آفتاب

بازی های مناسب زوج ها ؛ بهترین گزینه ها در ایام قرنطینهبا توجه به این که دوران قرنطینه شیوع ویروس کرونا را می گذرانیم، بازی کردن یکی از جذاب ترین سرگرمی هایی است که می تواند افراد را در خانه نگه دارد.

این روزها با خرید اکانت قانونی PS4 یا اکانت قانونی PS5 می توان به راحتی به دنیای بازی های مختلف وارد شده و روزهای کرونایی را راحت تر سپری کرد. در اینجا به بهترین بازی های مناسب زوج ها می پردازیم که بازی کردن دو نفره آن ها به مراتب جذاب تر خواهد بود.

 بهترین بازی های دو نفره  

بازی های مناسب زوج ها

آیا شما یا شریک زندگی تان یک بازیکن حرفه ای هستید؟ آیا شما عاشق نشستن و تماشای Twitch هستید؟ اگر جزء طرفداران بازی های ویدیویی هستید، در زیر می توانید تعدادی از بهترین بازی های مناسب زوج ها را دنبال کرده و این بازی ها را با بهترین دوست، همراه و شریک زندگی خود بازی کنید.
10 مورد از بهترین بازی های مناسب زوج ها
Don't Starve Together
Rayman Legends
Diablo III
Portal 2
League of Legends
Overcooked
Mario Party
A Way Out
Stardew Valley
Minecraft - consider creating your own realm so you can build and create together

چرا بازی با هم می تواند روابط شما را تقویت کند

در بیشتر بازی هایی که انتخاب می کنی ، برداشتن کنترلر شما را مجبور می کند تا به صورت تیمی ارتباط برقرار کرده و کار کنید. ما "پورتال 2" را دوست داریم زیرا شما بدون توجه به سطح مهارت به یکدیگر وابسته هستید. "ادامه صحبت کردن و هیچ کس منفجر نمی شود" یک بازی VR است که در آن هر دو در یک محیط فشار قوی جداگانه قرار می گیرید و برای صرفه جویی در وقت روز مجبورید به طور مداوم صحبت کنید و گوش دهید.
اگر یک زوج رقابتی تر هستید، ورود به "Fortnite" یا "PUBG" می تواند شما را به عنوان یک بازمانده یگانه تنظیم کند و یا به پیشرفت بیشتر یکدیگر کمک کنید. به همین ترتیب ، 'Call of Duty' ، جایی که می توانید در کنار هم تیمی شوید و در کنار دوستان خود کار کنید، یک گزینه عالی است زیرا می تواند شما را مجبور کند مهارت های خود را با هم بالا ببرید. این فرصتی استثنائی است که در دوران قرنطینه کرونا، لحظات خود را با شادی بیشتری همراه سازید.

 بهترین بازی های دو نفره  
بیشتر بازی ها به گونه ای طراحی شده اند که با یک دوست از آن ها لذت ببرید و یکی از زیباترین چیزهایی که درمورد دو مخالف وجود دارد، اشتراک در سرگرمی های جدید است! فروش بازی های ویدیویی Co-Op دقیقاً به همین دلیل در حال افزایش است. این بازی های ویدیویی موقعیتی ایجاد می کنند که در فضای آن ها از هم بازی شدن با شریک زندگی خود لذت برده و از محیط آن برای همکاری و خلق مسیرهای همپیمایی در میدان مبارزات، جستجوها و نبرها بهره مند شوید.
بسیاری از بازی های معروف وجود دارند که دارای استراتژی، ورزش، پازل، جستجوی ماجراجویی و موارد دیگر هستند! بازی های استراتژیک و ماجراجویی برای بازی با شریک زندگی شما بسیار مناسب هستند. همکاری با یکدیگر برای یک هدف مشترک، تمرین برقراری ارتباط موثر و تفویض اختیار و همچنین غلبه بر موانع در کنار هم، ابزارهای عالی برای اجرای هر دو رابطه و بازی های ویدیویی است.
 بهترین بازی های دو نفره  
در گامالوپ می توانید با خرید گیفت کارت یا اکانت قانونی، به راحتی به بازی های مورد نظر و مورد علاقه خود دسترسی یافته و دیگر از خرید سی دی بازی این بازی ها بی نیاز شوید. به این ترتیب با یک بار خرید اکانت قانونی بازی مورد نظر خود، به کلی آن بازی را در اختیار خواهید داشت.