آفتاب

زندگی در استان بریتیش کلمبیابریتیش کلمبیا به عنوان یکی از زیباترین استان های کانادا و یکی از بهترین نقاط گردشگری، دارای حیات وحش و گونه های کمیاب در آمریکای شمالی و همچنین زیباترین و بهترین شهرهاست که حدود 4.5 میلیون نفر جمعیت دارد.

 بیشتر ساکنان این استان تمایل دارد که در شهر ونکوور و همچنین پایتخت استان ویکتوریا زندگی کنند. این استان با مساحت 944.735 کیلومتر مربع در امتداد ساحل شمال غربی اقیانوس آرام کانادا قرار دارد که دارای حدود 27.200 کیلومتر خط ساحلی ناهموار و هزاران جزیره کوچک است. 75% استان در بسیاری از نقاط کوهستانی و غیرقابل سکونت است به عبارتی  دو سوم استان کم جمعیت و توسعه نیافته است. این استان دارای آب و هوای متنوع وجنگل‌های بارانی در امتداد سواحل است. فصل زمستان در این استان بسیار سرد و شبیه به قطب شمال است.
 بریتیش کلمبیا

هزینه زندگی در استان بریتیش کلمبیا

هزینه زندگی در این استان بسته به اینکه شما در مناطق روستایی یا شهرهای بزرگ زندگی می کنید متفاوت خواهد بود. این استان بالاترین هزینه های زندگی در کانادا را دارد اما  از طرفی دارای بهترین و عالی ترین مدارس و پوشش جامع مراقبت های بهداشتی با هزینه دولت است. هزینه متوسط یک خانه در  بریتیش کلمبیا ،  632000 دلار است.

اقتصاد استان بریتیش کلمبیا

این استان با داشتن بسیاری از زمین های توسعه نیافته که عاری از خطوط برق ، جاده‌ها ، حصارها و یا سایر ویژگی‌های مدرن برای از بین بردن عکس و منظره است ، به مقصد اصلی برای صنعت فیلم تبدیل شده است و دارای سومین صنعت فیلم بزرگ در آمریکای شمالی درست بعد از هالیوود و نیویورک است و اغلب با عنوان هالیوود شمال نامیده می‌شود. این استان دارای منابع طبیعی فراوانی است و در صنایع کشاورزی، ماهیگیری و معدن بسیار موفق و پر درآمد است و همچنین به عنوان یک اقتصاد قوی و در حال رشد اغلب فرصت‌های شغلی خوبی در ساخت و ساز و تولید و آموزش دارد.

جاذبه های گردشگری استان بریتیش کلمبیا

بریتیش کلمبیا دارای موزه‌ها، تئاترها و نمایشگاه های بیشماری است که عمدتا در ونکووراند اما جاذبه‌های اصلی استان مربوط به تفریحات و گردش های فضای باز و طبیعت است. بریتیش کلمبیا یکی از آخرین مرزهای باقیمانده در آمریکای شمالی است و یکی از معدود مکان هایی است که مردم می‌توانند یک تجربه واقعی از گردش در بیابان و صحرا را در آن تجربه کنند. بسیاری از دریاچه ها و رودخانه های آن که فقط توسط خلبانان بوش ( خلبان هواپیمای کوچک که به مناطق دور افتاده پرواز می‌کند) و با هواپیماهای بسیار کوچک قابل دسترسی هستند. پیاده‌روی، کمپینگ،  شکار و تماشای حیات وحش از فعالیت های محبوب و عمده است. این استان فرصت‌های خوبی را برای مهاجران فراهم می کند و  این به دلیل وجود فرصت های شغلی فراوان، فرهنگ و منابع غنی، رشد خوب  جامعه و سیستم آموزشی خوب آن  و همچنین زیبایی این استان است.

 بریتیش کلمبیا

جمعیت استان بریتیش کلمبیا

اکثر جمعیت بریتیش کلمبیا انگلیسی ، ایرلندی و اسکاتلندی هستند و زبان انگلیسی زبان رسمی این استان است.این استان  بیشترین درصد اقلیت ها را در کانادا دارد و 4.8% از جمعیت آن را  افراد بومی تشکیل می‌دهد. به طرز عجیبی یکی از معدود مکان هایی در کاناداست که اکثریت مردم آن هیچ وابستگی مذهبی ندارند ( آگنوستیک ، ملحد یا بلاتکلیف ). از میان کسانی که آیینی برای پرستش دارند نیز حدود 45% از مذهب پروتستان و حدود 18% از مذهب کاتولیک پیروی می کنند. تقریبا نیمی از جمعیت این استان در ونکوور و اطراف آن و یا در جزیره  ونکوور زندگی می کنند. بخش یا سرزمین اصلی کم جمعیت و بیشتر دارای ساکنان بومی است که به دلیل کمبود نیروی کار ، دارای تعداد زیادی از اقوام دیگر از سراسر جهان است.

تحصیل در بریتیش کلمبیا

 در بسیاری از موارد و زمینه ها استان برتر است و همچنین آموزش،  که این استان به آموزش با کیفیت شناخته شده است. دانشگاه های تحقیقاتی متعددی در این استان وجود دارد که فرصت‌های آموزش در سطح جهانی را ارائه می‌دهند و در نتیجه دارای بهترین موسسات یادگیری در جهان است. در حال حاضر این استان دارای 25 موسسه آموزشی متوسط  با بودجه عمومی از جمله 4 دانشگاه تحقیقاتی، 7 دانشگاه تدریس، 11 دانشکده و 3 مدرسه استانی و همچنین یک کالج بومی است.
خدمات تراست برای مهاجرت به بریتیش کلمبیا
تراست مفتخر است که مشتریان خود را با رضایت کامل به سوی مقصد خود راهی کند. شما می‌توانید صفر تا صد کار مهاجرت خود را به وکلا و مشاوران متعهد و پیگیر تراست بسپارید و دیگر هیچ نگرانی از این بابت نداشته باشید. برای تماس با وکلا و گرفتن مشاورۀ تخصصی می‌توانید همین الان با مراجعه به سایت trustimm.com جلسۀ خصوصی رزرو نمایید.
وبگردی