آفتاب

مشاهده پروژه های چیتگر و پیش فروش آن ها به سادگیدر این مقاله قصد داریم تا بهترین پروژه های ساخت و ساز در تهران را پوشش دهیم و آنها را تشریح کنیم تا به شما خریداران و فروشندگان عزیز این فرصت را بدهیم که بتوانید یک معامله ی پر سود و متناسب با موقعیت تان را انجام دهید.

ما به شما یادآوری می کنیم که یکی از بهترین مناطق برای ساخت یا خرید پروژه های ساخت و ساز، منطقه ۲۲ تهران می باشد که دریاچه چیتگر در آن واقع شده است. این منطقه در شمال غرب تهران بوده و از مساحت گسترده ‌ای برخوردار است، آب و هوای پاک این منطقه به همراه فضای سبز گسترده، منجر به ایجاد هوای پاک و مطلوب آن شده است. بسیاری از کسانی که قصد احداث پروژه عظیمی را دارند در ابتدای کار، این منطقه را در نظر می گیرند، دریاچه ی چیتگر به بزرگراه همت و آزادگان دسترسی دارد و این امر یکی از مزایای آن است. همچنین پارک جنگلی چیتگر در کنار آن، این منطقه را به یک منطقه ی منحصر به فرد و فرصتی طلایی برای ساخت و ساز تبدیل کرده است. دریاچه ی چیتگر دارای امکاناتی همچون پارکینگ، زمین بازی، آبنمای موزیکال، سرویس های بهداشتی، نمازخانه، رستوران و زمین بازی می باشد و بسیاری از معاملات ریز و درشت (همانند دست فروش ها و مغازه های نزدیک) در اطراف آن صورت می گیرد. امکانات تفریحی توریستی این منطقه آن را به جاذبه گردشگری تبدیل کرده است؛ پرندگان مهاجر، پیست دوچرخه سواری، سرزمین بازی، چرخ و فلک، پیست پرواز، کافی شاپ ها، انواع نوشیدنی ها و غذاهای ایرانی و فرنگی سافاری وحشت، پیست اسکیت، هرم هیجان، پیست پرش و باغ وحش و غیره از سایر امکانات تفریحی و رفاهی این مجموعه و این منطقه محسوب می شود. بنابراین پروژه های ساخت و سازی که در این منطقه صورت می‌گیرند دارای اهمیت بالایی می باشند و هیچگاه این پروژه ها دچار رکود نخواهند شد و همواره سودی رو به پیشرفت و رو به رشد را خواهند داشت.
در حال حاضر پروژه هایی هم چون پروژه نیرو هوایی (H2 چیتگر)، پروژه برج مرجان، پروژه نیروی زمینی ارتش و پروژه پدافند هوایی چیتگر وجود دارند که در منطقه ۲۲ تهران نزدیک به منطقه ی چیتگر در حال بهره برداری می باشند.

 بهترین پروژه های ساخت و ساز در تهران

پروژه نیروی زمینی ارتش

پروژه نیروی زمینی ارتش در پهنه C شهرک چیتگر واقع در منطقه ۲۲ تهران  قرار گرفته است. این پروژه توسط تعاونی که در سال ۱۳۵۹ فعالیت خودش را شروع کرده و کارنامه ی درخشانی همچون پروژه‌ ی بنی ‌هاشم، پروژه کرج،‌ پروژه هشتگرد، پروژه اهواز و پروژه شهرک قدس دارد و این پروژه ها را به‌ خوبی تکمیل و ارائه داده است، صورت می گیرد. تعداد واحد هایی که در پروژه نیروی زمینی ارتش وجود دارد شامل ۴ بلوک استوانه‌ ای است که دارای ۴ تیپ متراژ ۱۳۵ متر، ۱۲۱ متر، ۱۱۰ متر و ۹۳ متر می باشد و همچنین یک پروژه ۳۰ طبقه مسکونی دارای دو واحد ۹۳ متری در هر طبقه نیز می باشد.

بهترین پروژه های ساخت و ساز در تهران

پروژه مروارید خیام

پروژه مروارید خیام توسط مهندس لالوی انجام گرفته است و این مهندس در رزومه کاری خود دارای پروژه هایی شامل پروژه های خیام، پروژه طلوع، پروژه تجاری اداری گلستان خیام، پروژه هانا بانک توسعه می باشد. در پروژه مروارید خیام که در مرحله ی فونداسیون می باشد، قول تحویل ۳۶ ماهه داده شده است. تعداد طبقات این سازه شامل ۲۵ طبقه است که هر طبقه شامل ۷ واحد در متراژ های ۹۳، ۹۷، ۱۰۰ ، ۱۰۸ و ۱۰۳ متری وجود دارد. واحد های ۹۳ متری و ۱۰۳ متری دارای دو واحد جنوب شرقی و جنوب غربی می باشند.

پروژه مروارید لکسون

یکی دیگر از برج های لوکس اداری تجاری که به شما معرفی می کنیم پروژه اداری – تجاری مروارید لکسون است، این برج اداری تجاری، لکسون نام دارد و توسط تعاونی توسعه ابنیه همت ساخته می شود. طراح آن گروه معماری مهندس فرزاد دلیری می باشد و قول تحویل این مجتمع تجاری را برای اواخر سال ۹۹ داده شده است. طبقات این برج شامل ۳۰ طبقه که ۲۱ طبقه آن مثبت و هشت طبقه آن منفی است و یک طبقه نیز که همکف می باشد. طبقات منفی یک تا سه دارای کاربری تجاری، طبقات ۴ و ۵ و ۶ هتلینگ و طبقات هفتم تا بیست و یکم اداری می باشند.
ما بر اساس تجربه بسیار زیادی که در زمینه خرید و فروش ملک در منطقه 22 چیتگر داریم مجموعه ای را می شناسیم که توسط آنها می توانید با این پروژه ها بیشتر آشنا شوید. این مجموعه که متعلق به وب سایت دیار 22 می باشد، به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به آسانی پروژه های چیتگر را پیش فروش یا پیش خرید کنید و از معامله ای منصفانه و سود آور بهره ببرید.
برای مراجعه به املاک دیار ۲۲ به آدرس تهران شهرک گلستان میدان موج مجتمع اداری و تجاری سرزمین آفتاب طبقه ۲ واحد ۲۰۲ مراجعه کرده و یا با شماره های ۰۹۱۲۹۴۹۲۴۷۷ و همچنین ۰۲۱۴۴۷۴۸۱۳۶ تماس حاصل بفرمائید.

بهترین پروژه های ساخت و ساز در تهران
وبگردی