آفتاب

بهترین شیرینی فروشی در کرجاگر ساکن استان البرز هستید و یا عزیزانی در کرج دارید پیدا کردن و انتخاب بهترین شیرینی فروشی کرج از مهمترین مقوله هاست.

اگر ساکن استان البرز هستید و یا عزیزانی در کرج دارید پیدا کردن و انتخاب بهترین شیرینی فروشی کرج از مهمترین مقوله هاست.  افراد در طول سال چندین و چند بار به خرید شیرینی و کیک به بهانه های مختلف مانند جشن ها و مراسمات تولد، دورهمی ها و ... نیاز پیدا می کنند. در این میان قنادی هایی که دارای فروشگاه آنلاین کیک و شیرینی هستند بسیار پر اهمیت ترند. مخصوصا زمانی که در کرج حضور ندارید و می خواهید عزیزان خود را با ارسال یک کیک یا یک جعبه شیرینی سورپرایز کنید.

معیار انتخاب  شیرینی فروشی ایده آل  چیست؟


زمان دقیق اولین شیرینی پخته شده نامعلوم است اما چیزی که مهم است محبوبیت شیرینی هاست که با وجود گذشت سال ‌ها هنوز هم احساس می شود در سال های اخیر مردم اطلاعات کمی درمورد تهیه شیرینی ها داشتند و به همین خاطر تنوع و همچنین طعم شیرینی ها محدود بود اما همین محدودیت ها مانع محبوبیت شیرینی نشد. مردم در هر کجا و به هر بهانه پای شیرینی را به جمع ‌شان باز می‌ کنند تا به یمن طعم شیرین شیرینی، لحظات شان هم شیرین شود. با توجه به علاقه مندی مردم به شیرینی جات صنعت شیرینی توسعه یافت به طوری که شیرینی فروشی های زیادی برای رفع نیاز مردم بوجود آمدند. زندگی مدرن و پرمشغله امروزه باعث شده که اکثر مردم تهیه شیرینی چه برای مراسمات، چه برای دورهمی ها را به شیرینی فروشی ها بسپارند. برای سفارش شیرینی در کرج روما یک انتخاب عالی برای شماست. کافیه یک بار امتحان کنید.

یک شیرینی فروشی خوب چه ویژگی هایی دارد؟


1. رعایت بهداشت و نظافت:

مهم‌ترین ویژگی رعایت بهداشت است. نظافت محل پخت و دستگاه ها باید مدام صورت گیرد. شیرینی فروشی ها باید، نشان سلامت(سیب سلامت) را برای اطمینان از سلامت محصولات تولیدی خود بگیرند. شیرینی فروشی ها باید از دستگاه ها و ظروف و جعبه های بسته بندی مرغوب و با کیفیت برای پخت و بسته بندی شیرینی ها و همچنین از یخچال های مناسب برای نگهداری شیرینی ها استفاده کنند.

2. مواد اولیه:

مواد مصرفی در پخت شیرینی متنوع هستند و با توجه به این تنوع، کیفیت هم تغییر می کند. درسته که آرد مصرفی و مواد قندی کالری بالایی دارند اما با این حال شیرینی فروشی روما در کنار پخت شیرینی های تر و خشک و انواع بیسکوییت ها، شیرینی های رژیمی که کالری کمتری نسبت به دیگر شیرینی ها دارند نیز آماده می کنند.

3. قیمت مناسب:

در کنار اهمیتی که کیفیت شیرینی ها دارند قیمت شیرینی هم مسئله حائز اهمیتی است که باید به آن توجه کرد. شیرینی های خشک نسبت به شیرینی های دیگر مقرون به صرفه بوده و ماندگاری بالایی دارد هر چند که این نوع شیرینی ها بیشتر در اعیاد استفاده می شود با این حال قیمت دیگر شیرینی ها و انواع کیک ها هم باید مناسب باشد.

4. تنوع در شکل و رنگ و تزئین کیک و شیرینی ها:

تنوع در شکل کیک ها و شیرینی ها از دیگر عوامل مهم در انتخاب شیرینی فروشی است. تنوع در طراحی و رنگ و شکل کیک و شیرینی آن را خاص کرده و یکی از راه های تمایز شیرینی فروشی هاست. بسیاری از مردم به خصوص بچه ها با همین طرح های جذاب کیک ها سر ذوق می‌آیند.  شیرینی فروشی روما با داشتن کادر مجرب و با تجربه از زمان شروع به کار با طراحی کیک ها و کاپ کیک ها بی نقص بودن خود در این زمینه را نشان داده است.

