آفتاب

مدل های جدید پرده پذیرایی – پرده های زیبا و شیک ۲۰۲۰ببینید کدام پرده ها در سال ۲۰۲۰ مد روز خواهند بود و همچنین با راهنمایی های طراحان دنیا در مورد نحوه استفاده از آنها در فضا های داخلی آشنا شوید.

می خواهید فضای خسته کننده اتاق پذیرایی، آشپزخانه، اتاق بچه یا اتاق خواب را تغییر دهید ولی برای تعمیرات و تغییرات اساسی آمادگی ندارید؟ با تعویض پرده ها شروع کنید. این کار فقط ظاهر اتاق را تغییر نمی دهد، بلکه آن را کاربردی تر و راحت تر هم می کند. به همین خاطر پارچه هایی که برای پرده انتخاب می کنید نه تنها در زیبایی پرده تاثیر می گذارند بلکه می توانند با آخرین ترندهای موجود نیز مطابقت داشته باشند. پیشنهاد ما این است که ببینید کدام پرده ها در سال ۲۰۲۰ مد روز خواهند بود و همچنین با راهنمایی های طراحان دنیا در مورد نحوه استفاده از آنها در فضا های داخلی آشنا شوید.

 خرید اینترنتی انواع پرده

خرید اینترنتی انواع پرده با طراحی مدرن

در سال ۲۰۲۰، طراحان، مواد و متریال طبیعی مثل ابریشم و پنبه و کتان و همچنین پرده های چاپی را ترجیح می دهند. علاوه بر کتان که جایگاه بالایی را در این زمینه به خود اختصاص داده است، پرده های بامبو هم در سال ۲۰۲۰ جزء ترندها می باشند. مخصوصا پرده های ساده و همه کس پسندی که با بسیاری از استایل های طراحی کاملا متناسب است و ظاهر کامل و آراسته ای به اتاق می دهد.
ترند سال پیش رو، پرده های با تن اشباع هستند. این پرده ها در کنار سایه های بژ، ماسه ای و پاستلیِ کاغذ دیواری، عالی به نظر می رسند و در عین حال که پرده های تک لایه مورد استقبال قرار می گیرند، پرده های چند لایه به تدریج محبوبیت خود را از دست می دهند.
با انتخاب پرده ها با تن طبیعی مثل بژ، قهوه ای، سبز، آبی و سایه این رنگ ها می توانید به فضای داخلی هر اتاقی طراوت و تازگی ببخشید.
نقش هایی که در دهه ۸۰ قرن پیش محبوبیت داشتند گل های الیمپوس شیک را کنار نمی گذارند. گل هایی که روی پارچه های پرده ای، طرح های فوق مدرن و تمام انواع الگو های هندسی، کاربردی و مفید به نظر می رسند.
پرده های هازن و طرح های طبیعی روی آن ها در جهت مناسبت دار بودن پیش می روند. به این صورت که نه فقط تصاویر حیوانات و گیاهان، بلکه تصاویر مناظر ساخته شده با تکنولوژی سه بعدی نیز مورد استفاده قرار می گیرند. امروزه بدون دردسر می توانید به خرید آنلاین پرده هازان پرداخته و طرح های مختلف آن را مورد بررسی قرار دهید.

نمونه هایی از پرده های هازن داتیس

خرید اینترنتی انواع پرده

ترند های پرده برای سال ۲۰۲۰ و جدید

انتخاب یک پرده جدید و مدرن کار راحتی نیست ولی بهتر هست بدانید که پرده  ها چه از رنگ های یکنواخت یا نقش دار باشند و چه رنگ های شفاف یا مات، از جنس پنبه باشند یا کتان، در هر صورت یک اسسوری اصلی از دکوراسیون اتاق محسوب می شوند. نه تنها برای ممانعت از نگاه همسایه ها و جلوگیری از جریان نور به داخل ساختمان، بلکه برای استایل بخشیدن به پنجره ها و فوق العاده کردن فضایی که در آن از خانواده و دوستانتان پذیرایی می کنید، مورد استفاده قرار می گیرند.
اهمیت دادن به دکوراسیون منزل و طراحی این فضا ویژگی های شخصیتی شما را نشان می دهد. به این دلیل، پرده های مدرن به ترندهای دکوراتیو وفادار هستند که در سال ۲۰۲۰ شامل تن های اخرایی و طیف رنگ های سبز و متریالی مثل مخمل و غیره است.
اتاق، فضای ایده آلی برای تجدید استایل دکوراسیون از طریق پرده ها می باشد. برای مثال، اگر انتخاب شما برای جنس پرده ها کتان باشد، این پرده ها در ایجاد جوی آرام و شیک کمک می کنند و اگر انتخاب شما پارچه چیت باشد، این پرده به شما یک حس مدرن بودن می دهد.
به منظور دستیابی به یک دکوراسیون هماهنگ، بهتر است پرده ها با اثاثه و مبلمان و استایلی که برای آن فضا انتخاب شده ترکیب شوند، اما سال ۲۰۲۰ از شما دعوت می کند که از این فراتر بروید و دنبال این باشید که پرده ها را با کوسن ها و قالیچه ها ست کنید یا اینکه خیلی راحت مقام اول دکوراسیون را به پنجره های خود بدهید.
یکی از ترند های امسال انتخاب میل پرده های دو تایی یا سه تایی است که به شما این امکان را می دهد تا از یک پوشش محتاطانه که نور را فیلتر و حریم خصوصی را بدون تاریک کردن فضا حفظ می کند لذت ببرید. همچنین از دیگر ترند های امسال پرده های دکوراتیوی هستند که به اتاق شما خلاقیت و رنگ می بخشند. شما عزیزان می توانید قیمت پرده های جدید را در سایت داتیس بررسی کنید.

