر با مواد وینیل ساخته شدن و میتونن روی لیوان ها، بطری ها، کمد، لپ تاپ، یخچال یا پاکت های دعوت نامه چسبانده بشن.

چاپ بوم چیست؟

بوم نوعی پارچه بادوام هست که معمولاً از پنبه یا کتان ساخته میشه. یک تصویر رو میتوان روی بوم چاپ کرد و روی یک قاب چوبی کشید تا چاپ عکس بوم ایجاد بشه. چرا چاپ روی بوم؟ چاپ روی بوم حال و هوای هنرمندانه تری رو ایجاد میکنه چون شبیه نقاشی های رنگ روغن و اکریلیک هست که توسط هنرمندان ایجاد میشه. سطح پارچه ای آن دارای بافتی هست که عمق بیشتری به عکس چاپ شده شما میده. همچنین در مقایسه با چاپ های قاب شده، چاپ های بوم معمولاً وزن سبک تری دارن. میخ زدن برای تحمل وزن چاپ ممکنه همیشه مورد نیاز نباشه! رایج ترین کاربردهای چاپ بوم به عنوان دکور دیوار خانه است. چه راهی بهتر برای نمایش تصاویر خانواده/عروسی با چاپ بوم بزرگ روی دیوار اتاق نشیمن؟ به غیر از عکس های خود و عزیزانتان، چاپ آثار هنری روی بوم نیز یک راه محبوب برای جذاب کردن فضای اتاق شماست! از مزایای دیگر چاپ بوم عبارتند از:

ویژگی های سه بعدی

چاپ روی بوم ظاهری سه بعدی ارائه میده. آنها در نهایت از دیوار برجسته خواهند شد. این باعث افزایش جذابیت تصویر میشه.

ماندگاری

یکی از قانع‌کننده‌ ترین دلایل برای انتخاب چاپ سفارشی بوم، دوام آنهاست. بوم یک ماده قوی و بادوام است که برای مدت طولانی وجود داشته. در عین حال، جوهر باکیفیت استفاده شده میتونه شادابی چاپ رو بسیار بیشتر از نسخه کاغذی حفظ کنه.

توانایی مقاومت در برابر رطوبت

بیشتر چاپ ها مستقیماً تحت تأثیر آب و هوای مرطوب بیرون قرار میگیرن، اما چاپ بوم اینطور نیست. آنها بسیار بادوام هستند و تحت تأثیر دمای بیرون قرار نمیگیرن.

انواع دستگاه چاپ دیجیتال

تاکنون دستگاه های مختلفی برای بهبود کیفیت خروجی چاپ دیجیتال تولید شدن که میتونید فرصت های خلاقانه ای با طیف گسترده ای رنگ ها رو کاوش کنید. انواع دستگاه های چاپ دیجیتال عبارتند:
هم چنین اگر تمایل دارید از قیمت چاپ دیجیتال مطلع بشید بر روی لینک کلیک کنید.
-حرارتی: انتقال طرح روی کاغذ با کمک حرارت انجام میگیره.
 - الکتروفتوگرافی: برای پاسخگویی سریع به سفارشات با حجم بالا طراحی شده.
-لیزر: این روش یک تصویر رو از یک دستگاه دیجیتال میگیره و آن را روی کاغذ قرار میده.
-جوهر افشان: این تکنیک یک تصویر رو از یک منبع دیجیتال کپی و آن را روی کاغذ بازتولید میکنه.
-تصعید رنگ: فرآیندی که در آن میتوان چاپ رو روی پارچه و مواد مصنوعی با استفاده از انتقال حرارت برای اعمال تصویر انجام داد.
-دیجیتال مرکبی: جایی که کارتریج های چاپگر با چوب های جوهر جامد پر میشه و در یک چاپگر قرار میگیرن. زمانی که چوب ها گرم میشن، جوهر ذوب شده روی کاغذ منتقل میشه.

دستگاه های چاپ دیجیتال، تصویر رو مستقیماً روی مواد چاپی چاپ میکنن. تفاوت اصلی این نوع چاپ با روش های سنتی اینه که نیازی به تعویض صفحات چاپی و مواد شیمیایی خاصی نیست.