آفتاب

دی بوک، فروشگاه کتاب های پرفروش و جذابوزانه کتاب های بی شماری از سوی بیش از 1200 ناشر فعال منتشر می شود که در نوع خود حجم زیادی به حساب می آید که گاهی شامل انتشار یک کتاب با ترجمه‌های متفاوت نیز می شود، و افزایش قیمت کتاب‌ها، انتخاب کتاب با محتوای غنی، ترجمه، داستان و صفحه آرایی خوب انتخاب کتاب را کمی سخت می کند.

همه سعی و تلاش فروشگاه اینترنتی کتاب دی بوک این بوده تا به طور هدفمند اقدام به انتشار کتاب های پرفروش بازار نشر نماید. روزانه کتاب های بی شماری از سوی بیش از 1200 ناشر فعال منتشر می شود که در نوع خود حجم زیادی به حساب می آید که گاهی شامل انتشار یک کتاب با ترجمه‌های متفاوت نیز می شود، و افزایش قیمت کتاب‌ها، انتخاب کتاب با محتوای غنی، ترجمه، داستان و صفحه آرایی خوب انتخاب کتاب را کمی سخت می کند. زندگی بسیاری از افراد موفق و مشهور جهان، با خواندن یک کتاب متحول شده است. گاهی یک کتاب خوب می‌تواند نقطه عطف زندگی شما باشد و دریچه‌ی تغییر و تحول را به زندگی شما بگشاید.
در این بین شاید انتخاب کتاب خوب نوعی مهارت به شمار بیاید. معیار یا مشخصه های انتخاب یک کتاب خوب برای خرید و مطالعه چیست؟ دی بوک لیستی از کتاب های منتخب رو در دسته بندی های متنوع برای شما آماده کرده است که با انتخاب دسته بندی مورد نظر و مشاهده کتاب های موردنیاز، امکان فیلتر کردن لیست به صورت پرفروش ها، پر بازدید ترین کتاب ها، پر بحث ترین و حتی ارزان ترین و گران ترین کتاب وجود دارد.
در بخش بالایی صفحه فروشگاهی، لینکی با عنوان 100 شاهکار ادبی ایران و جهان قرار گرفته که با کلیک روی آن لیستی از 100 کتاب ماندگار را مشاهده خواهید کرد. با کلیک روی هر کتاب امکان مطالعه خلاصه داستان و مشخصات وجود دارد. ما لیست صد شاهکار ادبی را برای سهولت انتخاب از سوی مخاطبان ایجاد کرده ایم. فراموش نکنید مطالعه کتاب در همه مراحل زندگی می‌تواند تخیل را برانگیزد، ما را به دنیایی تازه و جدید رهسپار کند و الهام بخش و چالش‌ برانگیز باشد.
پیشنهاد می کنیم حتما از این بخش فروشگاه آنلاین دی بوک بازدید فرمایید. شاید اثری درخور توجه باشد که شما از مطالعه آن غافل مانده باشید. نکته دیگر درباره این لیست این است که کتاب‌ها بدون هیچ اولویت و امتیازی در این لیست قرار گرفته ‌اند.
 
فروشگاه اینترنتی کتاب

معرفی 6 کتاب های پرفروش دی بوک

ارایه پکیج های پرفروش مانند کتاب های اصلی یا ترجمه فارسی هری پاتر یا همه آثار صادق هدایت با تخفیف های مناسب دیگر ویژگی فروشگاه است. البته شگفتانه تر اینکه در کنار کتاب های ترجمه فارسی سعی شده تا نسخه انگلیسی هر کتاب نیز در صفحه توضیحات کتاب فارسی یا بالعکس پیشنهاد شود.

1. کتاب های هری پاتر

مجموعه کتابهای هری پاتر یا پک کتاب هری پاتر نام مجموعه‌ ای از رمان‌ ها با سبک خیال‌ پردازی است که توسط جی کی رولینگ نویسنده بریتانیایی خلق شده‌ است. این مجموعه به شرح ماجراهای یک جادوگر نوجوان به نام هری پاتر به همراه بهترین دوستانش، رون ویزلی و هرمیون گرنجر، در مدرسه‌ علوم و فنون جادوگری هاگوارتز می‌پردازند.
بخش اصلی داستان پیرامون تلاش هری برای غلبه بر جادوگر سیاه، لرد ولدمورت است که هدفش سرکوب کردن افراد غیرجادوگر، تحت فرمان درآوردن دنیای جادوگران و نابود کردن همه کسانی است که در مقابل او ایستاده‌اند.در ادامه اسامی کتابهای هری پاتر به ترتیب مشاهده کنید. خرید کتابهای هری پاتر
فیلم هایی نیز با اقتباس از رمان های هری پاتر ساخته شد که در صنعت فیلم نیز رکورد خوبی را در فروش کسب کرد. کتابهای هری پاتر به صورت قانونی و با کسب مجوز رسمی انتشارات بلومزبری، ناشر اصلی آن در ایران منتشر می شود. ویدا اسلامیه مترجم نام آشنای کتابهای هری پاتر است. در ادامه اسامی کتابهای هری پاتر به ترتیب مشاهده کنید.
مجموعه کتابهای هری پاتر