 خرید اینترنتی انواع پرده

رنگ پرده ها

طبیعت و رنگ های آن از بهترین ترند های پرده در سال ۲۰۲۰ هستند. پرده های مدرن، مناظر، گل ها و شاخ و برگ درختان، و به طور خلاصه هر چیزی که طبیعت را در ابعاد خودش باز آفرینی می کند پوشش می دهند. بنابراین پارچه های پرده ای به سمت رنگ های سبز و تمام سایه ها و ریزه کاری های این رنگ تمایل دارند. مثل سبز پسته ای ، سبز صنوبری و سبز جنگلی. هم چنین رنگ اخرایی و تمام تن های این رنگ که زمین، مواد معدنی و تنه درختان را تداعی می کنند و نمی توان رنگ امسال یعنی رنگ مرجان زنده را فراموش کرد،رنگ مرجان صورتی که به زندگی در زیر آب اشاره می کند.

 خرید اینترنتی انواع پرده

نقش ها و متریال مورد استفاده در پرده

در این مورد می توان گفت که نقش ها و متریال دهه ۷۰ دوباره برگشته اند. مخمل خردلی، قرمز مایل به قهوه ای، صورتی و تن های خاکستری، همچنین اشکال هندسی و گل های بزرگ با رنگ های روشن غالب.

پرده های الهام گرفته از گل ها و گیاهان

در سال ۲۰۲۰، پرده های دارای نقش های غالب استوایی یا نقش گل و گیاه برای یک فضای امروزی و مدرن یا یک فضای کلاسیک عالی هستند. اگر سایر عناصر دکوراتیو فضا محافظه کارانه تر و سنگین تر هستند، این نوع پرده های مدرن، دکوراسیون شما را با رنگ ها و بافت های جدید تکمیل می کنند.

پرده های دارای نقوش هندسی و منظم

هنگام انتخاب پرده های پذیرایی، معمولا به دو روش عمل می کنید که اولین روش، معمول ترین روش نیز هست. پارچه ها را بر اساس رنگ و استایل سایر اسسوری های دکوراسیون انتخاب کنید. دومین روش، روشی است که امسال شما را به آن دعوت می کنیم. به این صورت که باید سعی کنید استایل فضا را با یک المان که کاملا کنتراست داشته باشد تکمیل کنید. مثل نقش های هندسی مدرن که مرکزیت توجه را در اتاق به خودشان اختصاص می دهند.

پرده های مخمل

مخمل یکی از متریال های اصلی سال ۲۰۲۰ است. انتخاب پرده مخمل به شما در خلق یک فضای رومانتیک و صمیمی تر کمک می کند.

جدیدترین مدل های پرده برای اتاق پذیرایی

شاید انتخاب پرده پذیرایی یکی از سخت ترین انتخاب ها در طراحی یک خانه باشد. شما در این اتاق از مهمانان پذیرایی کرده و کل خانواده را در آن جمع می کنید و برای اینکه ظاهر این اتاق زیبا و مساعد تفریحات لذت بخش شود، لازم است پرده ها با در نظر گرفتن سبک طراحی، اثاث و مبلمان و طرح رنگ و دیوار خریداری گردند. یک اتاق نشیمن بزرگ این امکان را فراهم می کند که تقریبا هر نوع پارچه ای را روی پنجره ها آویزان کرد. مثل پرده های اسکاندیناوی و اتریشی نفیس و شیک با نقش های لوکس یا ساده تر و البته پرده های ژاپنی شیک.
 طراحان توصیه می کنند که اگر اتاق نشیمن پر از اشیاء تزیینی باشد، یا اثاثه زیادی داشته باشد، یا دارای دیوارهای روشن باشد، پرده های سبک تر و ساده تر را انتخاب کنید.
 با این حال اگر گزینه بزرگ بودن برای اتاق نشیمن وجود ندارد، پرده های مدل کوتاه نیز می توانند راه حل خوبی باشند. اگر خانم خانه علاقه مند پر و پا قرص گلکاری باشد، خرید پرده های رولی نیز فوق العاده خواهد بود.
توجه کنید که در مورد ترند های فشن در سال ۲۰۲۰ توصیه شده است که تجمل و لوکس گرایی بیش از حد در طراحی پرده ها کنار گذاشته شود. اگر واقعا می خواهید پرده پذیرایی خود را شیک تر کنید، از بند و روبان و همچنین از پشت پنجره ای های تک لایه استفاده کنید. این کار، بدون آن که خیلی نمایان باشد فضای داخلی را شیک تر می کند.

