آفتاب

راهنمای انتخاب بهترین ابزار و وسیله ورزشی برای لاغری شکم و پهلودر طول چندین سال تلاش متخصصان و پزشکان این مورد بسیار واضح و مشخص شد که هیچ روش و اصولی مانند ورزش کردن و فعالیت بدنی روزانه نمی تواند موثر باشد، در واقع ورزش کردن و داشتن فعالیت بدنی می تواند تا حد بسیار زیادی جلوی مشکل چاقی را گرفته و بدن و اندام فرد را در بهترین فرم و حالت نگه می دارد.

یکی از مهم ترین معضلاتی که این روزها در جامعه ما شایع می باشد و اغلب افراد به نوعی با آن دست و پنجه نرم می کنند معضل و مشکل چاقی می باشد، چاقی یکی  از مهم ترین مواردی می باشد که مستقیما بر روی سلامت جسمانی تاثیر بسیار بالایی داشته و می تواند عواقب جبران ناپذیری در برداشته باشد.
چاقی میتواند علتهای متفاوتی داشته باشد که یکی از آنها پرخوری و عدم فعالیت بدنی روزانه و مناسب می باشد، عوامل دیگری نیز مانند استرس و اضطراب،رژیم غذایی و مواد غذایی نامناسب و ... نیز از مواردی هستند که اغلب پزشکان و متخصصان تغذیه نیز به آنها اشاره می کنند.
همانطور که بیان شد مشکل چاقی از مهم ترین و بزرگترین مشکلاتی ست که در اغلب جوامع و نقاط مختلف دنیا افراد بسیاری را درگیر خود کرده است و پزشکان و متخصصان تغذیه بصورت مستمر و فعالانه برای حل این مشکل مهم در تلاش اند تا روش های متفاوت و موثر و درمان قطعی برای آن پیدا کنند.
در طول چندین سال تلاش متخصصان و پزشکان این مورد بسیار واضح و مشخص شد که هیچ روش و اصولی  مانند ورزش کردن و فعالیت بدنی روزانه نمی تواند موثر باشد، در واقع ورزش کردن و داشتن فعالیت بدنی می تواند تا حد بسیار زیادی جلوی مشکل چاقی را گرفته و بدن و اندام فرد را در بهترین فرم و حالت نگه می دارد.
امروزه این مسئله برای اکثر افراد کاملا روشن می باشد که برای داشتن بدن سالم و خوش فرم باید از ورزشها و فعالیت های بدنی غافل نشد، اما اکثر این افراد نیز بخاطر موقعیت های شغلی و یا دیگر مشکلات نمی توانند روزانه قسمتی از وقت خود را برای ورزش کردن اختصاص دهند و بنابر این وقت کافی برای ورزش نداشته و همچنان با مشکل چاقی نیز درگیر می باشند.
اما لازم نیست نگران این موضوع باشید!! زیرا  روشها و ابزار های دیگری نیز وجود دارند که می توان در همان حالت کار و یا زمانی که در منزل استراحت می کنید نیز ورزش کنید و یا حرکت های ورزش را بر روی بدن خود شبیه سازی کنید تا بتوانید با دادن فعالیت های روزانه به بدن خود مانند یک فرد ورزشکار از سلامت بدن خود نیز مطمئن باشید.
حتما می پرسید چگونه ؟؟؟ در این مقاله ما قصد داریم به معرفی بهترین ابزار ها و بررسی نحوه کارکرد آنها بپردازیم، پیشنهاد می کنیم با ما همراه باشید و اطلاعات بسیار مفید و ارزنده ای در مورد مشکلات چاقی و روشهای مقابله با آن را به دست آورید.

دستگاه لاغری شکم و پهلوی revoflex روفلکس

دستگاه ورزشی روفلکس یک ابزار ورزشی همه کاره خانگی می باشد که طبق دفترچه راهنمای آن بیش از 30 مدل حرکت ورزش را می توان با آن در منزل و یا هرجای دیگری انجام داد.
این ابزار ورزشی بصورت یک پایه و دو دسته مخصوص که با کش ورزشی بسیار با دوام به یکدیگر متصل می شوند طراحی و تولید شده است که می توان با انجام چندین نوع حرکات کششی و ورزشی  در فضای کوچکی از منزل و یا پارک نزدیک محله و حتی در داخل اتاق کار خود نیز به ورزش کردن پرداخته و از فرصتهای کوتاه خود نیز به نحو احسن استفاده کرد و به سلامت بدن خود نیز اندیشید.
حرکت های قابل انجام با این ابزار ورزشی بیش از 30 مدل می باشد که در دفترچه راهنمای آن نیز کاملا مشخص شده و نحوه انجام آن حرکات درج شده است که می توانید براحتی با استفاده از آن تمامی حرکت ها را بدون نیاز به مربی و یا تخصص و مهارت انجام دهید.
ورزش و حرکت های مخصوص این ابزار ورزشی می تواند تاثیر بسیار بالایی در ناحیه شکم و پهلو ها داشته باشید و در صورت وجود چربی در این ناحیه از بدن بصورت فوری آنها را آب کرده و اندام شما بسیار زیبا و خوش فرم کند.
دستگاه لاغری شکم و پهلوی روفلکس مخصوص استفاده در منزل  طراحی و تولید شده است و در واقع یک باشگاه کوچک خانگی می باشد که بدون نیاز به مهارت و تخصص خاص و بدون نیاز به مربی و باشگاه می توانید براحتی از آن استفاده کرده و سلامت خود را نیز تضمین کنید.

