آفتاب

بهترین بازی های دو نفره را در پارس کنسول دنبال کنیدحتی اگر تعداد بی شماری از تجربه های تک نفره را پشت سر گذاشته باشید، برخی از بازی های دو نفره برایتان به مراتب جذاب تر خواهد بود. اگر می خواهید در کنار یکی از نزدیکان خود به تجربه بازی بپردازید، بهترین بازی های دو نفره گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

در پارس کنسول می توانید با خرید اکانت قانونی PS4 و همین طور خرید گیفت کارت به راحتی بازی های مورد علاقه خود را در اختیار گرفته و به تجربه بازی کردن آن ها بپردازید. در این وب سایت کلیه اخبار مربوط به بازی های جدید در اختیار کاربران قرار گرفته و با مراجعه به آن ها، می توانید از عناوین خبری گوناگون و تازه دنیای گیم مطلع شوید. در اینجا قصد داریم بهترین بازی های دو نفره را دوره کرده و ببینیم جذاب ترین آن ها کدامند.

 بهترین بازی های دو نفره  

بهترین بازی های دو نفره

حتی اگر تعداد بی شماری از تجربه های تک نفره را پشت سر گذاشته باشید، برخی از بازی های دو نفره برایتان به مراتب جذاب تر خواهد بود. اگر می خواهید در کنار یکی از نزدیکان خود به تجربه بازی بپردازید، بهترین بازی های دو نفره گزینه مناسبی برای شما خواهد بود. ما بهترین بازی های ویدیویی را برای زوجین جمع کرده ایم تا بتوانند با هم بازی کنند. اگرچه همه انتخاب های ما با دو بازیکن خوب کار می کنند، اما سعی کردیم تنوع هرچه بیشتر را به ترکیب تیمی اضافه کنیم. کسانی که به دنبال یک تجربه شدیدتر هستند با چیزی مانند Ghost Recon: Wildlands بهتر خواهند بود، در حالی که کسانی که به دنبال تنها سرگرمی هستند، ممکن است Mario Kart 8 Deluxe را ترجیح دهند.

بازی Portal 2

حالت مشارکتی اختصاصی پورتال 2 گزینه مناسبی برای زوج هایی است که تمایل به استفاده از چنین فضایی دارند. خواهید فهمید که انجام مراحل با کمک زوجی که انتخاب کرده اید بسیار دشوارتر از حد انتظار است و اگر چه ممکن است بخواهید کنترل کننده خود را با مهارت بیشتری پرتاب کنید، اما سرانجام شما دو نفر هماهنگ می شوید و با سهولت موانع را برطرف می کنید.

 بهترین بازی های دو نفره  
پخش حالت مبارزات با کمک بازیکن دوم نیز سرگرم کننده است. حل - و عدم موفقیت – این بخش با یک دوست، حتی بیشتر از حالت های چند نفره اختصاصی بازی ها سرگرم کننده می شود و سطح ساخته شده توسط کاربر مدت ها پس از اتمام محتوای ارائه شده در بازی، شما را درگیر خواهد کرد. اگر یک بازیکن مشکل دارد، شریک او همیشه می تواند کنترل کننده را گرفته و نحوه انجام کار را نیز به او نشان دهد.

بازی Rayman Legends

Rayman Legends یک آزمون فوق العاده از توانایی بستر سازی است، اما حالت همکاری آن را به گزینه ای مناسب برای بازیکنان با سطح مهارت های مختلف تبدیل می کند. از دست دادن تمام سلامتی شما پایان راه نیست، زیرا شریک بازی شما می تواند مانند یک بادکنک شما را "پاپ" کرد و به فعالیت برگرداند. این یک ویژگی منحصر به فرد برای همکاری است و نزدیک شدن به هر سطح را استراتژیک اما کم فشار می کند.
بخش های Murfy مانند پازل نیز به صورت مشترک قابل پخش هستند، اما تنها در صورتی که یکی از نسخه های قدیمی بازی را داشته باشید ، مانند نسخه اصلی Wii U. در اینجا، یک بازیکن می تواند شخصیت Murfy را هنگام حل معما کنترل کند، در حالی که بازیکن دیگر می تواند به platforming سنتی پایبند باشد. این مراحل موسیقی است که باعث می شود شما و شریک بازی تان به کنسول خود چسبیده باشید، زیرا کاملاً ریتم بازی را به تصویر می کشد. در حالی که دو نفرتان به یک نسخه kazoo از Eye of the Tiger پایبند شده اید، احساس خواهید کرد که برای فتح جهان آماده هستید.

Mario Kart 8 Deluxe

سری Mario Kart همیشه یک انتخاب عالی برای زوج ها بوده است، زیرا سیستم آیتم های آن تا حدی تصادفی است به این معنی است که حتی اگر یک بازیکن از مهارت مهمی نسبت به دیگری برخوردار باشد، باز هم حداقل در چند مسابقه شکست خواهد خورد. Mario Kart 8 Deluxe هیچ تفاوتی ندارد و در مسابقات ناسازگار با جاذبه با دوره های کلاسیک که به دوران SNES برمی گردد.
در نینتندو سوییچ ، Mario Kart 8 Deluxe برای دو بازیکن مناسب اس ، زیرا آن ها می توانند آن را در تلویزیون یا در حالت "رومیزی" با دو کنترل کننده Joy-Con بازی کنند. مهم نیست که کجا بروید - شام ، پارک ، پشت ماشین ، حتی فرودگاه - شما دو نفر این بازی را زیر و رو خواهید کرد. اگر هنوز Wii U دارید، Mario Kart 8 نیز انتخاب خوبی است و در  لیست ما از بهترین بازی های Wii U قرار می گیرد.

 بهترین بازی های دو نفره  
در وب سایت پارس کنسول می توانید با خرید اکانت قانونی و خرید گیفت کارت PS5 بهترین بازی های روز جهان را بدون نیاز به خرید سی دی به بازی بنشینید.