آفتاب

خرید ملک در دبی و جاذبه های دیدنی وسوسه انگیزخرید ملک در دبی امکان دسترسی نزدیک و همیشگی به انواع شاهراه‌های حرفه‌ای و بدون ترافیک، برج‌های خاص و سر به فلک کشیده، معماری مدرن مراکز تجاری، انواع امکانات و زیرساخت‌های حرفه‌ای و مدرن، انواع فرهنگسراها و موزه‌های بین المللی، اماکن تفریحی و رفاهی و... را برای تمامی ساکنان دُبی فراهم می‌سازد.

خرید ملک در دبی با توجه به جاذبه‌های دیدنی که این شهر دارد، یک اتفاق رویایی و جذاب محسوب می‌شود جاذبه‌ های دیدنی دبی موجب شده است که بسیاری از گردشگران از سراسر جهان به این شهر ورود کنند و از این فضاهای جذاب و دلربای دبی دیدن کنند. جالب‌تر این که، بدون شک بسیاری از این گردشگران، از جمله توریست‌های ایرانی آرزوی خرید ملک در دبی را دارند که به واسطه‌ی آن، یک زندگی رویایی و جذاب را در این شهر شروع کنند؛ زندگی رویایی که در بستر یک اقتصاد پویا و فعال جهانی و تمامی امکانات و جاذبه های دیدنی دبی قرار دارد.

در واقع خرید ملک در دبی امکان دسترسی نزدیک و همیشگی به انواع شاهراه‌های حرفه‌ای و بدون ترافیک، برج‌های خاص و سر به فلک کشیده، معماری مدرن مراکز تجاری، انواع امکانات و زیرساخت‌های حرفه‌ای و مدرن، انواع فرهنگسراها و موزه‌های بین المللی، اماکن تفریحی و رفاهی و... را برای تمامی ساکنان دُبی فراهم می‌سازد.

امــــــــــا این جاذبه های دیدنی دبی شامل چه مواردی است؟!

برج العرب ؛ نگین دبی

ایده ساختاری هتل- برج العرب که از سوی تام رایت مطرح شده است، بر مبنای طراحی یک برج به شکل یک بادبان برافراشته‌ی کشتی عربی می‌باشد که در دل خلیج همیشه فارس به دنبال کشف جنگ و مروارید است. این هتل- برج با داشتن یک معماری منحصر به فرد و ارتفاعی بالغ بر ۳۲۱ متر، یکی از جاذبه های دیدنی دبی محسوب می‌شود که خرید ملک در دبی باعث می شود که خانه‌تان در هر کجای شهر هم که باشد، چشم اندازی زیبا به این آسمانخراش دیدنی داشته باشید.

معماری داخلی برج العرب سرشار از خلاقیت های متنوع می باشد؛ از انواع طاق‌های عربی، هندسه‌های معماری سنتی و مدرن و فواره‌های جذاب و مدرن گرفته تا بلندترین آتریوم جهان در فضای لابی، رویال سوئیت‌های بی‌نظیر و رستوران‌های شیشه‌ای معلق و آکواریوم‌های فوق حرفه‌ای که لذت دیدن هزاران نوع از آبزیان دریایی را در هنگام صرف غذا به مخاطبان انتقال می‌دهد.

مدینه الجمیرا ؛ شکوه، شکوه و شکوه!

مجموعه مدینه الجمیرا که ترکیبی از معماری بادگیرهای ایرانی، نماسازی‌های باشکوه و خوانشی نو از معماری سنتی عربی و ساختار شهری ونیز ایتالیا می‌باشد، همان حسی است که می‌تواند داستان‌های باشکوه هزار و یکشب عربی را در تمامی ساعات حضور در آن، برایتان تداعی کند.

مدینه الجمیرا که یکی از مهم‌ترین و لوکس‌ترین جاذبه های دیدنی دبی محسوب می‌شود، بدون شک یکی از مهمترین دلایل خرید ملک در دبی برای هر گردشگری از سرتاسر جهان محسوب می‌شود. خرید ملک در دبی موجب می‌شود که در هر ساعت از شبانه روز بتوانید از جاذبه‌های دیدنی دبی از جمله مدینه الجمیرا دیدن کنید؛ به خصوص اگر بدانید که حضور در مدینه الجمیرا در شب، یک نورپردازی ویژه و یک خاطره فراموش نشدنی را می‌تواند در ذهنتان حک کند!

خرید ملک در دبی و در جوار مرکز خرید امارات

خرید ملک در دبی همچنین موجب می‌شود که ساکنان در کمترین زمان ممکن به مرکز خرید امارات که یکی از جذاب‌ترین مراکز خرید جهان می‌باشد، دسترسی داشته باشند. در این مرکز خرید که بدون شک یکی از جاذبه های دیدنی دبی محسوب می‌شود، همه چیز برای خریدن موجود است؛ تقریباً همه چیز...!

