آفتاب

مزایای استخدام پرستار در منزل برای کودکان و سالمندان و بیماراناگر کودک یا سالمند یا بیمار در منزل دارید حتما این مقاله را بخوانید

مزایای استخدام پرستار کودک:

بیشتر والدین این عقیده را دارند که فرزند شان در محیط خانه و زندگی خانوادگی خودشان دارای شادابی و امنیت بیشتری می باشد، ولی بعضی از والدین عزیزبه دلیل داشتن شغل های متفاوت و ساعات کاری خاص خود نمی تواند برای نگهداری فرزند شان در مکان هایی مانند مهد کودک ها نیاز خود را برطرف کنند تا از کودک خود محافظت کنند، بنابراین برای نگهداری فرزند خویش از پرستارکودک در منزل کمک می گیرند.

یکی از مزایای داشتن پرستار کودک در منزل بیماری های کودک که از طریق حضور کودک در مهد کودک ها و... باعث انتقال بیماری های ویروسی می شود، را کاهش می دهد.

وجود پرستار کودک در منزل باعث شده که بیشتر مورد توجه پرستارش قرار بگیرد، زیرا در مهد ها مربی با کودکان بسیاری در ارتباط می باشد و ممکن است کودک شما از توجه کمتری برخوردار شود و رسیدگی پرستار در منزل نسبت به کودک شما بیشتر می باشد.

گاهی والدین به دلیل ساعات کاری خود نمی توانند از مهد کودک ها برای نگهداری فرزندشان کمک بگیرند ولی با داشتن پرستار کودک در منزل می توانند مشکل شان را برطرف کنند.

یک پرستار ماهر با داشتن مهارت های متفاوت، در ساعات مختلفی می توانند در کنار فرزندتان سرگرمی هایی را برایش در نظر بگیرد و تعاملات اجتماعی و شکوفایی استعداد هایش را تامین کند.

پرستار کودک در منزل از مزایای بسیار مهم آن این است که قابلیت برنامه ریزی بهتر و دقیقی به نسبت مهد کودک ها دارد، او می تواند با برنامه ی روزانه ی شما کارش را تنظیم کند و در ساعات خاصی در منزل شما حضور پیدا کند.

دوران کودکی از حساس ترین دوران زندگی کودک می باشد، به دلیل نیازهای عاطفی و احساسی که دارند برای مراقبت از آنها باید حوصله و تخصص فراوانی داشته باشید و پیدا کردن یک پرستار خوب که به راحتی با کودک ارتباط برقرار بکند، کار بسیار سختی است.

از ویژگی های مهم یک پرستار خوب، داشتن صبر و حوصله بسیار است، با وجود پرستار در منزل، کودک شما از محیط امن خانه دور نخواهد شد و با وسایل شخصی خودش بازی خواهد کرد و در نبود شما می تواند در کنار پرستارش به کارهای روتین که در خانه انجام می داده به راحتی انجام دهد.

اگر نیاز به یک پرستار کودک حرفه ای در منزل داشتید می توانید پرستار کودک طلوع حیات را امتحان کنید که از بهترین پرستاران در تهران می باشند زیرا هم تجربه کافی برای این کار را دارند و هم مدرک پرستاری و با کمترین هزینه و بهترین کیفیت آماده خدمات رسانی به کودک دلبند شما می باشند.

مزایای استخدام پرستار سالمند در منزل:

وجود پرستار سالمند در منزل باعث آرامش و امنیت بیشتری می باشد، نداشتن پرستار سالمند شما ممکن است در خطر باشد و هر گونه حرکتش برای او مشکل آفرین باشد.

از مزایای داشتن پرستار برای سالمندتان این است که سالمند شما احساس تنهایی نکند و وجود یک فرد برای هم صحبتی با سالمند بسیار اهمیت دارد، نبود پرستار باعث کاهش روابط اجتماعی و از دست دادن سر زنده بودن سالمند عزیز شما بشود و این عواقبی را به دنبال خواهد داشت، وجود پرستار باعث شده که سالمند شما در سن پیری در خانه ی خودش و در کنار عزیزانش بماند و خانه برایش به یک محیط امن و آرام تبدیل شود، داشتن استقلال در زندگی سالمند، با حضور یک پرستار عملی خواهد شد، بنابراین امنیت، آرامش، عزت نفس و دوری از تنهایی سالمند از مزیت های داشتن پرستار برای وی می باشد.

