آفتاب

بهترین فروشگاه خرید دفتر خط دار و شمع معطر کجا قرار دارد؟دفتر ها در انواع مختلف ساخته می شوند و یکی از انواع آنها دفتر خط دار دخترانه است. این دفتر ها می توانند ویژگی های مختلفی داشته باشند که در ادامه این ویژگی ها را برای شما شرح می دهیم.

دفتر خط دار دخترانه

گروه هنری ناچو   

تاریخچه استفاده از کاغذ به زمان های بسیار دور برمی گردد. در ابتدای تاریخ برای نوشتن انسان ها از پوست حیوانات استفاده می کردند اما حدود ۲۰۰۰ سال قبل از میلاد مسیح مردمان مصر از گیاهی به نام پاپیروس برای نوشتن استفاده کردند.  بعدها اولین بار چینی ها از چوب درختان برای ساخت کاغذ بهره بردند.      

تهیه کاغذ 

تهیه کاغذ ۶ مرحله دارد . مرحله اول قطع درختان و تهیه الوار است . سپس الوارها را به کارخانه می‌برند و پوست تنه درخت را جدا می کنند و تنه درخت را به تکه های ریز چوب و چیپس چوب تبدیل می کنند.
 در ادامه با استفاده از مواد شیمیایی مختلف رنگ چوب را از بین برده و با مواد شیمیایی مانند آب ژاول خمیر کاغذ تهیه می کنند . سپس خمیر را خشک کرده و کاغذ تولید می شود.  
دفتر ها در انواع مختلف ساخته می شوند و یکی از انواع آنها دفتر خط دار دخترانه است. این دفتر ها می توانند ویژگی های مختلفی داشته باشند که در ادامه این ویژگی ها را برای شما شرح می دهیم. 

اندازه دفتر خط دار دخترانه  

دفتر خط دار فانتزی دخترانه می‌تواند در اندازه های مختلفی تولید شود که انواع آن شامل اندازه جیبی یا اندازه های بزرگتر برای کاربردهای مختلف است.                                                

 ورق دفتر خط دار دخترانه  

یکی دیگر از ویژگی‌های دفتر خط دار دخترانه تعداد ورق های آن و ضخامت این ورق ها است . بعضی از این دفتر ها دارای ورق های نازک هستند و بعضی دیگر ورق های ضخیمی دارند .                                                                                                    
 بهتر است برای کودکان که از دفتر ها برای نوشتن تکالیف خود استفاده می‌کنند از دفتر خط دار دخترانه با ورق ضخیم استفاده شود. چراکه آنها هنگام نوشتن به مداد خود فشار زیادی را وارد می‌کنند و اگر ورقه دفتر نازک باشد رد مداد در پشت ورق دیده می شود.

فاصله خطوط در دفتر خط دار دخترانه          

در انواع دفتر های خط دار معمولی فاصله خطوط در حدود ۷ میلیمتر است .اما اگر شما دست خط ریزی دارید می توانید از دفتر خط دار دخترانه با فاصله خطوط ۶ میلیمتر استفاده کنید و اگر دست خط درشت تری دارید از دفتر خط دار دخترانه با فاصله خطوط بیش از ۸ میلیمتر استفاده کنید.                                                                                                              

انواع صحافی دفتر خط دار دخترانه 

در طراحی دفتر خط دار دخترانه صحافی های متنوعی به کار برده می شود که شامل منگنه ،  دوخت ، گیره ، سیمی‌کردن ، سیمی فنر دوبل و ادغامی از طرح های بالا می باشد.

انواع فرم های صحافی در دفتر خط دار دخترانه  

اگر از قسمت بالای دفتر صحافی انجام شود به آن صحافی حالت افقی گفته می‌شود اما اگر از کنار دفتر صحافی انجام شود به آن صحافی عمودی گفته می شود.

 گروه هنری ناچو

شمع معطر خوشبو 

گروه هنری ناچو

شمع معطر خوشبو انواعی از شمع است که در پارافین آن از اسانس و مواد معطر خوشبو استفاده می شود. وقتی پارافین این شمع ها می‌سوزد مواد معطر درون آن در هوا منتشر می‌شود و باعث ایجاد رایحه ای خوشبو در هوا می شود. 

تاریخچه پیدایش شمع

 اولین بار شمع ها توسط مصریان ساخته شد . آنها نی را در چربی ذوب شده حیوانات خیساندند و موفق به تولید شمع شدند . بعدها آن ها توانستند از موم زنبور عسل شمع تولید کنند.
اولین شمع ها که به شیوه امروزی ساخته شد مربوط به قرن نوزدهم است. دراین زمان شخصی آمریکایی برای نخستین بار توانست دستگاهی را طراحی کند که با آن شمع های قالب دار را ساخت. این دستگاه توان تولید ۱۵۰۰ شمع در ساعت را داشت.                            

