آفتاب

دستگاه روکش توالت فرنگیامروزه نسبت به سنوات گذشته یکی از مولفه هایی که در جوامع مختلف بسیار پیشرفت کرده است قسمت سرویس های بهداشتی می باشد. امکان استفاده توالت فرنگی به شدت بالا رفته واز طرف دیگربا پیشرفت علم مشخص شده است که استفاده ازتوالت ایرانی به مفاصل صدمات جبران ناپذیری می زند، امروزه پزشکان رسما استفاده ازاین نوع سرویس ها را به هیچ عنوان تایید نمی کنند .

دستگاه روکش توالت فرنگی، جزء جدا نشدنی از سرویس های بهداشتی می باشد که می خواهیم در اینجا آن را بررسی کنیم تا مشاهده کنید چرا استفاده از این وسیله در جوامع غربی هائزاهمیت است.
 امروزه نسبت به سنوات گذشته یکی از مولفه هایی که در جوامع مختلف بسیار پیشرفت کرده است قسمت سرویس های بهداشتی می باشد. امکان استفاده توالت فرنگی به شدت بالا رفته واز طرف دیگربا پیشرفت علم مشخص شده است که استفاده ازتوالت ایرانی به مفاصل صدمات جبران ناپذیری می زند، امروزه پزشکان رسما استفاده ازاین نوع سرویس ها را به هیچ عنوان تایید نمی کنند .
از طرف دیگر مشکلات اولیه استفاده از توالت های فرنگی ، تماس مستقیم بدن با سرامیک و سنگ توالت فرنگی می باشد ، ممکن است افراد زیادی از توالت فرنگی استفاده کنند این بدین معنی ست که افراد زیادی بدلیل تماس بدنشان با سرامیک توالت فرنگی، ناخواسته وبدون آگاهی باعث انتقال میکروب وانگل وبیماری بیکدیگرمیشوند.
تکنولوژی برای حل این مشکل پیشنهاد ویژه ایی در اختیار شما قرار داده بانام دستگاه روکش رول توالت فرنگی که در سرویس های بهداشتی خصوصی وحتی سرویسهای عمومی و فروشگاهها وهر کجا که از توالت فرنگی عمومی استفاده می کنندبرای اطمینان خاطر مشتریان و کلیه مصرف کنندگان  از این نوع دستگاه استفاده کنند که امروزه با استقبال گسترده ایی روبرو شده است
 

مکانیزم عملکرد دستگاه رول توالت فرنگی نویسانی

بعد از نصب دستگاه رول پلاستیکی توالت فرنگی بر روی سرویس توالت فرنگی با فشار یک دکمه یا قرار دادن دست جلوی چشمی بصورت کاملا اتوماتیک پوشش مخصوصی در قسمت نشیمن توالت فرنگی (محل  تماس بدن با سنگ توالت فرنگی) قرار می گیرد تا مانع از تماس مستقیم  بدن با توالت فرنگی میگردد.
 
با استفاده از دستگاهها روکش رول توالت فرنگی دیگر نیازی به استفاده از دستمال توالت یا پدهای بهداشتی که خود دردسر های بسیاری ایجاد می نماید نیست .
 

سوالات متداول کاربران

سوال: این دستگاه بر روی چه نوعی از توالت فرنگی ها قابل نصب می باشد؟
*بر روی تمام توالت فرنگی ها با طول بالاتر از 45 سانتی متر قابل نصب می باشد و در انواع پشت منحنی نیزامکان نصب وجود دارد.
 

