آفتاب

چگونه در گوگل تبلیغ کنیم؟کارخانه یا مرکز خدمات رسانی را در نظر بگیرید که با هزینه های بالا سایتی مناسب و با طراحی گرافیکی عالی توسعه داده است. مسئله اصلی این است که "آیا سایت در موتورهای جستجوی محبوب مثل گوگل در صفحات بالا نمایش داده می شود یا خیر؟"

تبلیغات آنلاین و دیجیتال مارگتینگ چند سالی است به مسئله ای بسیار مهم برای پیشرفت و توسعه هر کسب و کاری بدل شده است. کارخانه یا مرکز خدمات رسانی را در نظر بگیرید که با هزینه های بالا سایتی مناسب و با طراحی گرافیکی عالی توسعه داده است. مسئله اصلی این است که "آیا سایت در موتورهای جستجوی محبوب مثل گوگل در صفحات بالا نمایش داده می شود یا خیر؟" اگر سایت مورد نظر نتواند در صفحه جستجو جایگاه مناسبی داشته باشد عملا نمی تواند کارایی برای شرکت یا شخص داشته باشد .

تبلیغ در گوگل 
بگذارید اهمیت قرار گرفتن سایت در صفحات اول نتایج گوگل را بیشتر بررسی کنیم و ببینیم چرا باید در صفحه نتایج گوگل بالاتر از رقبا قرار بگیریم. به تعدادی از نتایج جالبی که با بررسی درباره موتور جستجوی گوگل به دست آمده است توجه کنید:
•    68% افراد گوگل اولین سایتی است که در مرورگر خود می بینند.
•    تنها 0.78% (کمتر از 1%) از افراد به صفحه دوم جستجوی گوگل می روند.
•    92.96% از تمام ترافیک اینترنت توسط موتور جستجوی گوگل هدایت می شود.
•    69.7% عبارات جستجو شده شامل 4 کلمه یا بیشتر هستند.
•    14.6% از ترافیک سایت ها توسط سئو  جذب می شوند.

آمارهای بالا نشان گر اهمیت غیر قابل تردید صفحه نتایج گوگل برای مدیران و صاحبان سایت های اینترنتی است.  تبلیغات در صفحه نتایج گوگل یکی از موثرترین راه های بازاریابی دیجیتال و تبلیغ برای کسب و کارهای آنلاین می باشد.
 تبلیغ در گوگل 

همین طور که آمارهای بالا نشان می دهند شاید بتوان به راحتی گوگل را مهمترین سایت اینترنتی دنیا دانست  شاید شنیده باشید که کسب و کار اول شرکت معظم گوگل تبلیغات است اما چگونه؟ در حال حاضر در هر ثانیه 40 هزار و تقریبا روزی 3.5 میلیارد جستجو در موتور جستجوی گوگل انجام می شود. وقتی شما در گوگل به دنبال چیزی می گردید گوگل دقیقا میداند که شما چه می خواهید و سعی می کند مرتبط ترین سایت ها را در آن مورد به شما نمایش دهد.
برای روشن شدن موضوع یک مثال بزنم. در حال خرید تبلتی هستید که مغازه دار به شما می گوید دستگاه کارتخوان ندارد.خوشبختانه سال 2020 است و خوب گوگل در خدمت شماست تلفن خود را در می آورید "نزدیکترین خودپرداز" را جستجو می کنید. گوگل با توجه به موقیت شما آدرس تمام خودپرداز های نزدیک شما را روی نقشه نشان میدهد. شما به سرعت به سمت خودپرداز حرکت می کنید اما نکته آن است که گوگل در کنار آدرس خودپرداز ها ممکن است به شما آدرس چند بانک یا اپلیکیشن را هم پیشنهاد دهد. در هنگام بازگشت از سر کنجکاوی! قیمت تبلت را در گوگل جستجو می کنید تا مطمئن شوید تبلت را گران نخریده اید. گوگل باهوش هم سایت هایی که تبلت شما را دارند برای شما فهرست میکند اما باز هم گوگل به صورتی که حتی شاید شما متوجه آن هم نشوید در میان نتایج آدرس چندین سایت را قرار می دهد که بابت قرار گرفتن در صفحه اول نتایج گوگل هزینه تبلیغات را به گوگل می پردازد.
برای تبلیغ در گوگل و نمایش سایت ها در صفحه اول گوگل مزایده برگزار می کند و شما با شرکت در این مزایده می توانید به سرعت به صفحه اول گوگل بیایید. جالب تر اینکه گوگل آنقدر ها هم پول پرست نیست! تبلیغ سایت شما را رایگان نمایش می دهد! و تنها زمانی از شما هزینه می گیرد که کسی روی تبلیغ شما کلیک کند.
اینجاست که شما می توانید با مدیریت حرفه ای اکانت خود با حداقل هزینه تبلیغ خود را به بهترین شکل ممکن نمایش دهید. مدیریت اکانت گوگل ادز نیاز به تخصص دارد تا با انتخاب درست کلمات کلیدی ، متن آگهی و صد البته مهمترین فاکتور یعنی قیمت های مزایده بالاترین کارایی را نسبت به هزینه داشته باشد. بعضی از آزانس های تبلیغاتی با سابقه مانند زیماادز می توانند با استفاده از تجربه ای که در تجزیه و تحلیل کمپین های تبلیغاتی دارند به برپایی هرچه بهتر کمپین شما کمک کنند.
مطمئنا ساخت اکانت و کمپین تیلیغاتی توسط یک تیم حرفه ای کار را برای شما ساده تر و نتیجه را بی نقص می کند.
 تبلیغ در گوگل 

