آفتاب

موسسه حرف آخر چیست؟ معرفی یک موسسه کنکوری موفقحرف آخر یکی از این موسسه های کنکور است که با برنامه ریزی منحصر به فرد برای مقاطع مختلف، دانش آموزان را برای کنکور آماده می کند.

چند سالی است که  همراه با نام  رقابت بزرگی به نام کنکور نام هایی مختلفی از موسسه های کنکور به گوش می خورد که بزرگترین هدف آنها آمادگی و قبولی در کنکور می باشد. موسسه حرف آخر یکی از این موسسه های می باشد که با یک دهه فعالیت شبانه روزی در جهت ارتقای علمی دانش آموزان و آمادگی برای کنکور فعالیت می نماید. حرف آخر یکی از این موسسه های کنکور است که با برنامه ریزی منحصر به فرد برای مقاطع مختلف، دانش آموزان را برای  کنکور آماده می کند. برنامه ریزی با توجه به شرایط دانش آموزان از نظر وقت و میزان آمادگی دانش آموزان برای کنکور از اهداف حرف آخر می باشد. موسسه حرف آخر با کمک کتاب های کمک آموزشی خاص و معلمین کار آزموده تمام خط به خط کتاب های درسی را با استفاده از انیمیشن و یا روش های حل تمرین ساده به دانش آموزان ارائه می دهد. حرف آخر با نام پکیج های آموزشی مختلف برای سال های مختلف آموزشی شناخته می شود. انتخاب موسسه ای مناسب برای آمادگی کنکور بسیار مهم است زیرا علاوه بر برآورده شدن هدف اصلی که قبولی در کنکور است  هزینه های پرداخت شده نیز مورد توجه است و فرد با انتخاب حرف آخر با پرداخت هزینه های مناسب می تواند بهترین پکیج های آموزشی را با مدرن ترین روش های آموزشی بدست بیاورد.

موسسه حرف آخر

 

تفاوت عمده حرف آخر با دیگر منابع کنکور

علاوه بر قیمت محصولات حرف آخر ، نحوه آموزش کتاب های آموزشی  در حرف آخر کاملا متفاوت است و وجه تمایز این موسسه با دیگر موسسه های آموزشی می باشد. در واقع در حرف آخر استفاده از تکنیک هایی که نیمکره راست را فعال می کند رایج می باشد. در حرف آخر به دانش  آموزان استفاده از نیمکره راست مغز به غیر از نیمکره چپ آموزش داده می شود در واقع با کمک انیمیشن، مفاهیم   سخت و پیچیده به داوطلبان کنکور یاد داده می شود و با این روش هیچگونه فراموشی وجود نخواهد داشت. در بسیاری از موسسه های کنکور روش های خشک حفظ کردن دروس و فرمول ها وجود دارد که بعد از مدت کوتاهی بخش مهمی از آنها به دلیل عدم تکرار از بین خواهد رفت و از حافظه پاک خواهد شد ولی در حرف آخر بر خلاف بسیاری از موسسه های کنکور این روش تغییر کرده و از نیمکره راست مغز برای محفوظ ماندن اطلاعات استفاده می شود. با کمک تصاویر و ثبت آنها در سمت راست مغز مطالب به صورت همیشگی در مغز باقی خواهد ماند. با کمک حرف آخر به خاطر سپاری مطالب درسی و علمی بسار ساده خواهد شد. این تصاویر شکل گرفته در نیمکره راست مغز مربوط به هر درس با کمک فصل بندی و الگویی که به صورت کلی برای همه دروس در نظرگرفته می شود به هم مربوط می گردد. روش حل مساله در حرف آخر برای تیپ های مختلفی از سوالات قابل استفاده است و از وجه تمایز حرف آخر با دیگر موسسات کنکور آموزش روش های کلی حل مساله می باشد که برای حل بسیاری از مسایل قابل استفاده است و با آموزش آن روش های حل مسائل به حافظه بلند مدت می رود  و دیگر نیازی به  تکرار مجدد این روش ها در طول چندین سال نمی باشد و به راحتی برای کنکور مطالب یاد گرفته شده از حافظه بلند مدت قابل دسترسی می باشد.

خدمات حرف آخر به داوطلبان کنکور

حرف آخر  برای انواع رشته های تحصیلی دارای پکیج های متنوعی می باشد. در صورتیکه داوطلب کنکور باشید می توانید یکی از دروس و یا همه درس های مورد نیاز برای کنکور را در قالب پکیج های آماده شده تهیه نمایید. دروس مختلف کنکور توسط اساتید مجرب و با روش های نوین به دانش آموزان تدریس می شود. حرف آخر توانسته است بهترین آزمون های طبقه بندی شده را  با توجه به پکیج های ارائه شده و سوالات آزمون های سراسری به داوطلبان ارائه می نماید. انتشارات حرف آخر در غالب موارد، کتاب هایی را در خصوص زیست شناسی چاپ کرده است  که  برای تهیه آنها می توان از طریق سایت حرف آخر اقدام به خرید نمود. آزمون ها و پروژه 60 40 از دیگر مواردی است که در حرف آخر می توان آن را جستجو نمود. پروژه 6040 نیز در قالب پکیج هایی برای داوطلبان عرضه می شود و شامل ترکیبی از ارائه مفاهیم و سوالات و 20 آزمون جامع می باشد. این پروژه منحصر به حرف آخر می باشد و با گذراندن این دوره می توان اطمینان داشت که در دروس مختلف تسلط کافی بدست بیاید و بتوان با تسلط کافی در این درس در کنکور شرکت نمود. موسسه حرف آخر تمام استاندارد های لازم برای آموزش در قالب تولید محتوا را رعایت نموده است و از بهترین امکانات مانند استفاده از انیمیشن  برای ارائه مفاهیم درسی استفاده کرده  است به همین دلیل نتایج بدست آمده نشان از آمار بالای قبولی افرادی را دارد که از محصولات حرف آخر استفاده نموده اند.

منبع : https://harfeakhar.com