آفتاب

فروش لوازم زینتی، عتیقه، بدلیجات و طلا و جواهرات به قیمت پایینشیک بودن و پوشیدن لباس های برند و زیبا یکی از خصوصیات بارز ایرانی هاست که زن و مرد نمیشناسد. تمامی ایرانیان دوست دارند که لباس های زیبا بپوشند و در کنار آن با دست کردن یک ساعت مچی لوکس و عینک آفتابی زیبا جولان دهند و همیشه شیک باشند.

اما با این تفاسیر ما ایرانی ها دوست نداریم به بازار برویم و کلی وقت صرف خرید ساعت مچی، عینک؛ وسایل لوکس زینتی کنیم به خصوص اینکه هر فروشگاه با فروشگاه بغل دستی خود قیمت فاحشی دارند. امروزه خرید و فروش اینترنتی وسایل لوکس و زینتی رواج پیدا کرده است اما در این بین پیدا کردن یک سایت معتبر خیلی سخت است که سایت زینتی کار را برای شما راحت کرده است.
سایت زینتی یک سایت مناسب برای خرید و فروش انواع لوازم زینتی و لوکس خانه چون  ساعت دیواری، تابلو فرش است که می تواند فضای خانه شما را زیبا کند و حس آرامش به شما بدهد البته در کنار این وسایل می توانید وسایل عتیقه بخرید.

خرید طلا و جواهرات و بدلیجات مختص بانوان

قطعا خرید و فروش اینترنتی طلا و جواهرات باعث می شود که خریدار و فروشنده سود کند به خصوص اینکه دیگر نیازی به پرداخت مالیات ندارید. به عنوان مثال اگر نیاز به خرید طلا دارید حتما باید به طلا فروشی بروید و به قیمت روز طلا را خریداری کنید. این اشتباه است چونکه شما باید دستمزد طلافروش هم پرداخت کنید و علاوه بر آن مبلغی بعنوان مالیات روی طلا کشیده می شود پس با خرید طلا در سایت زینتی عملا این هزینه را نخواهید داد و همچنین فروشنده هم به قیمت روز طلا را به شما خواهد فروخت در صورتی که در طلافروشی آنرا با قیمت پایین تر از شما خواهند خرید.
البته در این بین توجه کنید که برای خرید طلا حتما باید تخصص لازم داشته باشید و تفاوت بین اصل و بدل را بدانید و همچنین فاکتور طلا را از فروشنده بگیرید.
بانوان عزیز اگر توان خرید طلا ندارید نگران نباشید انواع بدلیجات و سنگ های قیمتی در سایت زینتی برای فروش گذاشته می شود که می توانید با کمترین قیمت نسبت به بازار آنرا خریداری کنید.

خرید لوستر و آباژور با قیمت پایین

با توجه به اینکه رفتن به بازار و فروشگاه های فروش لوستر عملا دست شما را در انتخاب خوب هنگام خرید محدود می کند به راحتی می توانید تمامی آگهی های بخش فروش لوستر و آباژور شهر خود را مشاهده کنید و هر کدام که پسند کنید تلفن را بردارید و با آگهی دهنده تماس بگیرید. به همین راحتی می توانید یک انتخاب خوب در خرید لوستر و آباژور داشته باشید.

خرید و فروش لوازم قدیمی و عتیقه

خیلی از مردم عاشق وسایل قدیمی و عتیقه هستند و حتی برخی اقدام به جمع آوری انواع آنها می کنند و کلکسیونی از وسایل عتیقه در منزل دارند. برای خرید عتیقه و وسایل قدیمی نیاز به پرسجو از افراد متفاوت نیست کافیه به سایت زینتی بروید و دسته عتیقه را انتخاب کنید خیلی از وسایل قدیمی و عتیقه بالا خواهد آمد. البته می توانید از قسمت سرچ هر وسیله ای که مد نظر دارید بنویسید و سرچ کنید.

خرید انواع سنگ قیمتی به قیمت پایین

اگر عاشق سنگ های قیمتی چون مرمر، الماس و.... سنگهای زینتی هستید کافیه به سایت zinaty.net مراجعه کنید و دسته سنگ های قیمتی انتخاب کنید تا شاهد کلی آگهی در این زمینه باشید که دست شما را برای خرید سنگ قیمتی باز خواهد گذاشت.

کلکسیونی از تمبر و اسکناس قدیمی در سایت زینتی

خیلی از افراد را می شناسیم که به جمع آوری سکه های قدیمی از زمان قاجار تا پهلوی می پردازند و انواع تمبرهای آنتیک و آلبوم تمبر را از سالیان گذشته به ارث برده اند و قصد فروش آنرا دارند حال نمیدانند کجا آنرا بفروشند کافیه به سایت زینتی بیاید و با درج رایگان آگهی تمبر سریعا آنرا بفروشید.

درج رایگان آگهی در سایت

ما محلی خوب را برای تمامی فروشندگان و خریداران فراهم کرده ایم که با درج رایگان اقدام به فروش انواع کالا زینتی چون تابلو فرش، لوستر، سنگ های قیمتی و حتی وسایل قدیمی و عتیقه کنند و عملا نیازی به پرداخت هزینه بابت درج آگهی نیست کافیه به سایت بیایید و آگهی خود را منتشر کنید.
با توجه به درج رایگان آگهی در سایت زینتی روزانه کلی آگهی در سایت منتشر می شود و همین باعث می شود خریداران عزیز آگهی های زیادی مشاهده کنند و کار برای انتخاب آنها هنگام خرید راحت تر باشد.

وسایلی که نیاز ندارید دور نیندازید آنها را به قیمت در سایت زینتی بفروشید

برخی اوقات ممکن است با گذشت زمان و چند سال عملا یک سری وسایل از مد بیفتند و با خرید وسایل بهتر و زیباتر نیازی به آنها نداشته باشید خب نیازی به دور ریختن آنها نیست. همین حالا از وسایل به درد نخورتون عکس بگیرید و وارد سایت زینتی شوید و آنها را منتشر کنید تا مردم با شما تماس بگیرند.

برای فروش سریعتر حتما قیمت منصفانه بگذارید

فراموش نکنید که درج قیمت های بالا و نجومی باعث می شود کسی به شما تماس نگیرد کافیه وسایل مشابه سایت را نگاه کنید و بر طبق آن قیمت کالا را درج کنید.

زینتی سایت تخصصی در زمینه خرید و فروش وسایل زینتی و تزیینی

قطعا سایت های زیادی برای خرید و فروش وسایل دست دوم و نو وجود دارند که وجود تعداد زیاد آگهی ها و تعدد زیاد انواع محصولات باعث می شود همه شما سردرگم شوید. حالا سایت زینتی تنها در زمینه خرید و فروش وسایل زینتی فعالیت می کند پس می تواند یک سایت معتبر در این زمینه باشد که به راحتی می توانید وسایل خود را در معرض فروش قرار دهید.