کاربرد شمع در دنیای معاصر

امروزه شمع ها کاربردهای مختلفی دارند که مهم ترین آنها استفاده در امور تزیینی است . شمع ها در انواع متنوع با شکل های مختلف تولید می‌شوند . امروزه در میان شمع‌ها، شمع معطر خوشبو جایگاه ویژه‌ای دارد.   
شمع معطر خوشبو دارای رایحه های متنوعی است که هر کدام از آنها برای فضای خاصی به کار برده می شود. در ادامه شما را در جهت انتخاب شمع معطر خوشبو متناسب با محیط مورد نظر خود راهنمایی می کنیم.                                                         

شمع معطر خوشبو برای اتاق خواب

 اتاق خواب مکانی برای استراحت و دستیابی به آرامش است بنابراین رایحه ای که برای اتاق خواب انتخاب می کنید نباید  تند و طعم دار باشد. بهترین رایحه اسطوخودوس است .این رایحه باعث آرامش اعصاب می‌شود . برای کاهش استرس می‌توانید از رایحه ی نعنا و اکالیپتوس بهره ببرید.                                                                                     

شمع معطر خوشبو برای اتاق غذاخوری

در اتاق غذاخوری به دلیل اینکه بوی تمام غذاها با یکدیگر ترکیب می شود نباید از شمع با رایحه تند استفاده کرد چرا که در این صورت رایحه شمع با بوی غذاها ترکیب شده و بوی ناخوشایندی ایجاد خواهد کرد. بهترین رایحه برای اتاق غذاخوری می تواند دارچین ، نعنا ، لیمو و گل مریم باشد.

شمع معطر خوشبو برای اتاق پذیرایی

در انتخاب شمع برای اتاق پذیرایی باید بسیار دقت کرد .  بهترین رایحه برای اتاق پذیرایی رایحه خنثی است. علت این امر این است که رایحه خنثی مطابق میل اکثر افراد و مهمانان قرار می گیرد. رایحه گل های یاس، رز ،شب بو و وانیل انواعی از رایحه های مناسب اتاق پذیرایی هستند.  علاوه بر انتخاب رایحه مناسب ، شکل ظاهری شمع معطر خوشبو نیز باید متناسب با دکوراسیون اتاق پذیرایی شما باشد تا زیبایی هرچه تمام تر را به خانه شما ببخشد.

شمع معطر خوشبو برای سرویس بهداشتی

 در سرویس بهداشتی نباید از رایحه های گرم و قوی استفاده کرد. بهترین رایحه ها برای استفاده در سرویس بهداشتی رایحه مرکباتی همچون پرتقال، گریپ فروت و لیمو است. این رایحه ها باعث ایجاد حس تمیزی و شادی در فرد می شوند. یکی دیگر از انواع رایحه های مناسب برای سرویس بهداشتی رایحه نعنا است.
گروه هنری ناچو توانسته با بهره گیری از متدهای روز انواعی از شمع های معتر خوش بو را تولید و به بازار عرضه کند.

 گروه هنری ناچو

خرید جوراب ساق دار 

گروه هنری ناچو

جوراب ها از زمانی که برای اولین بار مورد استفاده قرار گرفتند تاکنون دستخوش تغییرات زیادی بوده اند و در انواع مختلف رنگ ها و سایز های مختلف تولید شده اند. انواع جوراب ها شامل مچی و کوتاه و انواع ساق دار هستند. جوراب ساق دار در رنگ ها و طرح های بسیار متنوع توسط گروه هنری ناچو تولید و به بازار عرضه می شود.

پیشینه ی جوراب ساق دار  

اولین جوراب ها توسط یونانیان باستان در قرن هشتم قبل از میلاد تولید شد. آنها برای محافظت از پاهای خود از جوراب استفاده می‌کردند.  جوراب ساق دار از گذشته های دور تاکنون در میان مردم ایران و جهان طرفداران بسیار زیادی دارد. جوراب ها با گذشت زمان دچار تغییرات زیادی شده اند و مدل، رنگ و طرح آنها بسیار تغییر کرده است.
جوراب های ساق دار انواع مختلفی دارند که در ادامه آنها را بررسی می کنیم:

خرید جوراب ساق دار مردانه

این جوراب های ساق دار مردانه از جنس نخ یا پلاستیک ساخته می‌شوند . انواع آنها در رنگ های مختلفی همچون طوسی، آبی، مشکی، سفید یا رنگ‌های تیره دیگر تولید می‌شود. این جوراب ها برای محیط های رسمی و اداری بسیار مناسب هستند.   

خرید جوراب ساق دار زنانه نازک 

این جوراب های ساق دار زنانه نازک در رنگ های مشکی و رنگ‌پا تولید می شوند. اندازه ساق آنها متفاوت است و می تواند تا نزدیک زانو یا تا بالای زانو را پوشش دهد. این جوراب ها در انواع شیشه ای و توری تولید می شوند.                                                            

خرید جوراب ساق دار فانتزی 

جوراب ساق دار فانتزی امروزه طرفداران بسیار زیادی دارد و اکثر جوانان و نوجوانان از آنها استفاده می کنند. این جوراب ها هم در دختران و هم در پسران طرفداران زیادی دارد. در تولید این جوراب ها طرح‌های زیادی همچون شکل حیوانات و گیاهان استفاده می‌شود.

