آفتاب

معرفی برترین آبدرمانی های شهر زیبا و پرچشمه سرعیناگر شما که الان این مقاله را میخونی احتمالا قصد مسافرت به شهر سرعین رو داری ، چون شهر اردبیل به دلیل منطقه کوهستانی بودن و آب ها و چشمه های آبگرم که دارد همه ساله گردشگران زیادی را برای استفاده از این آبدرمانی ها به خود جذب می کند.

ما در این مطلب بهترین آبدرمانی های سرعین را معرفی میکنیم که بتوانید بهترین گزینرو هنگام استفاده و انتخاب  آبدرمانی ها بهره کامل را ببرید.
آبدرمانی ایرانیان سرعین (بزرگترین آبدرمانی شمال غرب کشور)
 
استخر ایرانیان سرعین بزرگترین آبدرمانی شهر سرعین می باشد که در ورودی و ابتدای شهر سرعین قراردارد که دارای دو سالن جدا برای آقایان و دیگر برای بانوان ظرفیت بالای 1000 نفر در هر سالن را دارد.
آبدرمانی ایرانیان سرعین اردبیل دارای دوسرسره کوچک و بزرگ نیز می باشد که شما در یک تیر دونشان می زنید! چطوری؟ خب شما علاوه بر استفاده از مزایای آبدرمانی از فضای پارک آبی نیز بهره می برید! تازه بخشی هم مخصوص کودکان اختصاص داده شده که خیلی خانواده از کودکانشان راحت باشه.
خب بخشی از امکانات استخر ایرانیان سرعین رو معرفی کنیم:
امکانات ابدرمانی ایرانیان سرعین: سرسره‌های ابی تونلی، روباز، کودکان و سرسره بزرگ چاله فضایی، استخر اقایان و بانوان به طور همزمان، استخر جوانان، استخر کودکان، سونا خشک، سونا بخار، جکوزی با دماهای مختلف، سالن ماساژ مدرن، حمام ترک، سالن ورزشی، غار نمکی، حوضچه ابسرد، تونل مه ابسرد، بوفه، پیست کارتینگ

آبدرمانی رویال پارک سرعین
 

با بهره گیری از امکانات بینظیر و منطبق با پیشرفته ترین استاندارد های جهانی در کنار سرچشمه های ناب و شگفت انگیز گاومیش گلی که از دل کوه سبلان میجوشد ، بزرگترین مرکز آبدرمانی خاورمیانه به شمار می آید که اقامتی سرشار از آرامش و احساس سلامتی را در هتل 4 ستاره خود به ارمغان میاورد.
برای رفع خستگیتون برای رسیدن به آرامش ذهنی و جسمی شما همراهان عزیزمون ما متعهدیم تا تجربه ای دلپذیر و خاطره ای خوب رو در رویال پارک سرعین براتون رقم بزنیم که یکی از خدمات عالی این هتل اراِیه خدمات ماساژ رویال پارک سرعین می باشد.
مجموعه آبدرمانی رویال پارک سرعین شامل قسمت های زیر هست:
⭐⭐⭐⭐
🔹استخر آبگرم معدنی
🔸استخر تفریحی
🔹استخر کودکان
🔸اتاق بازی کودکان
🔹جکوزی آبگرم
🔸ماساژ خصوصی و VIP
🔹ویکی شاور
🔸سالن بدنسازى
🔹سونای خشك
🔸سونای بخار گرم
🔹سونای بخار سرد
🔸سونای ازن
🔹تونل مه سرد
🔸فواره یخ
🔹سطل شوک
🔸اتاق سنگ آرامش در قسمت آبدرمانی بانوان
🔹روف گاردن در قسمت آبدرمانی آقایان
🔸حمام ترک
🔹اتاق نمک
🔸غار آرامش در قسمت آبدرمانی آقايان
🔹سالن آرایش
🔸کافی شاپ
فرصت لذت بردن از آبگرم معدنی به همراه سونای خشک در واحد های استخر VIP خانوادگی در آبدرمانی رویال پارک سرعین که از این استخر های خانوادگی به مدت دو ساعت میتونین استفاده کنین.

شمایی که علاقمند به رفتن به شهر سرعین هستی و مشتاق به استفاده از این آبدرمانی ها هستی میتونی بلیط خودت رو بصورت آنلاین و با تخفیف از وبسایت استخر بلیط به آدرس اینترنتی https://www.estakhrbilit.com  خریداری کنی.گالری تصاویر


وبگردی