آفتاب

راه های لاغر شدن سریع در خانهمنظور ما از اصلاح تغذیه این نیست که به سراغ رژیم‌های لاغری سخت گیرانه بروید. چون همه ما می دانیم که اینگونه رژیم‌ها تنها برای مدتی قابل تحمل هستند. منظور از اصلاح تغذیه، کنار گذاشتن عادات بد غذایی است.

چاقی، چاق شدن و اضافه وزن کلماتی هستند که این روزها بار منفی بسیار زیادی را به دوش می‌کشند. در واقع هر فردی به محض اینکه متوجه اضافه وزن خود می‌شود، می‌خواهد به سرعت از شر آن خلاص شود. اما به چه قیمتی؟ مسلماً هیچ کدام از ما دوست نداریم راهی را برای کاهش وزن انتخاب کنیم که پس از لاغر شدن مجبور باشیم این جمله را به زبان بیاوریم: "کاش مثل سابق چاق بودم ولی سلامتی خودم را به خطر نمی‌انداختم."

لاغری سالم و سریع با این سه روش

این روزها این جمله را از افراد زیادی می‌شنویم! افرادی که عجولانه به سمت روش‌های سریع لاغر شدن رفته‌اند؛ اما به عواقب آن فکر نکرده‌اند. البته با وجود حجم بالای تبلیغات کاذب در مورد راه‌های سریع لاغر شدن، نمی‌توان تنها آن‌ها را مقصر دانست. ما در این مقاله نمی‌خواهیم به شما بگوییم که چطور در یک هفته یا یک ماه 10 کیلو کم کنید یا در روز تنها یک سیب بخورید و لاغر شوید! بلکه می‌خواهیم بگوییم که چطور با رعایت نکاتی ساده و سالم، به روند کاهش وزن خود سرعت بدهید.

اصلاح تغذیه؛ عامل مهم افزایش سلامتی و کاهش وزن

منظور ما از اصلاح تغذیه این نیست که به سراغ رژیم‌های لاغری سخت گیرانه بروید. چون همه ما می دانیم که اینگونه رژیم‌ها تنها برای مدتی قابل تحمل هستند. منظور از اصلاح تغذیه، کنار گذاشتن عادات بد غذایی است. خوردن غذاهای فرآوری شده و کم ارزش، نوشیدنی‌های شیرین و گازدار بدترین عادت غذایی است. زیرا خوردن آن‌ها نه تنها سبب افزایش قند خون و فشار خون می‌شود، بلکه برای سیستم گوارش شما نیز مانند یک سیل ویران کننده عمل می‌کنند.
سعی کنید خوردن اینگونه غذاها را به مهمانی‌ها و دورهمی ها یا حداکثر یک بار در هفته کاهش دهید. اگر می‌خواهید سالم و سریع لاغر شوید، بهتر است پس از وعده شام هیچ چیز دیگری جز آب یا دمنوش های مورد علاقه خود نخورید. خوردن میوه، شیرینی جات یا هر چیز دیگری پس از شام، روند کاهش وزن شما را کند می‌کند.

اصلاح تغذیه؛ عامل مهم افزایش سلامتی و کاهش وزن 
نکته مهم دیگر برای اصلاح تغذیه، خوردن مواد غذایی ارگانیک است. تا جایی که می‌توانید میوه جات و سبزی جات ارگانیک را در برنامه غذایی روزانه خود بگنجانید. این مواد به دلیل فیبر بالایی که دارند، هم به لاغری و هم افزایش سلامت دستگاه گوارش کمک می‌کنند. اگر اشتهای زیادی دارید و نمی‌توانید آن را کنترل کنید، علاوه بر خوردن میوه، می‌توانید از قرص‌های لاغری گیاهی مانند قرص فلوردو نیز استفاده کنید که اثرات ضد اشتها دارد.
در ضمن فراموش نکنید که اگر قصد دارید سریع و سالم لاغر شوید، هیچگاه نباید هیچ کدام از وعده‌های غذایی خود را حذف کنید. در عوض می‌توانید بر اساس نیاز خود، شام‌ها را سبک‌تر از قبل کنید.

داشتن فعالیت بدنی؛ مفید برای چربی سوزی

فعالیت بدنی داشتن، تنها انجام ورزش‌های سنگین و طولانی نیست. بلکه پیاده روی روزانه با ریتم آرام و ممتد نیز فعالیت بدنی محسوب می‌شود که به روند کاهش وزن شما سرعت می‌بخشد. البته که شما می‌توانید در صورت نیاز به سریع‌تر لاغر شدن، ورزش‌های مناسب برای بدن خود را نیز انتخاب کنید.
داشتن فعالیت بدنی برای افزایش سوخت و ساز و تسهیل چربی سوزی بسیار مهم است. اگر دوست دارید چربی‌های اضافی شکم و پهلوهای خود را زودتر آب کنید، فعالیت بدنی را فراموش نکنید. اصلاح تغذیه و داشتن یک رژیم غذایی متعادل تنها بخشی از برنامه لاغری است. بدون فعالیت بدنی، لاغری سالم و سریع ممکن نیست.

داشتن فعالیت بدنی؛ مفید برای چربی سوزی
نکاتی که باید برای انجام فعالیت بدنی به یاد داشته باشید، این است که هیچگاه قبل و بعد از آن وعده‌های غذایی سنگین نخورید، در هنگام تمرین و پس از آن آب به مقدار کافی بنوشید و پس از فعالیت نیز به خود گرسنگی ندهید. خوردن میوه کمک زیادی به کنترل اشتها پس از تمرین بدنی می‌کند.

قرص‌های لاغری گیاهی؛ بهترین عامل کمک به لاغری سریع

قرص‌های لاغری گیاهی بیشتر به افرادی پیشنهاد می‌شوند که اضافه وزن زیادی دارند و برای کنترل اشتها یا انجام فعالیت بدنی دچار مشکل شده‌اند. قرص‌هایی مانند قرص مهزل نیاک، که کاملاً گیاهی هستند، با کمک گرفتن از عصاره گیاهان مؤثر در لاغری، مانند زیره سیاه به کاهش اشتها و چربی سوزی کمک می‌کنند. البته لازم به ذکر است که تأثیر این قرص‌ها مانند قرص‌های شیمیایی شدید و پر عوارض نیست. زیرا در این قرص‌های لاغری گیاهی، تنها از عصاره خشک و پودری گیاهان استفاده می‌شود. به همین دلیل به کمک این قرص‌ها می‌توانید با خیال راحت در کنار تغذیه‌ای متعادل و سالم و داشتن فعالیت بدنی، سریع‌تر و سالم‌تر لاغر شوید.

قرص‌های لاغری گیاهی؛ بهترین عامل کمک به لاغری سریع

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم بهترین راه‌های لاغری سریع و سالم را به شما معرفی کنیم. دو راه اول یعنی کنار گذاشتن عادات بد غذایی و داشتن فعالیت بدنی به طور کلی برای سالم زندگی کردن حتی برای افرادی که قصد حفظ تناسب اندام خود را دارند نیز مناسب است.استفاده از قرص‌های لاغری گیاهی، نیز راه بی خطری است که می‌تواند روند کاهش وزن را سرعت بخشد.
برای خرید انواع قرص‌ لاغری گیاهی می‌توانید به داروخانه‌ها مراجعه کنید و یا به وبسایت‌های معتبری چون داروخانه اینترنتی مفید طب که تحت نظارت سازمان غذا و دارو به فروش انواع مکمل و داروهای گیاهی می‌پردازند، سر بزنید و به راحتی محصول مورد نظر خود را تهیه کنید.

وبگردی