2. مجموعه تاریخ ایران کمبریج

کتاب تاریخ ایران کمبریج مجموعه ای در رابطه با تاریخ و جغرافیای سرزمین ایران است که توسط دانشگاه کمبریج منتشر شده است. این مجموعه ۲۰ جلدی بین سال های ۱۹۶۸ الی ۱۹۸۹ منتشر شد. تاریخ ایران کمبریج انتشارات مهتاب ، افزون بر بررسی تاریخ سیاسی ایران، به هنرهای ایرانی و تاثیر آنها بر تمدن جهان می پردازد. تاریخ ایران کمبریج یک اثر کامل است و از جغرافیای طبیعی تا جغرافیای سیاسی و همین طور تا تاریخ سیاسی و اجتماعی را یکجا به نمایش می گذارد، کاری که به طور قطع اراده ای قوی را می طلبیده است. شاید هر زمانی چنین اراده ای در کار نباشد، که کارهای بزرگ نیازمند اراده های بزرگند. خرید کتاب تاریخ ایران کمبریج دوره کامل با تخفیف از وب سایت دی بوک امکانپذیر است.

کتاب تاریخ ایران کمبریج

3. دو قرن سکوت

کتاب دو قرن سکوت اثر عبدالحسین زرین کوب و در رابطه با سرگذشت ایران در دو سده نخست پس از سلطه اعراب مسلمان است. این کتاب ابتدا به صورت پاورقی در نشریه «مهرگان» و سپس اولین بار در سال ۱۳۳۰ در قالب یک کتاب منتشر شد. این اثر ارزشمند پس از انتشار چاپ اول بلافاصله نایاب می شود اما زرین کوب اجازه انتشار مجدد نمی دهد تا اینکه پس از ۵ سال ویرایش دوم کتاب را با مطالب جدید و پژوهش های بیشتر در سال ۱۳۳۶ منتشر می کند تا اینکه پس از انقلاب انتشار کتاب متوقف می شود تا سال ۱۳۷۸ که پس از ۲۰ سال مجددا با کسب مجوز انتشار می یابد.
4 - دنیای سوفی
کتاب دنیای سوفی کتاب دنیای سوفی در مورد دختری است به نام سوفی که در ابتدای ۱۵ سالگی از طرف شخصی به نام آلبرتو ناکس نامه‌ها و نوارهای ویدئویی جالبی دریافت می‌کند. در این نامه ها و نوارها پرسش های جالبی که آغاز گر راه آموزش تاریخ فلسفه‌ است ، مطرح می شود. مانند اینکه : جهان چگونه پدید آمده‌است؟ نامه‌های ابتدایی مطالبی در خصوص یونان باستان ، سقراط و سوالات اساسی زندگی بشری را عنوان می‌کند. پس از دریافت چند نامه سوفی و آلبرتو یکدیگر را ملاقات می‌کنند...

5. ملت عشق

کتاب ملت عشق چند راوی دارد؛ داستان از نگاه دانای کل (سوم شخص) شروع می شود ، با دید اول شخص ادامه پیدا می کند، با دانای کل نیز پایان می یابد. شخص اول داستان در دوارن معاصر زنی آمریکایی به نام اِللا است. اِللا، زنی چهل ساله و درگیر ازدواجی ناموفق است. او به تازگی به ویراستاری کتاب مشغول شده و اولین کار جدی او، مطالعه و تهیه گزارش از کتاب « کفر شیرین »، نوشته عزیز زاهارا است. اِلا با خواندن رمان ملت عشق، مسحور داستان جستجوی شمس برای یافتن مولانا و نقش او در تبدیل واعظی موفق اما ناخشنود به سالکی متعهد، شاعری با احساس و ترویج دهنده عشق می شود. او تحت تأثیر درسها و قوانین شمس قرار می گیرد.

6. شازده کوچولو

کتاب شازده کوچولو اثر آنتوان دو سنت اگزوپری است که نخستین بار در سال ۱۹۴۳ منتشر شد. این کتاب به ۲۵۰ زبان در جهان ترجمه شده و یکی از پرفروش‌ترین و مشهورترین کتاب‌ تاریخ در جهان محسوب می‌شود. این کتاب خوانده شده‌ترین و ترجمه شده‌ترین کتاب فرانسوی‌ زبان جهان است و عنوان بهترین کتاب قرن بیستم در فرانسه را به دست آورده است. از این کتاب به طور متوسط سالیانه ۱۰۰۰۰۰۰ نسخه در سراسر جهان به فروش می‌رسد.
اگزوپری در شازده کوچولو، فلسفه دوست داشتن، عشق و هستی را به شیوه‌ ای سوررئالیستی بیان می کند. در طول داستان وی از نگاه یک کودک ، که از یک سیارک یا اخترک آمده است، پاسخگوی پرسش های بسیاری از آدم‌ ها و کارهای شان است. متن کتاب امروزه دست مایه مطالب شبکه های اجتماعی نیز شده است که با تصاویر گرافیکی دست به دست می شود.
وبگردی