جالب‌تر اینکه به مانند بسیاری از پروژه‌های لوکس دبی، مرکز خرید امارات نیز تنها به کاربری تجاری خود بسنده نکرده است و انواع رستوران‌ها با غذاهای بین‌المللی متنوع و باکیفیت نیز در این مرکز دیده می‌شود. علاوه بر تمامی موارد عنوان شده، وجود پیست اسکی مصنوعی بسیار باکیفیت که دارای زمین بازی شیبدار و تله کابین نیز می‌باشد، موجب شده است که مرکز خرید امارات در ذهن هر گردشگری به عنوان یکی از مهم‌ترین جاذبه‌های دیدنی دبی ثبت شود و افراد را برای خرید ملک در دبی، بیش از پیش وسوسه کند.

برج خلیفه دبی

برج خلیفه دبی که با ۸۲۹ متر ارتفاع، مرتفع‌ترین سازه معماری جهان در حال حاضر است، در سال ۲۰۱۰ به بهره‌برداری رسید و همواره میزبان بسیاری از گردشگران از سرتاسر جهان می باشد؛ گردشگرانی که در ساعات مختلف شبانه‌روز، دوربین به دست گرفته و در آسانسورهای فوق پرسرعت برج خلیفه به شکار مناظر دبی از یک ارتفاع کم‌نظیر (از یک سو چشم انداز وسیع به مناطق وسیع کویری دبی و سوی دیگر چشم انداز به خلیج همیشه فارس) می‌پردازند.

همچنین افرادی که به خرید ملک در دبی پرداخته‌اند، در هر ساعت از شبانه روز می توانند خود را به محوطه رویایی  دریاچه‌وار اطراف برج خلیفه برسانند تا همواره ترکیبی از نورپردازی حرفه‌ای و به یادماندنی را در کنار فواره‌های موزیکال فوق حرفه‌ای به تماشا بنشینند.

جاذبه های دیدنی دبی با پارک وایلد وادی تکمیل است!

یکی دیگر از جاذبه های دیدنی دبی که خرید ملک در دبی را به انتخابی وسوسه انگیز تبدیل می‌کند، پارک آبی وایلد وادی می‌باشد که بدون شک یکی از هیجان انگیزترین تفریحات دبی محسوب می‌شود. این پارک علاوه بر کسب تمامی جواز‌های ایمنی بین المللی، انواع برنامه‌های فرهنگی و آموزشی را نیز در درون خود جای داده است و با خلاقیت‌های تفریحی هیجان انگیز متنوعی همچون: رستوران‌های لوکس، آبشار ۱۸ متری کنار ورودی، بزرگترین و بلندترین سرسره آبی آسیا و اروپا و بازی‌های متنوع هیجان‌انگیزی همچون: تخته موج سواری بزرگ، سرسره سقوط آزاد، قایق سواری رودخانه آرام یوها، مستربلسترز، تنتروم الی، برج سورس، استخر موج و...، بدون شک به یکی از استثنایی‌ترین جاذبه های دیدنی دبی تبدیل شده است.

آکواریوم دبی

از جاذبه های دیدنی دبی چه می‌خواهید؟! تفریحات آبی یا خاکی؟!

حقیقت این است که خرید ملک در دبی به این دلیل جذاب است که همه امکانات رفاهی و تفریحی برای ساکنان این شهر فراهم خواهد بود. آکواریوم دبی با مخزنی به گنجایش ۱۰ میلیون لیتر!!، یکی دیگر از جاذبه‌های دیدنی دبی می‌باشد که در طبقه همکف مجتمع دبی مال و با سقف و دیواره‌ی منحنی تماما شیشه‌ای، تماشای هزاران نوع از ماهی‌های زیبا و عظیم‌الجثه‌ی خلیج فارس را برایتان با حس و حالی ویژه ممکن می‌سازد.

در واقع در آکواریوم دبی، این حس به افراد دست می‌دهد که گویی دریا را شکافته‌اند و در محوطه‌ای امن با ۵۱ متر طول، ۲۰ متر عمق و ارتفاعی بیش از ۱۰ متر قرار گرفته‌اند. همچنین ساکنانی که به خرید ملک در دبی پرداخته‌اند، در هر لحظه می‌توانند موقعیت خود را تغییر داده و به جمع عاشقان تور سافاری در دل کویر خشک امارات که پهنه وسیعی از خاک‌های روان را دارد، بپیوندند.

هتل آتلانتیس دبی

پس از خرید ملک در دبی، آیا می‌خواهید تا دلتان بخواهد عکس بگیرید و از معماری باشکوه، انواع بازی‌های آبی و استخرها، شنای هیجان انگیز با پنگوئن‌ها، بازدید از یک آکواریوم آبی ویژه و حضور در انواع رستوران‌های لوکس لذت ببرید؟؟! بدون هیچگونه توضیح اضافی، هتل آتلانتیس همان مقصدی است که انتظار تجربه‌ی این حجم از هیجان همزمان را برایتان ممکن می‌سازد.

با دوبیرا، تجارت در دبی راحت است!

دوبیرا(dobira.com)  به پشتوانه‌ی  یک تیم حرفه ای از متخصصان و افراد باسابقه در حوزه املاک، آماده معرفی لوکس‌ترین و خاص‌ترین ملک‌ها و با مناسبترین قیمتها در شهر زیبای دبی به شما عزیزان است. با دوبیرا، به رویاهایتان یک گام دیگر نزدیک شوید.

این گزارش به تنظیم شرکت دوبیرا Dobira  رسیده است.
وبگردی