به دلیل ناتوانی سالمند، از انجام بعضی از کارهایش معذور می باشد و فرزندانشان هم به دلیل مشکلات خودشان نمی توانند تمام وقت در اختیار آنها باشند، در اینجا وجود یک پرستار برای سالمند ضروری می شود.

وجود یک پرستار در منزل باعث شده که همه ی توجه ش به سالمند شما باشد ولی در خانه ی سالمندان هر پرستار باید از چند سالمند مراقبت کند، این از مزایای پرستار در منزل می باشد.

سالمند در جوانی خود تلاش بسیار داشته تا در این دوران کهولت از دستاوردهای خود استفاده کند، هر چقدر هم سالمند نیازمند کمک کسی باشد، دلش می خواهد که در منزل خویش بماند و  در این مکان قدرت مدیریت دارد، حتی با وجود پرستار در منزلش احساس استقلال میکند و می تواند آن را حفظ کند، از دست دادن استقلال برای سالمندان از مرگ بیشتر ترس دارد.

وجود سالمند در منزلش باعث شده تا مانند قبل با آشنایان و دوستانش ارتباط داشته باشد و همانند قبل  به زندگی خود ادامه دهد، مراقبت از او در منزلش می تواند مطابق نیازهای فردی باشد و با تغییر نیازها این مراقبت ها هم تغییر کند.

از مزیت داشتن پرستار در منزل برای سالمندان باعث شده که نزدیکان و اعضای خانواده کمتر احساس گناه و رنجش داشته باشند، و با نگهداری سالمند در منزل این نگرانی کمتر خواهد شد.

زمانی که سالمندان از بیماری رنج می برندو با آن دست و پنجه نرم می کنند، با وجود پرستار در منزل آنها آرامش و امنیت دارند و آگاهانه می تواند از سالمند نگهداری کند و با نگرفتن استقلال از او، در پیشرفت نکردن بیماریش به او کمک کند و ای برای سالمند عزیز شما بسیار ارزشمند و مفید واقع می شود.

اگر نیاز به استخدام پرستار سالمند حرفه ای داشتید حتما با مجموعه پرستار سالمند طلوع حیات تماس بگیرید زیرا با تجربه ترین پرستارهای سالمند تهران در این مجموعه فعالیت دارند.

مزایای پرستار بیمار در منزل:

برخی ار بیماران به دلیل شرایط خاصی که دارند نمیتواند در بیمارستان مورد مراقبت قرار بگیرد، و باید در منزل از آنها نگهداری شود، پرستار بیمار معمولاً با آگاهی های خود بهتر می تواند از یک بیمار در منزل مراقبت کند، او دستور العمل های درمانی و بهداشتی بیمار را با دقت و توجه بیشتری می تواند انجام دهد تا زودتر بیمار بهبود یابد.

پرستار بیمار در منزل همانند فرشته ای است که می تواند از بیمار در منزل خودش به راحتی مراقبت کند، اینکه پرستار بیمار دارای تخصص و مهارت کافی در درمان بیمار را داشته باشد دارای اهمیت و ضرورت خاصی می باشد، در بیمارستان بخاطر آلودگی و تجمع بیشتر افراد، ماندن بیمار در منزل و نگهداریش برای بیمار مناسب تر است، آسایش و راحتی بیمار افزایش پیدا کرده، به زندگی عادی زودتر برمی گردد، از ابتلا به عفونت های بیمارستانی در امان می باشد.

نگهداری بیمار در منزل کار بسیار سختی است و با فشار های روحی و روانی همراه است ولی وجود یک پرستار این مشکل را برطرف کرده و آرامش و شادی و حس برنده بودن را در خانه برقرار می کند، در ضمن هزینه ی پرستار در منزل نسبت به بیمارستان بسیار مقرون به صرفه تر است.

طی کردن دوران بیماری  با وجود پرستار در منزل باعث شده با ایجاد پیوند عاطفی بیمار با خانواده روحیه ی اورا بیشتر تقویت کند و در روند بهبود بیماری موثر باشد.

چنانچه نیاز به پرستار سالمند یا پرستار کودک یا پرستار بیمار حرفه ای داشتید حتما با طلوع حیات تماس بگیرید 02122607111 تا از مزایای یک پرستار خوب بهره ببرید.وبگردی