آفتاب

بزرگ ترین واردکننده نوار نسوز و شیلنگ سیلکونی در کشور کیست؟از ویژگی‌های بسیار مفید لاستیک ها انعطاف پذیری بسیار بالای آنها است. اگر بخواهیم استحکام لاستیک ها را بالا ببریم می توانیم از نخ کتان یا الیاف مصنوعی در آنها استفاده کنیم.

قیمت لاستیک منجید دار

لاستیک در صنعت های مختلف کاربردهای فراوانی دارد . یکی از انواع لاستیک ، لاستیک منجید دار است. در ساخت لاستیک منجید دار از نخ کتان استفاده می شود. اصطلاحاً به لاستیک نخ دار لاستیک منجید دار می گویند.
از ویژگی‌های بسیار مفید لاستیک ها انعطاف پذیری بسیار بالای آنها است. اگر بخواهیم استحکام لاستیک ها را بالا ببریم می توانیم از نخ کتان یا الیاف مصنوعی در آنها استفاده کنیم. لاستیک های منجید دار مقاومت حرارتی بسیار بالایی دارند. میزان مقاومت حرارتی آنها تقریباً ۱۵۰ درجه سانتی گراد است.
لاستیک های منجید دار دارای مزیت های فراوانی هستند و ویژگی منحصر به فرد آنها باعث شده است که از آنها در صنایع مختلف استفاده شود. همانطور که گفتیم لاستیک ها انواع بسیار متنوعی دارند. اولین چیزی که با شنیدن نام لاستیک به ذهن ما می رسد شاید بادکنک ها و توپ های لاستیکی باشند. برای تولید لاستیک های مختلف کافیست به ماده خام و اولیه لاستیک ها مواد افزودنی مختلف اضافه کنیم. به طور مثال برای تولید لاستیک منجید دار به ماده اولیه آن باید نخ و الیاف اضافه کرد.

ویژگی های باارزش لاستیک منجید دار

لاستیک منجید دار ویژگی‌های مفیدی دارد که آن را مناسب استفاده های صنعتی کرده است . از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :
لاستیک منجید دار عایق الکتریکی بسیار مناسبی است، در برابر اشعه های مضر مقاومت بالایی دارد ، در برابر کشش و ساییده شدن بسیار مقاوم است و دارای هدایت حرارتی بسیار پایین است و در نتیجه عایق حرارتی مناسبی است.

کاربرد لاستیک منجید دار

لاستیک های منجید دار با توجه به ویژگی های خاصی که دارند در موارد بسیاری به کار برده می شوند.
یکی از مهم ترین کاربردهای لاستیک منجید دار استفاده از آنها در تولید لباس های ایمنی و مخصوص حفاظت شیمیایی است . از دیگر کاربردهای آنها استفاده در ساخت واشرهای آب بندی است.
 به عنوان ضربه گیر استفاده می شوند.
 در ساخت پروفیل پنجره بسیار کاربرد دارند.
از این لاستیک ها در صنعت اتومبیل سازی نیز استفاده می شود.
لاستیک های منجید دار یکی از رایج ترین و ارزان قیمت ترین نوع لاستیک ها در صنعت هستند. الیاف و نخ هایی که در این لاستیک ها به کار برده می شود به منظور افزایش استحکام آن ها است.
از مزیت های ارزشمند لاستیک های منجید دار سختی بالای آن است که آن را مناسب استفاده در صنایع مختلف کرده است است. از دیگر ویژگی‌های مفید این لاستیک ها ضخامت آنها است که دارای ضخامت ۲ تا ۱۰ میلیمتری هستند.
این لاستیک ها دارای مقاومت کششی سه و نیم  مگاپاسکال هستند.
برای اطلاع از قیمت لاستیک منجید دار می توانید به سایت صنعتگران طوس مراجعه کنید و در صورت تمایل لاستیک منجید دار مورد نظر خود را انتخاب و به صورت اینترنتی سفارش خود را ثبت کنید.

