آفتاب

آموزش دکور و اصول آندکوراسیون داخلی که آموزش آن باعث می‌شود شما با کم‌ترین هزینه و در کم‌ترین زمان بهترین ایده و خلاقیت را در دکور خود پیاده سازی نمایید.

دکوراسیون که در طی چند سال اخیر بسیار مورد استقبال عموم قرار گرفته است با استفاده از تکنیک‌هایی که دارا است می‌توان آن را به راحتی فرا گرفت و در جهت زیبایی خاصی در فضای منزل استفاده کرد.
دکوراسیون داخلی که آموزش آن باعث می‌شود شما با کم‌ترین هزینه و در کم‌ترین زمان بهترین ایده و خلاقیت را در دکور خود پیاده سازی نمایید.

مشخص نمودن سبک در آموزش دکور

در آموزش دکور اولین چیزی که بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد بدون شک مشخص نمودن سبکی است که قرار است آن را طراحی کنید.
 سبک های متنوعی در دکوراسیون داخلی وجود دارد که هر کدام با طراحی‌های منحصر به فرد زیبایی‌های خاص خود را دارد و شما با استفاده از مشخص نمودن سبک در ابتدای کار خود می‌توانید ذهن خود را برای هرگونه ایده و خلاقیت آماده سازید پس در آموزش دکور مشخص نمودن سبک دلخواه را فراموش نکنید.

تاثیر دیوار در آموزش دکور

دیوار که تاثیر بسیار زیادی در دکوراسیون داخلی می‌گذارد باید همیشه هماهنگی و ترکیب‌بندی درستی با دیگر زوایای منزل داشته باشد و به‌همین‌دلیل در آموزش دکور شما باید ارتفاع دیوار را با سقف معین کنید و بعد از این کار به دیگر لوازم مورد نیاز در طراحی توجه نمایید زیرا  ارتفاع دیوار باعث می‌شود که شما بدانید چه نوع مبلمان و میز و صندلی مناسب می‌باشد.

مبلمان در آموزش دکور

مبلمان

مبلمان یکی‌دیگر از جذابیت‌های بسیار دلچسب و زیبا در آموزش دکور می‌باشد زیرا شما  با استفاده از مبلمان می‌توانید یک سبک را با آن‌چه که هست به آن‌چه دوست دارید نزدیک‌تر نمایید.
با وجود مبلمان در دکوراسیون داخلی بدون شک زیبایی دکور را بیشتر نمایان می‌سازید و نکته مهم درباره مبلمان این است که طرح‌های مختلفی که برای مبلمان وجود دارد دست شما را در انواع طرح‌ها و ترکیب‌بندی رنگ‌ها باز نگه می‌دارد.

کاربرد چوب در آموزش دکور

استفاده از چوب و کاربردهای آن در آموزش دکور بسیار چشم نواز و دیدنی می‌باشد به‌گونه‌ای که شما برای فضاهای کوچک و یا فضاهای بزرگ می‌توانید با استفاده از دیوارهای جداکننده چوبی که به شکل قفسه‌ی کتاب یا دکوری طراحی می‌شوند بهترین نما را به وجود آورید.
 اصولاً چوب به دلیل بُعد معنوی و هم‌زیستی بیشتر با طبیعت طراحی منزل را در قالبی زیباتر ترسیم می‌کند و هم‌چنین سبک‌های مختلفی که به واسطه‌ی چوب وجود دارد باعث می‌گردد که شما ایده‌ها و توانایی‌های خود را بیشتر شکوفا کنید.

نورپردازی در آموزش دکور

در آموزش دکور مسئله نور و روشنایی مسئله بسیار مهم و قابل اهمیتی می‌باشد به‌گونه‌ای که شما اگر سبک جالب و وسایل شکیلی برای دکور خود آماده کرده باشید اما به هردلیلی در نورپردازی ضعیف و بدون استانداردی عمل نمایید می‌توان گفت شما نصف راه را به‌درستی نرفته‌اید.
 و این‌گونه دکوراسیون شما ما با مشکلات بسیار جدی روبه‌رو خواهد شد زیرا هر وسیله ماهیت و انرژی خاصی دارد که به واسطه نور انعکاس و انرژی آن در ابعاد مختلف نشان داده می‌شود.

آموزش دکور و اهمیت رنگ

تاثیر رنگ را نباید در دکوراسیون داخلی و آموزش دکور فراموش کرد زیرا شما با انتخاب رنگ مبل، پرده، حتی دیوار و کفپوش قادر خواهید بود  یک هماهنگی و تعامل خوبی بین لوازم در دکوراسیون داخلی منزل خود ایجاد کنید.
 استفاده از رنگ‌های اصلی در دکوراسیون داخلی موجب می‌شود که شما ترکیب‌بندی‌های بیشتری را در طیف گسترده آن به وجود آورید پس همیشه از رنگ‌های درست و به‌جا در دکوراسیون داخلی منزل خود به واسطه‌ی  آموزش دکور استفاده نمایید.

