آفتاب

خرید قفس مرغ از آشیونهخرید قفس مرغ تولید شده توسط بهترین مواد اولیه شامل ورق ها، مفتول های گالوانیزه گرم کششی، آبخوری تمام اتومات نیپلی جنس ترک درجه ۱، به همراه گارانتی زنگ زدگی و آماده ارسال به تمام نقاط کشور میباشد.

ویژگی های مورد نیاز در خرید قفس مرغ چه هستند؟

سوالاتی که ممکن است برای شما مشتریان عزیز در خرید قفس ها پیش بیاید و این حق طبیعی شما است؛ که پاسخ این سوالات را بدانید و متوجه شوید که چرا باید آشیونه را برای راه اندازی کسب و کار خود انتخاب کنید .
 
خرید قفس مرغ تولید شده توسط بهترین مواد اولیه شامل ورق ها، مفتول های گالوانیزه گرم کششی، آبخوری تمام اتومات نیپلی جنس ترک درجه ۱، به همراه گارانتی زنگ زدگی و آماده ارسال به تمام نقاط کشور میباشد.
خدمات آشیونه برای شما مشتریان در خرید قفس مرغ چه صورت می باشد؟
• راهنمایی در نصب و مونتاژ.
• مشاوره برای راه اندازی فارم .
• خدمات پس از فروش ۱۰ ساله و گارانتی ۲ ساله سیستم آبخوری .
• تعویض قطعات .
• تامین قطعات مصرفی.
آبخوری تمام اتوماتیک خرید قفس مرغ به چه صورت میباشد؟
با بهره گیری از سیستم کاسه نیپل و نیپل درجه ۱ و منبع مجهز به فشار شکن و شناور نگرانی در مورد سیستم آبخوری فارم برطرف میگردد.
شستشو و نظافت خرید قفس مرغ به چه صورت می باشد ؟
به دلیل استفاده از ورق و مفتول های گالوانیزه گرم، قفس ها ۱۰۰% قابل شستشو می باشد.
مقاومت قفس مرغ در برابرخوردگی و زنگ زدگی به چه صورت میباشد؟
محصولات ساخته شده با استفاده از بالاترین استانداردهای روز دنیا و پیشرفته ترین تجهیزات و دستگاه ها میباشد.
جنس تمامی اجزای قفس ها اعم از ورق ها و مفتول ها گالوانیزه گرم کششی بوده که مقاومت و استحکام بالایی در برابر زنگ زدگی و خوردگی ناشی از رطوبت و فضولات پرندگان دارد.
موارد الزامی که هر نوع قفس مرغی باید آن را داشته باشد :
1- قفس ها باید مخزن جمع آوری تخم داشته باشد که بلافاصله پس از تخم گذاری تخم مرغ ها به بیرون از قفس هدایت شود و مانع از آسیب رسیدن به تخم ها و شکسته شدن آنها توسط پرنده شود.
2- همچنین قفس مرغ باید سینی جمع آوری فضولات داشته باشد. سینی فضولات معمولاً به صورت کشویی از قفس خارج می شود و پس از تخلیه فضولات به راحتی در مکان اولیه قفس قرار خواهد گرفت . این کار نیاز به جابجایی پرنده ندارد.
3- سیستم آبخوری تعبیه شده در قفس باید به گونه ای باشد که که پرنده خیلی راحت بتواند آب بخورد و هیچ گونه آب اضافی در کف قفس نریزد و قفس را کثیف نکند. این موارد جز موارد اولیه و الزامی هر نوع قفس مرغ هست که باید در ساخت و تولید قفس در نظر گرفته شود، همچنین شما به عنوان خریدار قفس حتما باید به این موارد دقت کنید.

وبگردی