سوال: آیا این دستگاه دارای ضمانت و گارانتی می باشد؟

این دستگاه دارای ضمانت کامل دوازده ماهه می باشد و همراه با برگه ی وارانتی از شرکت نوآوران آرتان گستر شیدور تحویل داده میشود. کل شرایط در ضمانت به همراه دستگاه ارائه میگردد.
امروزه در هرخانه به احتمال بسیار بالا یک سرویس توالت فرنگی موجود است. با پیشرفت علم پزشکی و تاثیر بد توالت های قدیمی روی مفاصل، استفاده از توالت های فرنگی بسیار بیشتر شده است. تاثیر بد توالت های قدیمی و توصیه های پزشکی به مردم من جمله افراد سالمند باعث شده حتی در خانه هایی که توالت فرنگی موجود نیست نسبت به تهیه و نصب سرویس فرنگی اقدام نموده اند.
اما هنوزمردم برای استفاده از این سرویس ها مشکلاتی دارند که درهنگام استفاده از  توالت فرنگی برای نگرانی و دردسر هایی را ایجاد نموده، یکی از مشکلات تماس بدن با سطح و سرامیک توالت فرنگی در هنگام نشستن است.
ما دراینجا برای شما این مشکل را به طور کامل حل کرده ایم. با استفاده از دستگاه روکش رول توالت فرنگی نویسانی ، شما به راحتی می توانید از توالت فرنگی خود استفاده کنید. می توان به جرات  گفت دستگاه روکش توالت فرنگی در همه ی جوامع با هر سطح دانش و فرهنگی وهمه نوع سرویس های بهداشتی عمومی و خصوصی  کاربرد دارد.
همان طور که در آموزش می توانید مشاهده کنید، خواهید دید که با استفاده از دستگاه روکش رول توالت فرنگی به راحتی می توانید بدون داشتن کوچکترین نگرانی و حتی وسواس فکری از یک سرویس توالت لذت ببرید. از مزایای دیگر این دستگاه ها،اتوماتیک بودن آن است که با فشار دادن یک دکمه و یا با قراردادن دست جلوی چشمی یک لایه پلاستیکHDPE  آنتی باکتریال روی نشیمن توالت فرنگی کشیده میشود. استفاده رول توالت فرنگی درسرویس های بهداشتی باعث کاهش انتقال بیماری می شود
شرکت نوآوران آرتان گستر شیدور، پیشرو در عرصه ی تولید وعرضه  رول اتوماتیک توالت فرنگی فعالیت می کند. دستگاه روکش توالت فرنگی تولیدی شرکت نویسانی به تمام توالت فرنگی های موجود در بازار با عرض 45 سانتی متر به بالا قابل نصب است.
طراحی دستگاه های بهداشتی نویسانی به نحوی می باشد که پس از استفاده از دستگاه بلا فاصله مجدد نمی توان از آن استفاده کرد. این فاصله ی زمانی چیزی حدود 18 ثانیه می باشد و به میزان قابل توجهی از هدر رفتن رول های مصرفی  بهداشتی جلوگیری می کند.
ابعادی که لازم است برای رول توالت فرنگی در تصویر زیر آورده شده است.
 

مزایای استفاده از دستگاه روکش اتوماتیک سرویس فرنگی :

•    جلوگیری ازانتقال بیماری ناشی از تماس بدن با سطح فرنگی فرنگی
•    جلوگیری از رسوبات و جرم در سطح سرویس
•    برطرف شدن مشکلات استفاده از سرویس فرنگی
•    کارامد و مقرون به صرفه و بهداشتی
•    جلوگیری از انتشار میکروب ها
•    جلوگیری ازشیوع بیماری
•    حفظ سلامتی عمومی در سرویس بهداشتی عمومی
 
شرکت نوآوران آرتان گستر شیدور فعالیت حرفه ای خود را از سال 1393به صورت جدی آغاز نمود. نوآوران آرتان گستر شیدور اولین و تنها شرکت رسمی فعال در ایران می باشد که باتوجه به تجربه و همچنین نیاز سنجی بازاراقدام به ارائه خدمت در حوزه سلامت و با محوریت ارائه محصولات جدید، کارآمد، بادوام و منطبق بر تکنولوژی و استاندارد های روز دنیا نمود.
شرکت نوآوران آرتان گستر شیدور همواره دغدغه کیفیت وبرتری را برای محصولات منتخب درنظر گرفته وباتوجه به نیاز کشور،محصولات گوناگونی درسبدکالای خود قرارداده که این محصولات ازنوع باکیفیت ودوام و عمر بالاو همگام باکلیه استاندارد های روز اروپا و آمریکا می باشند.اهدف و استراتژی شرکت ارتقاء هرچه بیشتر سلامت عمومی جامعه وایجاد سطح مطلوب روبه رشد در راستای بهبود سلامت است وهمواره در تلاشیم تا گروه جدیدی از محصولات روز دنیا که مطابق با استانداردهای جهانی است رابه خدمات وکالاهای درحال ارائه خود در ایران اضافه نماییم .واکنون پس از گذر پنج سال فعالیت مستمر، توانسته ایم با ایجاد زیرساخت های منسجم و بسیار گسترده به بیش از  2000 مشتری فعال دست یابیم.گالری تصاویر