5. تحویل به موقع  سفارش:

جشن ها و مهمانی ها اتفاقاتی نیستند که همیشه رخ دهند و در زمان های خاصی برگزار می شوند. تصور کنید اگر سفارش کیک یا شیرینی شما دیر آماده شود قطعا این موضوع باعث اختلال در برگزاری مراسم می شود پس شیرینی فروشی روما را انتخاب کنید که قبل از برگزاری جشن یا مراسمات، سفارشات خود را تحویل بگیرید.

6. برخورد پرسنل با مشتری:

داشتن رفتار درست و بجا با مشتری از روش های درست مشتری مداری است و از نکات مهمی است که در انتخاب شیرینی فروشی باید حتما مد نظر قرار داد. خرید از شیرینی فروشی که برخورد درستی با مشتری ندارند تجربه دلچسبی نخواهد بود. از نظر مشتری مداری شیرینی فروشی روما زبان زد عام و خاص است.

7. کافی شاپ:

وجود کافی شاپ مجهز در شیرینی فروشی روما یک امتیاز است. زمانی که برای سفارش حضوری اقدام می‌ کنید در حین انتخاب طرح های دلخواه برای شیرینی و کیک می توانید به کافی شاب شیرینی فروشی سری بزنید. همچنین به دلیل دکور دلنشین و فضای آرام مکان مناسبی برای دورهمی ها و سورپرایز کردن عزیزانتان  نیز می باشد

8. سفارش آنلاین:

با توجه به مدرنیته شدن زندگی و مشغله کاری که تقریبا برای همه مردم وجود دارد وجود یک سایت برای سفارش آنلاین و صرفه جویی در وقت می تواند یکی از بهترین ویژگی های یک شیرینی فروشی است. اگر وقت خرید حضوری را ندارید سفارش از سایت بهترین راه حل است. نحوه سفارش در فضای مجازی هم  به این صورت است که ابتدا وارد سایت شیرینی فروشی روما شوید و در قسمت ثبت سفارش شیرینی مورد نظر خود را انتخاب و تاریخ دقیق تحویل را قید کنید و پس از پرداخت هزینه سفارش خود را ثبت کنید.

9. پخت روزانه شیرینی:

شیرینی هایی که زمان مصرف شان تمام شده را باید با شیرینی های تازه عوض کنند شیرینی های خشک هر چند که در ظاهر سالم به نظر می رسند اما اگر زمان مصرف شان تمام شود فاسد می‌ شوند و قابل خوردن نیستند. به عبارت دیگر شیرینی حدالامکان باید روزانه تهیه شود. یک نکته مهم درمورد شیرینی این است که طعم شیرینی با دما رابطه مستقیمی دارد. اگر می‌ خواهید شیرینی سفارشی تان شیرین باشد از شیرینی فروش بخواهید تا دمای آن را بالا ببرد و اگر می خواهید طعم شیرینی را کمتر حس کنید می توانید در هنگام سفارش چه حضوری و چه در سایت پخت شیرینی در دمای پایین را درخواست کنید.

10. جای پارک برای مشتری:

بسیاری از شیرینی فروشی ها برای جلوگیری از اتلاف وقت مشتریان خود در هنگام پارک خودرو پارکینگ مخصوصی را در نظر می گیرند. در زمان خرید از شیرینی فروشی روما دیگر مشکل پارک نخواهید داشت.

11. سابقه کار:

سابقه بالای هر کسب و کاری نشان از تجربه آن است. طبیعی است شیرینی فروشی روما که مدت زمان زیادی در این حرفه فعالیت کرده اندازه درست و دقیق مواد اولیه و ذائقه مشتری را بخوبی می‌ داند و اطمینان به آنها راحت تر است. به دلیل اینکه مصرف کیک و شیرینی ها به طور مستقیم با سلامتی شما در ارتباط است لطفا تمامی ویژگی های گفته شده را قبل از خرید در نظر بگیرید.
در پایان خرسندیم، شیرینی فروشی که تمامی این ویژگی ها را دارد معرفی کنیم.
وبگردی