نوار نسوز فایبر گلاس              

لاستیک منجید دار  
نوار نسوز به محصولی گفته می‌شود که با توجه به ویژگی های به خصوص آن عایق حرارتی  و الکتریکی است . شکل ظاهری این نوارهای نسوز بسیار به پارچه های نسوز شباهت دارد. این نوارها را در اندازه‌های مختلفی می سازند که معمولاً کمتر از ۲۰ سانتیمتر هستند.                                                                                                            
نوار نسوز سرامیکی را از الیاف های مختلفی می سازند که از جمله مهمترین آنها شامل الیاف فایبر سرامیک، فایبر گلاس و فایبر آرامید است. شرکت صنعتگران طوس انواع مختلفی از نوارهای نسوز را ساخته و به بازار مصرف عرضه می کند .                                         
اگر شما تمایل دارید با این نوارهای نسوز آشنا شده و قیمت هر کدام از آنها را بدانید کافیست به سایت صنعتگران طوس مراجعه کرده و اطلاعات مورد نیاز خود را دریافت کنید و در صورت تمایل به صورت اینترنتی سفارش خود را ثبت کنید.                                  

کاربرد نوار نسوز 

نوارهای نسوز کاربردهای مختلفی دارند که از جمله آنها می‌توان به عایق بندی دریچه های مختلف، لوله اگزوز ، دیگ بخار و ...  اشاره کرد. مهم ترین کاربرد این نوارها در محل هایی است که نیاز به عایق بندی الکتریکی بالا دارد.                                               

ویژگی های نوارهای نسوز 

یکی از ویژگی‌های بسیار مفید نوارهای نسوز کاهش تولید گاز گلخانه‌ای است. از دیگر ویژگی های آن می توان به این ویژگی اشاره کرد که اگر آتش سوزی رخ دهد از آسیب رسیدن به کابل ها جلوگیری می کند.                                                                                          
از مزیت های نوار نسوز می‌توان به مقاومت سایشی بالای آن اشاره کرد.
اگر در محلی آتش سوزی اتفاق بیفتد تمام موادی که در آنها از نوار نسوز استفاده شده است این مزیت با ارزش را دارند که باعث تولید گاز سمی نمی شوند.                                       
 این نوار ها مقاومت الکتریکی بالایی دارند.                                                                                     
 با توجه به مقاومت بالایی که این نوارها در برابر حرارت دارند هدایت حرارتی آن ها بسیار پایین است . بنابراین اگر آتش سوزی اتفاق بیفتند نوارهای نسوز باعث جلوگیری از انتشار آتش به کابل ها و مواد اطراف می شوند.                                                                       
نوارهای نسوز خاصیت انعطاف پذیری و کشسانی مناسبی دارند.                                             
نصب این نوارها به آسانی امکان پذیر است و با توجه به ایمنی بالایی که دارد برای کسی که آن را نصب می‌کند خطر جدی ندارد.                                                              
این نوارهای نسوز در مقابل عوامل خارجی مانند مواد شیمیایی و ضربه مقاومت بالایی دارند.

نوار نسوز فایبرگلاس  

نوار نسوز فایبر گلاس نوعی است که مقاومت مکانیکی و حرارتی بالایی دارد و از الیاف شیشه‌ای تولید می شود .                                                                                                              
 کاربرد اصلی نوار نسوز فایبر گلاس در عایق بندی ساختمانی و آب بندی ماشین آلات الکتریکی است.

فروش شیلنگ سیلیکونی نسوز

 نوار نسوز فایبرگلاس
شیلنگ سیلیکونی نسوز یکی از انواع محصولاتی است که توسط شرکت صنعتگران طوس تولید می شود . در ساخت این شیلنگ ها از مواد با کیفیت بالا استفاده می شود و در تولید آنها از رنگ‌های شیمیایی استفاده نمی شود و اغلب آنها سفید یا شیری هستند.

ویژگی های شیلنگ سیلیکونی نسوز

 این شیلنگ ها دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که یکی از آنها مقاومت  کششی بالای آنها است. این شیلنگ ها در مقابل پاره شدن از خود مقاومت بسیار بالایی را نشان می دهند.
این شیلنگ ها شکننده نیستند و خاصیت خم شدگی بالایی دارند.

کاربرد شیلنگ سیلیکونی نسوز

این نوع شیلنگ ها در دماهای بسیار بالا تولید می‌شوند بنابراین عاری از هر گونه آلودگی هستند . بنابراین از آنها در صنعت پزشکی نیز استفاده می شود. این محصول در مقابل اشعه uv  مقاومت بالایی از خود نشان می دهد.
به طور کلی موارد مصرف این شیلنگ ها در صنایع پزشکی ، صنایع بهداشتی و غذایی ،  صنعت خودروسازی ،  در تولید قلیان ،  در صنعت پتروشیمی و ... است.
فروش شیلنگ سیلیکونی نسوز در سایت صنعتگران طوس انجام می شود . شما با مراجعه به این سایت می توانید محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.
نخ نسوز یا طناب نسوز یکی از محصولات پر مصرف در صنعت است که دارای انواع مختلفی است. نخ نسوز به الیافی گفته می‌شود که دارای مقاومت حرارتی بالایی هستند. برخی از این نخ های نسوز با مقطع مربعی و برخی دیگر با مقطع دایره ای ساخته می شوند که کاربردهای خاص خود را دارند.
از دیگر ویژگی‌های با ارزش نخ نسوز می‌توان به مواردی همچون مقاومت کششی خوب ،  داشتن استحکام بالا و خاصیت دی الکتریک فوق العاده اشاره کرد.

