آفتاب

ویژگی های درب کرکره برقی پارکینگگفتنی است که قیمت درب اتوماتیک به ابعاد، جنس، رنگ و سایر موارد بستگی دارد.

در گذشته درب ها با کمک دست باز و بسته می شد با وجود آن که هنوز هم درب هایی با این خصوصیت وجود دارند ولی امروزه اکثر درب ها به صورت درب کرکره برقی باز و بسته می شوند. این نوع درب ها مزایایی بسیار زیادی دارند و به نوعی طراحی و تولید می شوند که در هر اندازه ای قابل نصب است. با کمک درب ریموتی کرکره ای دیگر نیازی به نیروی دست برای انجام امور مذکور نیست. گفتنی است که قیمت درب اتوماتیک به ابعاد، جنس، رنگ و سایر موارد بستگی دارد.
این گونه درب ها تلفیقی از درب کرکره ای قدیمی، مدارهای وابسته و یک موتور الکتریکی قدرتمند برای هوشمند کردن درب به منظور باز یا بسته نمودن آن است. برای سهولت در حرکت درب اتوماتیک از یک تیغه در آن استفاده می کنند. جنس این تیغه از آلومینیوم خالص بوده که موجب تسریع در عملکرد درب می گردد. استقامت این تیغه در قیاس با سایر تیغه ها بالاتر بوده و کارکرد بهتر درب را برای شما به ارمغان می آورد.
درب کرکره برقی

ویژگی درب کرکره برقی

از این نوع درب ها در پارکینگ، درب مغازه، درب رستوران و غیره استفاده می شود. رنگی که برای این نوع درب ها در نظر گرفته می شود، یک رنگ خاص الکترواستاتیک است که موجب استحکام و دوام هر چه بیشتر این محصول خواهد شد. مواردی که در کیفیت بهتر درب تاثیرگذار هستند شامل مواد اولیه، جنس رنگ و درجه حرارت کوره است. خصوصیات بالقوه در کرکره برقی در ادامه بیان شده است:
•    با کمک این درب ها از هدر رفت انرژی پیشگیری می شود
•    فضایی که این محصول درگیر می کند بسیار کم بوده و نصب آن با سهولت و سرعت بیشتری انجام می گردد.
•    هنگامی که درب کرکره برقی بسته است زیبایی دو چندان به نمای ساختمان می بخشد.
•    امنیت و استقامت این درب ها بسیار بالاست.
•    استحکام این درب ها به گونه ای است که در برابر عوامل جوی، بارش باران، نور آفتاب و طوفان های خوفناک مقاومت لازم را پیاده سازی می کند.
•    کارکرد این درب ها به گونه ای طراحی شده تا بتوان از راه دور به صورت هوشمند درب آن را باز و یا بسته نمود.
•    این درب ها به گونه ای طراحی شده اند که می توانند به صورت دستی و خودکار عمل کنند و جریان برق را ذخیره کرده و استفاده می نمایند.
درب کرکره برقی

استفاده از کرکره برقی چه مزیت هایی را دارد؟

 در گذشته استفاده از کرکره برقی رواج چندانی نداشت و تنها به عنوان درب مغازه از آن ها بهره برده می شد. این موضوع به این دلیل بود که این نوع کرکره ها به صورت دستی باز و بسته می شدند و این کار بسیار دشوار بود. اخیرا درب کرکره برقی با استقامتی که پیدا کرده اند و همچنین نوع بازشوندگی آن ها که به صورت اتوماتیک است، طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است. این نوع درب ها در رنگ های متنوع طراحی، تولید و به بازار ارائه شده که خود مزیتی دو چندان برای کاربرد این نوع درب ها به شمار می رود.
از آن جایی که امروزه به نمای ساختمان توجه ویژه ای می شود با استفاده از درب کرکره برقی دیاکو می توانید رنگ درب را نمای ساختمان همسو کنید و از این همه زیبایی لذت ببرید.
ماندگاری و دوام کرکره های معمولی بسیار پایین بود و از این مسئله صاحبان مغازه ها به شدت ناراضی بودند. برخلاف درب کرکره معمولی استقامت بسیار بالا و مدل های جذاب این درب ها موجب این شده است تا متقضیان بالایی داشته باشد. بخش های مجزای درب کرکره برقی از جمله موتور آن که توسط شرکت دیاکو نصب می گردد بسیار باکیفیت بوده و شما را از نیاز به موتور و سایر قطعات بی نیاز می کند.
فناوری بسیار پیشرفته این نوع درب ها منجر به این موضوع می شود که در برابر هر نوع تهدیدی استقامت خود را حفظ کند و به آسانی فرسوده نشود. برای استفاده از این نوع درب ها محدودیت مکانی اهمیتی ندارد با هر نوع ابعادی این کار به آسانی انجام می شود. آلودگی صوتی درب های کرکره معمولی بسیار زیاد بود و شنونده از این صدای ناهنجار آزرده خاطر می گشت ولی درب های کرکره ای جدید صدای بازشوندگی بسیار پایینی دارند. اگر درب کرکره ای جدید با ایرادی مواجه باشد تنها در این صورت است که از خود صدایی را ساطع می کند.
 درب کرکره برقی

مزیت های درب کرکره برقی به صورت کلی

•    به کارگیری از انرژی الکتریسیته به جای استعمال نیروی دست
•    جذابیت و گوناگونی این نوع محصولات
•    ماندگاری بالا
•    سهولت در تعمیر
•    قابلیت کاربری در برابر هر نوع عوامل جوی
•    قابلیت به کارگیری در هر ابعادی
•    کاهش صدای درب های کرکره ای جدید به نسبت درب های کرکره ای قدیمی.
درب کرکره برقی
جمع بندی
شرکت دیاکو سال هاست که در زمینه تولید انواع درب های اتوماتیک فعال است. این شرکت با تولید بهترین درب های اتوماتیک توانسته در بازار داخلی جایگاهی مستحکم داشته باشد. کیفیت مثال زدنی محصولات دیاکو همراه با نصب بی نقص و اجرای بسیار عالی درب توانسته متقاضیان زیادی را از سراسر کشور به خود اختصاص دهد. برای سفارش محصول و یا نصب درب های اتوماتیک می توانید به سایتdiakodoor.com  مراجعه نمایید.