هزینه تبلیغ در صفحه اول گوگل

شروع بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ با گوگل ادز تجربه ای بسیار لذت بخش و زود بازده خواهد بود و برعکس روش های دیگر نیاز به صرف زمان طولانی نیست. محاسبه هزینه گوگل ادز مانند سیم کارت های اعتباری به صورت پیش پرداخت می باشد. با داشتن کارت اعتباری معتبر می توانید حساب گوگل خود را به میزان دلخواه شارژ کنید و تبلیغ خود را شروع کنید، البته داشتن کارت اعتباری بین المللی به دلایلی در ایران برای اکثر افراد مقدور نیست. اما جای نگرانی نیست شرکت های معتبری وجود دارند که می توانند کار ساخت و شارژ حساب گوگل را برای شما انجام دهند. همین طور برخی از آژانس های تبلیغاتی که جزور Google Partner  (همکاران رسمی گوگل) هستند مانند آزانس تبلیعاتی زیماادز اکانت شما را به صورت رایگان آماده و بهینه سازی کرده و در کمتر از 48 ساعت تبلیغ شما در سایت گوگل قرار می گیرد.

آیا گوگل ادز برای من مناسب است؟

در پایان می رسیم به سوال اساسی که مدیران سایت ، دیجیتال مارکترها و بازاریابان باید به آن پاسخ دهند که آیا گوگل ادز برای آنها مناسب است یا خیر؟
دلایل زیادی وجود دارد که برای بیشتر دیده شدن سایت خود و در نتیجه فروش بیشتر به گوگل ادز اعتماد کنید.

تبلیغ در گوگل


اطلاعات بالا کمک می کند تا قاطعانه بگوییم سریعترین راه رسیدن به قله نتایج گوگل برای کسب و کارها از طریق تبلیغ گوگل است. راهی ساده و مطمئن که می توان حتی با کمک گرفتن از متخصصین آن را ساده تر و سریع تر نیز کرد. راهی که به موفقیت کمپین دیجیتال مارکتینگ و بالاتر رفتن درآمد شما منتهی خواهد شد.

 تبلیغ در گوگل 
تصمیم با شماست. ما در آژانس تبلیغات زیماادز آماده پاسخگویی به سوالات شما هستیم. شما می توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی به سایت ما به آدرس zimaads.com مراجعه فرمایید و با پر کردن فرم ثبت نام به صورت مستقیم با پشتیبان ما ارتباط داشته باشید.
وبگردی