آفتاب

بهترین آموزشگاه های زبان انگلیسی در تهراناین روزها یادگیری زبان انگلیسی برای همه افراد امری مهم و ضروری محسوب می شود. همه به دنبال پیدا کردن یک موسسه زبان خوب برای خود یا فرزندان خود هستند، اما متاسفانه پیدا کردن یک آموزشگاه زبان مناسب در بین صدها آموزشگاه زبان در تهران کاری بسیار سخت است. در این مقاله به معرفی بهترین موسسه های آموزش زبان در تهران در سال 1399 می پردازیم.

آموزشگاه زبان سخن برتر

موسسه زبان سخن برتر یکی از بهترین موسسات آموزش زبان در شهر تهران بوده و به عنوان یکی از معتبرترین آموزشگاه های زبان شناخته شده است. آموزشگاه زبان سخن برتر دوره های مختلفی برای آموزش زبان انگلیسی برای زبان آموزان برگزار می کند. این آموزشگاه مهارت های چهار گانه و اصلی زبان انگلیسی را با بهترین روش های آموزشی به زبان آموزان آموزش می دهد. به طور کلی میتوان گفت سخن برتر از به روز ترین متدهای آموزشی برای تدریس زبان انگلیسی استفاده می کند. یکی از دلایل شناخته شدن این موسسه به عنوان برترین موسسه آموزشی، اساتید با تجربه و ماهری است که در این موسسه مشغول به فعالیت هستند. اساتیدی که در  این آموزشگاه کار تدریس هستند، از بهترین منابع آموزشی برای تدریس استفاده می کنند و با استفاده از این روش های نوین، ذهن زبان آموز را به چالش می کشانند. این آموزشگاه  کلاس هایی را به طور تخصصی برای آموزش مکالمه زبان انگلیسی برگزار می کند و زبان آموزانی که در این دوره ها حضور دارند ، می توانند بعد از اتمام این دوره های آموزشی به زبان انگلیسی تسلط کامل  پیدا کنند. با توجه به این که هدف اصلی بسیاری از زبان آموزان از یادگیری زبان، تسلط داشتن به مکالمه زبان انگلیسی است، این آموزشگاه دوره های را به طور تخصصی برای آموزش  مکالمه برگزار می کند. آموزشگاه سخن برتر، تمام نکات گرامری را به بهترین نحو تدریس می کند و به همین دلیل زبان آموز را از یادگیری گرامر خسته نمی کند. موسسه سخن برتر با توجه به آموزش های ویژه ایی که دارد به عنوان یکی از ده  موسسه آموزشی در تهران شناخته شده است.

به طور کلی می توان گفت  اهمیت یادگیری زبان انگلیسی به حدی زیاد است که بسیاری از شرکت های تجاری و بین المللی، یکی از ملاک های مهم برای استخدام کارمندان را تسلط داشتن به زبان انگلیسی می دانند.  کلیه افرادی که به خاطر کار، ادامه تحصیل ر و زندگی به کشورهای انگلیسی زبان مهاجرت می کنند، با شرکت در کلاس هایی که این آموزشگاه برگزار می کند، زبان انگلیسی را به طور کابردی و اصولی و با بهترین تکنیک های آموزشی یاد می گیرند. اساتیدی که در این دوره های آموزشگاه سخن برتر تدریس می کنند، تاکید بیشتری بر مکالمه زبان انگلیسی دارند و کلیه مهارت های یادگیری مکالمه را  به طور دقیق به زبان آموزان آموزش می دهند. زبان آموزان در جلساتی که برای آنها برگزار می شود، با دیدن فیلم یا گوش دادن به اخبار محلی، می توانند بسیاری از نکات ضروری مربوط به مکالمات محاوره ایی را یاد بگیرند.

