آفتاب

چکش بادی ابزاری برای تمام صنایع! راهنمای خرید چکش بادی با بهترین قیمتچکش بادی یکی از پرمصرف ترین ابزار آلات بادی و پنوماتیک است که در موارد بسیار متعدد بکار گرفته میشود. چکش بادی به چکش تخریبی که با نیروی هوای فشرده و باد کار میکند گفته میشود و در موارد بسیار محتلف از چکش های کوچک گل زن تا پیکورها و چکش های تخریب بسیار بزرگ را پوشش میدهد.

از مزایای مهم و قابل توجه چکش بادی وزن بسیار سبک تر آن نسبت به چکش تخریب های برقی است. به عنوان مثال اگر دو چکش تخریب با قدرت یکسان که یکی با نیروی برق و دیگری با نیروی باد یا هوای فشرده کار میکند را در نظر بگیریم، چکش بادی با همان میزان قدرت ضربه، وزنی در حدود نیمی از چکش برقی دارد.

چکش بادی 
پس میتوان نتیجه گرفت که قدرت چکش بادی در مقایسه با چکش تخریب برقی در وزن های مساوی بسیار بیشتر است که همین دلیل سبب شده کاربرانی که به صورت تمام وقت یا در مدت زمان های طولانی با انواع چکش تخریب کار میکنند، علاقه بیشتری به کار با چکش های بادی داشته باشند تا خستگی خیلی کمتری و همزمان از قدرت بسیار بیشتری بهره مند شوند.

چکش بادی 
از دیگر موارد مهمی که چکش بادی را جایگزین بسیار محبوبی بجای چکش تخریب نموده است قیمت چکش بادی است که نسبت به مدل های معادل و مشابه برقی بسیار به صرفه و اقتصادی است. در مواردی که دسترسی به کمپرسور باد وجود دارد، استفاده از چکش بادی به طور چشمگیری به صرفه و اقتصادی تر است. و اصولا به دلیل مناسب بودن قیمت چکش بادی و هزینه پایین تعیمر و نگهداری آن خرید چکش بادی میتواند به شدت برای کارهای صنعتی محبوب و مورد استفاده است.

چکش بادی 
یکی دیگر از مزایای قابل توجه و مهم ابزارهای بادی و پنوماتیک و به خصوص چکش تخریب بادی یا همان چکش بادی، استهلاک فوق العاده پایین این ابزارها است. دلیل این موضوع تعداد قطعات متحرک بسیار کمی است که در ساختار ابزارهای بادی بکار میرود، بر خلاف ابزارهای برقی که از تعداد قطعات بسیار زیادی تشکیل شده اند و قطعات پیچیده ایی در ساخت آنها بکار میرود و هریک از این قطعات میتواند دلیل خرابی یا استهلاک یک ابزار برقی باشد. چکش تخریب و پیکور نیز از این موضوع مستثنی نیستند. حتی باید گفت به دلیل نوع کار چکش های تخریب و پیکور که برای تخریب بتن و مصالح ساختمانی بکار میروند فشار زیادی را متحمل میشوند و همین موضوع باعث استهلاک بیشتر و خرابی زود هنگام پیکور برقی و چکش تخریب برقی شوند.

چکش بادی 
چکش بادی مانند انواع برقی آنها در وزن های مختلفی تولید و در بازار وجود دارند که همین ویژگی باعث میشود تا برای انجام کارهای بسیار گوناگونی مورد استفاده قرار گیرند. به عنوان مثال در انجام خدمات سیم پیچی برای آرمیچر و بالشتک های موتور میتوان از چکش بادی های کوچک، برای باز کردن سیم پیچ خراب  استفاده نمود تا سیم پیچ را براحتی از روی هسته و بالشتک جدا کرد. از برخی از انواع چکش بادی برای گل زنی و برداشتن گل جوشکاری استفاده میکنند که با وجود قلم های با نوک های متفاوتی که روی چکش بادی قرار میگیرد میتوان براحتی برای این کار مورد استفاده قرار گیرند. کاربردهای چکش بادی بسیار متنوع و تمام این موارد بعلاوه کاربرد اصلی چکش بادی است که برای تخریب بتن، مصالح ساختمانی و حتی آسفالت و راه سازی است.

چکش بادی 
به همین ترتیب از چکش های بادی سنگین تر برای تخریب مصالح ساختمانی و بتن نیز استفاده میشود و حتما در موارد متعدد در بازسازی یا انجام عملیات عمرانی مشاهده کرده ایید که از چکش بادی یا پیکور بادی های سنگین و با قدرت بسیار بالا برای تخریب آسفالت و بتن و حفر گودال های عمیق در خیابان و مناطق مختلف استفاده میکنند.
در سالهای اخیر با توجه به راحتی و امنیت خرید اینترنتی و همچنین با حضور ویروس کوید 19 و بیماری کرونا، خرید انواع ابزار آلات از فروشگاه های اینترنتی به شدت گسترش پیدا کرده و در بین مردم رواج دارد. از مهترین ویژگی های خرید اینترنتی امکان تحقیق و مطالعه کامل در مورد ابزار مورد نیاز است که حتی با وجود دسترسی به سایت های مرجع براحتی میتوان تمام ویژگی های چکش بادی را مطالعه و بعد خریداری نمود.

چکش بادی 
به عنوان مثال برای خرید چکش بادی اطلس کوپکو یا چکش بادی APT میتوان به سایت های فروش یا سایتهای اصلی این برندها مراجعه نمود تا کلیه اطلاعات و حتی قیمت این محصولات را نیز مشاهده نمود. البته لازم به ذکر است برند بزرگ APT تایوان در ایران نیز نماینده رسمی و مستقیم دارد که میتوانید براحتی از این فروشگاه انواع چکش بادی را با بهترین قیمت چکش بادی خریداری نمایید.

چکش بادی 
فروشگاه اینترنتی ابزار آلات بادی و پنوماتیک ایر پاور یکی از بزرگ ترین و معتبر ترین فروشگاه های اینترنتی ابزار آلات بادی و پنوماتیک است.  
همانطور که گفته شد نیروی راه انداز چکش بادی، باد یا هوای فشرده است که به وسیله کمپرسور باد تولید میشود. در هنگام انتخاب کمپرسور باد جهت تامین باد مورد نیاز چکش بادی حتما به موارد مهمی مانند وزن چکش بادی و مقدار باد مورد نیاز برای کارکرد چکش بادی توجه کنید تا کمپرسور باد با حجم مخزن مناسب را انتخاب و خریداری نمایید تا بتوانید بهترین نتیجه را برای کار با چکش بادی داشته باشید.

وبگردی