 خرید اینترنتی انواع پرده

انتخاب پرده اتاق خواب

طرح رنگ در این اتاق، اهمیت خیلی زیادی دارد و بهترین انتخاب می تواند سایه های یک پالت تک متناسب با فضای داخلی باشد که با یک مود آرامش بخش در رنگ های بژ، ماسه ای، آبی، سبز و غیره متمایز شوند. بهتر است پارچه هایی را که مستعد گرد و خاک نیستند و به خوبی تمیز می شوند را انتخاب کنید. کدام مدل پرده های شب در سال ۲۰۲۰ مد هستند؟ امروزه ترکیب پرده های مختلف را به طرز فوق العاده ای می توان با هم هماهنگ کرد. برای مثال، اجرای اشکال متفاوت پرده امکان پذیر است. مثلا پرده های رولی بلک اوت (ضد نور) در ترکیب با پرده های آویخته و مواج در اطراف آن و یا پارچه ارگانزای رومانتیک در ترکیب با پرده های ضد نور موج دار آویخته.

ترند های پرده در سال 2021 کدام ها هستند؟

امسال تمرکز روی مینیمالیسم است یعنی طبیعی بودن مدل ها. این موضوع طبیعی بودن، هم در مورد ظاهر پرده و هم محیط فضای داخلی منزل به کار می رود. ترند های سال 2021 پرده برای اتاق نشیمن، دارای برشی ساده در ترکیب با یک پیکربندی و آرایش جزئی است.
وظیفه اصلی پرده های مدرن کارایی و کاربردی بودن آنها است. با این حال، حفظ یک جو گرم و دوستانه در پذیرایی  نیز به همان اندازه دارای اهمیت است. پرده های داخل اتاق نشیمن باید سبک و روشن باشند. به چند نمونه از محصولات جدید در سال ۲۰۲۰ توجه کنید:
• در اوج محبوبیت، پرده های خاکستری
• پرده های بدون والان در داخل اتاق ها
• پرده های زیبا که با تابلو های نقاشی نیز همخوانی و هماهنگی دارند.
• پرده های دو رنگ نیز مورد استفاده قرار می گیرند.
• ترند اصلی امسال، پرده ها در هال روی قرنیز سقفی.
• یک ناحیه محبوب، پرده برای قرنیز سقفی با سقف کششی است.
• به نظر می رسد که پارچه در هوا معلق است و باعث بی وزنی فضا می شود.

ترند های رنگ پرده اتاق نشیمن سال 2021

طرح رنگ پرده ها برای پذیرایی می تواند تغییرات زیادی ایجاد کند. سایه های خنثی مناسب برای اکثر سبک های مدرن از مد نمی افتند.
پرده های بژ، زیتونی یا عسلی در اتاق نشیمن، ساده و دوستانه به نظر می رسند، چشم ها را اذیت نمی کنند و فضای راحتی ایجاد می نمایند. رنگ های سفید و سیاه کلاسیک هم همیشه به روز هستند، مخصوصا زمانی که با هم ترکیب می شوند. پرده های سیاه طرح برجسته و زبر نیز در کنار پارچه های توری سفید و نرم به هم می آیند.
محبوب ترین های سال دیگر، انواع مختلفی از پرده های سفید هستند. رنگ های سفید_آبی، شیری و سایه های وانیلی. سایه های طبیعی در مقام دوم قرار دارند. سبز کم رنگ، آبی یا آبی آسمانی و فیروزه ای. از رنگ های تیره تر رنگ گیلاس، آلو، و شکلات شیری.
رنگ های روشن تر نباید به شکل خالصشان استفاده شوند بلکه باید به عنوان سایه مورد استفاده قرار گیرند. با کمک آنها می توانید پرده های خنثی را با کنتراست بیشتر و پرداخت روشن یا استفاده به عنوان یک نقش، دکور کنید.
خرید اینترنتی تشک داتیس نه تنها راحتی و آسودگی را برایتان به همراه می آورد بلکه می توانید تمامی طرح های جدید را با هم مقایسه کرده، رنگ و پارچه مورد نظرتان را سفارش داده و از خرید خود لذت ببرید.