آفتاب

به این 4 دلیل شما هم به طراحی وب سایت نیاز داریدبرای آن که یک وب سایت برای کسب و کار خود داشته باشید، نیازی به تخصص نیست و می‌توانید با پرداخت هزینه ای بسیار مناسب و مقرون به صرفه و با روشی آسان شما هم یک وب سایت داشته باشید.

ما متوجه هستیم که چرا بسیاری از شما تا به حال به طراحی وب سایت و داشتن یک سایت منحصر به فرد برای خود یا کسب و کارتان اقدام نکرده اید؛ شاید شما هم دلایلی مثل "طراحی وب سایت گران است" یا "من تخصص و دانش طراحی یا مدیریت وب سایت را ندارم" و "من زمانی برای مدیریت یک وب سایت ندارم" یا "کسب و کار من رونق دارد و نیازی به بازار آنلاین نیست" را در سر داشته باشید.
واقعیت از این قرار است که برای آن که یک وب سایت برای کسب و کار خود داشته باشید، نیازی به تخصص نیست و می‌توانید با پرداخت هزینه ای بسیار مناسب و مقرون به صرفه و با روشی آسان شما هم یک وب سایت داشته باشید. اگر صحبت‌های متعددی در رابطه با بهینه سازی وب سایت یا همان سئو SEO شنیده اید و تصور می کنید با داشتن وب سایت کارهای زیادی را باید انجام بدهید، بازهم باید بگویم که این تصور نیز اشتباه است. داشتن یک وبسایت و گرفتن بخشی از بازار آنلاین هم می تواند آسان باشد و هم ارزان. اگر نمی دانید که برای داشتن یک وبسایت و ظاهر شدن نام و بیزینس خود در گوگل باید از کجا شروع کنید من به شما توصیه می کنم از وبسایت طراحی سایت پارسیان مهر تهران www.parsiangroup.com بازدید کنید؛ این شرکت سابقه زیادی در طراحی وب سایت دارد و با قیمت های بسیار مناسب وب سایت های یونیک در اختیار شما قرار می دهد اگر هم هنوز نمی دانید که چرا یک فرد یا کسب و کار در دنیای مدرن امروز نیاز به وب سایت دارد در ادامه با من همراه بمانید.
 

مشتری جدید با طراحی وب سایت حرفه ای

آمار نشان می دهد که 81 % از مردم در سراسر دنیا برای خرید یک کالا یا اعتماد به یک فرد یا بیزینس آن را ابتدا در گوگل سرچ می کنند؛ همین آمار حاکی از سرچ 25.29 میلیون نفر به صورت آنلاین است که افرادی که در دنیای دیجیتال فعالیت ندارند این مقدار تقاضا را از دست می دهند. با این وجود هنوز 46% از کسب و کارها هنوز در فضای آنلاین نیستند و بر این عقیده پافشاری می کنند "کسب و کار ما به طراحی وب سایت و فضای آنلاین نیاز ندارد". تشکیل میلیون ها وبسایت در روز در سطح بین المللی نشان می دهد که همواره بازار رقابت در این زمینه در حال گرمتر شدن است و افرادی که هنوز وبسایت ندارند به زودی میزان زیادی از درآمدهای خود را از دست می دهند. مk قصد تبلیغ برای طراحی وب سایت را ندارم اما توصیه می کنم که پیش از تصمیم گیرید تا پایان همراهم بمانید تا متوجه شوید برای مثال در آمد کسب و کاری که طراحی فروشگاه اینترنتی انجام داده و کسی که فروشنده بدون بازار اینترنتی است در واقعیت چقدر تفاوت دارد.

کسب اعتماد مشتری با طراحی وب سایت

در قرن بیست و یکم مشتری ها بسیار شکاک شده اند، میزان فروشگاه ها و عرضه کالا و خدمات زیاد شده و همین موضوع طیف وسیعی از انتخاب ها را در اختیار مشتری ها قرار می دهد بنابراین هرکسی به راحتی به یک فروشگاه و عرضه کننده خدمات اعتماد نمی کند. شما با داشتن یک وب سایت راه خوبی برای کسب اعتماد مشتری ها خواهید داشت. حتما شنیده‌اید که برخورد اول تاثیر زیادی در انتخاب دارد؛ وب سایت حرفه ای این امکان را برایتان مهیا می کند تا چهره خوبی از خود در دنیای مجازی بسازید و تجارب و اجناس خود را بهتر به مخاطبان نشان بدهید.

صرفه جویی در زمان با طراحی وبسایت حرفه ای

شاید در ابتدا تصور کنید که هزینه کردن برای طراحی وب سایت اشتباه است اما افرادی که وب سایت دارند و به صورت حرفه ای روی آن کار کرده اند حتما به شما خواهند گفت که داشتن وب سایت در نهایت در صرفه جویی زمان برای شما حایز اهمیت خواهد بود. وب سایت با روش های متعددی باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود برای مثال شما می‌توانید در یک بخش پاسخ سوالات پرتکرار مخاطبان خود را بدهید و هربار لازم نباشد مسایل را برای آنها توضیح بدهید.

طراحی وب سایت راهی برای برخورد حرفه ای با مشتری

اگر به شرکت طراحی وبسایتی مانند پارسیان مهر که بالاتر معرفی کردم مراجعه نمایید در نهایت به شما یک وبسایت با پلتفرم گسترده تحویل داده می شود و شما در این پلتفرم می توانید پیام های خود را در معرض دید عموم قرار بدهید، پیام هایی که از قبل برای تک تک جملات آن برنامه ریزی کرده اید و قاعدتا می توانید با فکر بیشتر به برند سازی بپردازید و دقیقا همان مواردی را برای مخاطب ها به نمایش بگذارید که آنها در جستجویشان هستند. این موضوع را زمانی بهتر متوجه خواهید شد که فروش اینترنتی را با فروش حضوری مقایسه کنید. در فروش حضوری فروشنده باید زمان زیادی را صرف نشان دادن اجناس مختلف به فروشنده ها بکند اما در خرید حضوری مخاطب خودش آن چیزی را که می خواهد پیدا کرده و فقط شما کافیست که از پول هایی که به حسابتان واریز می شود لذت ببرید. فراموش نکنید که 79% از مخاطب‌ها پیش از خرید کالاها به صورت حضوری شما را در گوگل جستجو می کنند؛ پس با طراحی وب سایت حرفه ای خود را برای روبه رو شدن با آنها آماده کنید.

 


گالری تصاویر


وبگردی