اهمیت بودجه در آموزش دکور

در آموزش دکور یکی از نکات مهم آن برآورد هزینه‌ها قبل از انجام طراحی داخلی می‌باشد، زیرا شما باید بدانید سبکی که  انتخاب می‌کنید چه مقدار هزینه می‌طلبد و بعد از آن نسبت به انجام آن اقدام کنید تا بتوانید اضطراب را از خود دور کرده که مبادا در میانه راه و نداشتن یک وسیله به نتیجه دلخواه خود در انتها نرسیده باشید.

کابینت

آموزش دکور برای آشپزخانه

در آموزش دکور، کابینت آشپزخانه جزء اصلی‌ترین فضاها برای دکوراسیون داخلی به شمار می‌رود شما برای دکوراسیون آشپزخانه باید نسبت به مساحت و ابعاد آشپزخانه دقت نظر داشته باشید.
 تا بتوانید برای بزرگ‌تر و کوچک‌تر نشان دادن آشپزخانه بدانید  از چه رنگ‌هایی استفاده کنید و هم‌چنین ابعاد وسایلی مانند کابینت در جهت و اندازه باید قرار بگیرد زیرا  ابعاد و تعیین رنگ در دکور آشپزخانه تاثیر بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد.

آموزش دکور با طرح های تزئینی

شما برای تزئینات دکوراسیون داخلی خود لازم نیست که از هزینه‌های بالا برای خرید دکوری‌های سنگین استفاده کنید بلکه با استفاده از چوب می‌توانید قفسه‌ای زیبا برای کتاب و یا از دکوری‌های ساده با نماد البته خاص که انرژی خاصی را نیز در منزل شما به وجود آورد استفاده کنید.
 قرار دادن این‌که یک طرح تزئینی به کجا تعلق دارد شما را به طرح دلخواه خود در دکوراسیون داخلی نزدیک‌تر می‌کند.

استفاده درست از فضا در اموزش دکور

استفاده و کاربرد درست از فضا در هر ابعاد می‌تواند در آموزش دکور که یکی از ویژگی‌های اصلی دکوراسیون داخلی محسوب می‌گردد باشد.
 زیرا شما به واسطه لوازم و تجهیزاتی که در اختیار دارید باید بدانید که چگونه از فضا استفاده کنید از ابتدایی‌ترین نقطه منزل تا پایانی‌ترین محل آن باید از تمام زوایا به نحو احسن استفاده کنید.
اما نکته دیگر دوری از شلوغی و حفظ آراستگی در کار می‌باشد دکوراسیون داخلی همیشه به زیبایی در کنار یک هماهنگی متعادل و درک خاص از فضا اشاره دارد که شما در آموزش دکور نباید این نکته را فراموش کنید.

بکار بردن کفپوش و فرش در آموزش دکور

کفپوش و فرش یکی از استاندارهای اصلی یک فضا می‌باشدکه شما باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشید و البته در نظر گرفته شود با توجه قراردادن این‌که چه نوع سبکی مدنظر است کفپوش باید با آن هماهنگی کامل داشته باشد.
استفاده از انواع کفپوش و فرش با طرح‌ها و استاندارهای خاص می‌تواند فضای منزل را در دکوراسیون داخلی با زیبایی خیره کننده‌ای روبه‌رو سازد.
فرش و قالی به دلیل قدمت چندین ساله در بین مردم ایرانی در طراحی‌های داخلی بسیار مورد توجه قرار می‌گیرد و به افراد این اجازه را می‌دهد که طبق سبک خود در مدل‌های مختلف از آن استفاده نمایند.

ظرافت در آموزش دکور

همیشه می‌توان با ظرافت و دقت بالا در عین سادگی زیبایی را پدید آورد، در آموزش دکور توجه به نکته های ریز و کوچک می‌تواند باعث شود که یک جلوه دیگر از طراحی به چشم بیاید.
در بسیاری از دکوراسیون‌ها مشاهده شده است که فرد لوازم بسیار لوکس و زیبایی در اختیار داشته است اما به دلیل رعایت نکردن ظرافت در کار خود نتوانسته از این لوازم استفاده درست و منحصر به فردی داشته باشد.
 همین نکته باعث می‌شود که تمام طراحان بدانند با اصول و قواعد می‌توان بهترین‌ها را به وجود آورد و تنها ایده ، خلاقیت و ظرافت در کار باعث پدید آوردن یک طراحی زیبا می‌شود وگرنه هنر چیزی نیست که انسان بتواند آن را بخرد بلکه باید سررشته کار را از ابتدا با دقت و ظرافت به پیش بَرَد پس در آموزش دکور ظرافت را هیچگاه فراموش نکنید.

اصول فنگشویی درآموزش دکور

با استفاده از قانون فنگشویی شما اگر در طراحی دکوراسیون خود از قواعد و اصول فنگشویی استفاده کنید خواهید توانست طراحی خود را با انرژی مثبت همراه کنید.
 زیرا در ترکیب‌بندی لوازم دکوراسیون داخلی، با استفاده از قوانین فنگشویی همه چیز به بهترین نحو در جای خود قرار می‌گیرد.
وبگردی