لیست انواع نخ نسوز

شیلنگ سیلیکونی نسوز

 این نوع نخ نسوز از پشم شیشه ساخته می‌شود .قابلیت تحمل حرارتی ۵۵۰ تا ۶۵۰ درجه را دارد. این نوع نخ نسوز را می‌توان در سه شکل مختلف ساخت: نخ نسوز فایبر گلاس با مقطع دایره ای ، نخ نسوز فایبر گلاس با مقطع مربع ، نخ نسوز فایبرگلاس با حالت پیچ خورده . نخ نسوز فایبر گلاس با سطح مقطع دایره ای و مربعی دارای مقاومت فشاری بالاتری هستند و به صورت متراکم تر بافته می شوند.  اگر بخواهیم مقاومت مکانیکی سیم نسوز را بالا ببریم می توانیم از یک سیم استیل برای این کار استفاده کنیم.
نخ نسوز فایبر گلاس با مقطع دایره‌ای دارای مقاومت حرارتی ۱۰۰۰ درجه فارنهایت است. در ساخت این نخ نسوز از مواد معدنی همچون سیلیس، سنگ آهک و کربنات سدیم استفاده شده است.
از ویژگی های منحصر به فرد نخ نسوز با مقطع چهارگوش می‌توان به خاصیت ضد حریق بودن،  مقاومت شیمیایی بالا،  هدایت حرارتی بسیار کم ،  مقاومت کششی بسیار بالا و مقاومت الکتریکی بالا اشاره کرد .

نخ نسوز سرامیکی

این نوع نخ نسوز می‌تواند حرارتی به اندازه ۸۰۰ تا ۱۲۰۰ درجه را تحمل کند.
از این نخ ها برای تولید پارچه های سرامیک استفاده می شود . با توجه به انعطاف پذیری بالای این محصول از آنها در آب بندی های حرارتی استفاده می شود. از این نخ ها همچنین برای تولید روکش کابل ها استفاده می شود.
این نخ ها نیز با مقطع گرد و مقطع چهارگوش ساخته می‌شوند و هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. در ساخت نخ نسوز سرامیکی گرد از الیاف آلومینو سیلیکات استفاده می‌شود. این نخ برای دماهای بالا بسیار پرکاربرد است. از ویژگی های مفید این محصول می توان به استحکام بالا، هدایت حرارتی کم ، وزن پایین ، سازگاری با تعداد زیادی از مواد شیمیایی خورنده و مواد قلیایی اشاره کرد .
از نخ نسوز با مقطع چهارگوش در موارد بسیاری همچون ساخت واشر ، مهر و موم کردن درب کوره ها و درزگیری لوله ها استفاده می شود.

نخ نسوز آزبست

میزان مقاومت حرارتی این نخ نسوز ۵۵۰ تا ۷۰۰ درجه است. در ساخت این نخ های نسوز از آزبست که یک عایق حرارتی طبیعی استفاده می شود.
این نوع نخ  در سه نوع مقطع گرد ،  مقطع چهارگوش و تابیده شده ساخته می شود . نخ نسوز گرد نسبت به نوع تابیده شده تراکم بالاتری دارد و استحکام بیشتری دارد .

 نخ نسوز تفلون

این نخ نسوز از جنس تفلون خالص است . از ویژگی های آن می‌توان به انعطاف پذیری بالا ، ضریب اصطکاک کم و مقاومت بالا نسبت به فشرده سازی اشاره کرد.

نخ نسوز گرافیت

در ساخت این نوع نخ نسوز از گرافیت قابل انعطاف استفاده شده است.  برای تقویت این نخ از الیاف شیشه ، الیاف پنبه ، سیم مسی و ... استفاده می شود .
شرکت صنعتگران طوس انواع مختلفی از نخ نسوز را تولید می‌کند. شما در صورت تمایل می توانید به سایت شرکت مراجعه کرده و محصول مورد نظر خود را به صورت اینترنتی سفارش دهید.


وبگردی