 آموزشگاه زبان تهران زبان

آموزشگاه زبان تهران زبان یکی از ده موسسه برتر آموزشی در تهران بود و سابقه ایی طولانی در امر تدریس دارد. در آموزشگاه تهران زبان، زبان آموزان می توانند کلیه شهریه را بعد از اتمام دوره های آموزشی پرداخت کنند. . یکی از دلایل برتر بودن  آموزشگاه تهران زبان به این دلیل است که تدریس زبان در این آموزشگاه، بر طبق آخرین استانداردهای روز دنیا انجام می شود و اساتیدی که در این موسسه آموزشی به کار تدریس مشغول هستند، مدارک بین المللی معتبری دارند و از منابع آموزشی و کمک آموزشی استفاده می کنند که مورد تایید متخصصین زبان است. یکی از دوره هایی که در آموزشگاه تهران زبان برگزار می شود، تدریس زبان به صورت فشرده است. افرادی در دوره های فشرده شرکت می کنند، که قصد دارند در کم ترین زمان ممکن، زبان انگلیسی را یاد گرفته و توانایی های خود را افزایش دهند. افرادی که در این دوره های فشرده ثبت نام می کنند به دلایل مختلفی از جمله ادامه تحصیل، مهاجرت و یا کار می خواهند خیلی سریع  و به بهترین شکل زبان انگلیسی را یاد بگیرند. این دوره بهترین و  مناسب ترین دوره برای افرادی است که قصد مهاجرت دارند و باید خیلی زود به زبان انگلیسی تسلط پیدا کنند. در دوره های فشرده ایی که در موسسه تهران زبان برگزار می شود، علاوه بر این که مهارت های مختلف از جمله مهارت های شنیداری، گفتاری، نوشتاری، خواندن، دستور زبان و گرامر، لغات و واژگان و اصطلاحات زبان آموزان افزایش پیدا می کند، بلکه آنها قادر خواهند بود به راحتی شروع به صحبت کردن کنند و این امر به خاطر تمرکز ویژه ایی است که این موسسه بر روی مکالمه دارد.

مدت زمان دوره های فشرده ایی که برای آموزش زبان انگلیسی در تهران زبان برگزار می شود، معمولاً بین 10 تا 15 ساعت در هفته بوده  و بعد از پایان این دوره ها زبان آموزان می توانند به راحتی به زبان انگلیسی صحبت کنند. موسسه تهران زبان انتخاب مناسبی برای افردی است که زمان زیادی برای یادگیری زبان ندارند و یا این که در کوتاه مدت قصد مهاجرت یا ادامه تحصیل در یک کشور انگلیسی زبان را دارند. زبان آموزان با شرکت در این دوره ها می توانند خیلی سریع به هدف خود برسند. زبان آموزان با شرکت در دوره های فشرده زبان انگلیسی که در این موسسه برتر تشکیل می شود، می توانند دامنه لغات و سطح گرامر خود را در مدت زمان کوتاهی افزایش دهند.  طبق آمار به دست آمده موسسه تهران زبان به عنوان یکی از بهترین موسسات زبان برای دوره های آیلتس و تافل است و افراد با شرکت در دوره های آیلتس این آموزشگاه می توانند نمره خوبی در آزمون آیلتس کسب کنند. آموزشگاه زبان تهران برای تدریس دوره هایی مانند آیلتس و تافل از بهترین و با تجربه ترین اساتید خود کمک می گیرد.

 آموزشگاه زبان برتر

آموزشگاه زبان برتر به عنوان یکی از ده موسسه برتر آموزشی در تهران، تاکید خاصی بر کیفیت آموزشی و برنامه ریزی درسی دارد و با رعایت این دو اصل تبدیل به یکی از موسسات برتر شده است. آموزشگاه زبان برتر با تمرکز بر آموزش دوره های آنلاین فعالیت خود را شروع کرد. موسسه آموزشی برتر برای تدریس آیلتس از چکیده ده ها کتاب آموزشی، جزوه و همچنین تجربه اساتید با تجربه و ماهر استفاده می کند. با توجه به این که این آموزشگاه به عنوان یکی از برترین موسسات برای آموزش آیلتس انتخاب شده و افراد زیادی در این آموزشگاه ثبت نام می کنند، این موسسه اقدام به برگزرای سایر دوره ها از جمله دوره های عمومی، خصوصی، فشرده و نیمه فشرده نیز نموده است. آموزشگاه زبان برتر از کیفیت آموزشی بالایی برخوردار است و بهترین و با تجربه ترین اساتید را برای تدریس تمام دوره ها، استخدام می کند.

بیشترین تمرکز این موسسه برتر بر آموزش آنلاین زبان است. آموزشگاه زبان برتر، با استفاده و بهره گیری از توانایی ها و مهارت های اساتیدی که در زمینه آموزش آنلاین تجربه کافی دارند، کمک بزرگی به پیشرفت زبان آموزان می کند و با تکرار و تمرین های متعدد موجب می شوند زبان آموزان پیشرفت قابل ملاحظه ای حتی به صورت آنلاین داشته باشند.
منبع: https://tehranzaban.com