خرید جوراب ساق دار ورزشی  

جوراب های ساق دار ورزشی اکثر موارد دارای جنس حوله ای هستند. رنگ این جوراب ها متنوع است و در هنگام ورزش باعث راحتی پاهای شما می شود.                                        

خرید جوراب ساق دار بچه گانه 

انواع دیگر جوراب ساق دار مدل بچه گانه آن است که دارای بافتی نرم است. در خرید جوراب برای کودکان باید بسیار دقت کرد و با توجه به وضعیت آب و هوایی جوراب ساق دار مناسب برای آنها تهیه کرد.

گروه هنری ناچو 

روان نویس ژله‌ای طرح دار  

گروه هنری ناچو 

روان نویس ژله ای طرح دار از جمله نوشت ابزارهایی است که برای نوشتن استفاده می شود. در ساخت روان نویس ها از جوهر روان استفاده می شود. روان نویس ژله ای طرح دار برای کسانی مناسب است که در نوشتن بسیار سرعت دارند . جوهر روان نویس نسبت به خودکار دیر تر خشک می شود. پس اگر شما در نوشتن  سرعت پایینی دارید بهتر است که از روان نویس استفاده نکنید چرا که در این صورت جوهر آن پخش شده و نوشته شما خراب می شود.                                                                                      

با توجه به این ویژگی روان نویس ها بهتر است از روان نویسی استفاده کنید که در آن از جوهر خشک‌تر استفاده شده است. روان نویس ها باعث پخش شدن نوشته بر روی کاغذ می شوند و ممکن است با توجه به جنس کاغذ در قسمت پشتی کاغذ  نوشته مشخص باشد. بنابراین باید در استفاده از آن دقت کنید و از روان نویس هایی که نوک باریک تری دارند استفاده کنید.                                                                                                           

انواع روان نویس ژله ای طرح دار توسط گروه هنری ناچو طراحی و به بازار عرضه می‌شوند. این روان نویس ها دارای طرح ها و رنگ های متنوعی هستند.  بدنه آنها طوری طراحی شده است که در نوشتن های طولانی مدت دست شما خسته نمی شود.  یکی دیگر از مزیت های بسیار ارزشمند این روان نویس ها این است که جوهر آن بر روی کاغذ سریع جذب می شود و مشکل پخش شدن جوهر بر روی کاغذ در این روان نویس ها وجود ندارد.

 گروه هنری ناچو

دفتر فانتزی نقاشی

گروه هنری ناچو          

دفتر یکی از محصولات نوشت افزار است که قدمت زیادی دارد . در زمان‌های بسیار قدیم مردم برای نوشتن از پوست حیوانات استفاده می‌کردند تا اینکه مصریان برای اولین بار از گیاه پاپیروس برای نوشتن بهره بردند . استفاده از کاغذ امروزی اولین بار توسط چینی ها انجام شد که با استفاده از چوب درختان موفق به تهیه کاغذ شدند.                                

دفتر ها در انواع و طرح های بسیار متنوع تولید می شوند. دفتر فانتزی نقاشی یکی از انواع دفتر ها است که طرفداران زیادی را دارد .کودکان و نوجوانان طرفداران اصلی این دفترها هستند. گروه هنری ناچو انواعی از این دفترهای فانتزی را طراحی و تولید می‌کند.

در تولید دفتر فانتزی نقاشی باید دقت بسیاری به کار رود و در تولید این دفتر ها باید از طرح های جذاب استفاده کرد تا باعث جلب توجه خریداران به خود شود.                                 

دفتر های فانتزی در انواع مختلفی تولید می شوند که شامل دفتر کلاسوری، دفتر طراحی، دفتر سیمی و دفتر خیاطی است .                                                                                               

دفتر های فانتزی کلاسوری یک مزیت با ارزش دارند و آن این است که می‌توان بارها از آنها استفاده کرد و تنها برگ آنها را در صورت تمام شدن جایگزین کرد.

دفتر های فانتزی طراحی و خیاطی برای کشیدن نقاشی و الگو مورد استفاده قرار می گیرند. جلد دفتر فانتزی نقاشی از مواد مختلفی ساخته می شود . جلد اکثر این دفترهای فانتزی از جنس مقوایی، گلاسه ، پارچه ای و چوبی است.                                                           

دفتر فانتزی نقاشی در اندازه های مختلفی تولید می‌شود . بعضی از آنها بسیار کوچک و جیبی هستند و بعضی دیگر در سایزهای A4  و بزرگتر تولید می شوند.

گروه هنری ناچو