همانطور که می دانید ماساژ بدن نیز یکی از موثر ترین روشهای لاغری و ایجاد تناسب اندام و حفظ سلامتی بدن می باشد که می توان با استفاده از ابزار ها و دستگاه های مخصوص ماساژ براحتی از این روش بهره برد و تناسب اندام و سلامت جسمانی خود را تضمین کرد.
یکی دیگر از ابزارها و لوازمی که می توان در این مقاله به آن اشاره کرد استفاده از انواع ماساژور های لاغری می باشد، ماساژو رها در انواع مختلف و کارایی های متنوع در بازار موجود می باشند که هر کدام از لحاظ کیفیت و کارایی و قیمت بسیار متفاوت با یکدیگر می باشند که انتخاب را برای ما بسیار سخت و دشوار می کند و همیشه فرد در این موضوع می ماند که کدام یک را انتخاب کند تا کارایی و نتیجه مطلوب را داشته باشد و یا گاها در میان قیمت و کیفیت بعضی کالا ها شک می کند و نمی تواند انتخاب درستی داشته باشد.
باید گفت که لازم نیست نگران این موضوع باشید زیرا ما در این مقاله یکی از بهترین و کارآمد ترین آنها را که هم کیفیت و کارایی بسیار بالایی دارد و هم قیمت بسیار مناسب، برای شما عزیزان معرفی خواهیم کرد.

ماساژور لاغری ریلکس اند تون

ماساژور لاغری ریلکس اند تون یک ابزار ماساژ برقی می باشد که قابلیت های متعددی مانند تنظیم قدرت ماساژ، ایجاد حالت های متفاوتی از ماساژ با تعویض سری و ... یک ابزار بسیار جالب و کاربردی می باشد که می تواند در رفع مشکل چاقی و ایجاد تناسب اندام بسیار موثر باشد.
این دستگاه بصورت ویبره چرخشی ماساژ داده و می توانید با تعویض سری آن که دارای 5 نوع متفاوت می باشد حالت های متنوعی از ماساژ با این دستگاه حرفه ای را تجربه کنید.
ماساژور ریلکس اند تون می تواند برای قسمت های مختلف بدن مانند شکم،پهلو ها،کمر،پاهاو زانوها ،گردن و ... مورد استفاده قرار گرفته و کارایی بسیار خوب و نتیجه مطلوب داشته باشد.
علاوه بر ماساژ قسمت هایی مانند شکم و پهلو و ایجاد لاغری و تناسب اندام می توانید از این دستگاه حرفه ای برای ماساژ تمام نقاط بدن و رفع خستگی های ناشی از کار زیاد نیز استفاده کنید و در مدت زمان بسیار کوتاهی توان جسمانی خود را بازیابی کرده و کاملا راحت و ریلکس باشید، در مواقع برگشتن از سر کار و یا بعد از انجام کارهای روزانه سخت می تواند ماساژور ریلکس اند تون هم یک ابزار رفع خستگی بسیار عالی و هم یک ابزار ورزشی بسیار مناسب برای شما باشد.

تا اینجا دو مورد از بهترین ابزار های ورزشی که می تواند در لاغری بدون خطر و موثر بسیار کاربردی باشند را برای شما عزیزان معرفی کردیم اکنون نیز به دو نوع از گن های مخصوص لاغری که می توان بدون انجام دادن کوچک ترین کاری و فقط با پوشیدن آنها در مدت زمان کوتاهی لاغر شد و تناسب اندام خود را بازیابی کرد اشاره می کینم.

انواع گن ها نیز از ابزار های مخصوص لاغری می باشند که بسیار مناسب برای افرادی ست که وقت و حوصله کافی برای  انجام ورزشهایی هرچند ساده و کوتاه نیز ندارند و می خواهند بدون کوچکترین فعالیت اضافه ای وزن کم کرده و چربی های اضافی ناحیه شکم و پهلوی خودشان را آب کنند.
یکی از بهترین گن های لاغری که می توان در اینجا به آن اشاره کرد گن لاغری مردانه اسلیم لیفت می باشد.
گن لاغری مردانه اسلیم لیفت یک گن قابل پوشیدن با طرح و شکل یک رکابی مردانه می باشد که از جنس پارچه کشی بسیار محکم و مقاوم طراحی و تولید شده است و فقط با پوشیدن آن چربی های ناحیه شکم و پهلوها جمع شده و در همان لحظه می توانید کاهش سایز محسوس را شاهد باشید.
نحوه تاثیر گذاری و عملکرد این رکابی و گن لاغری به این شکل می باشد که با جمع کردن چربی های شکم و پهلو بصورت مستمر و روزانه باعث ایجاد تعریق شده و در مدت زمان کوتاهی باعث آب شدن آنها می شود.
اگر فرد بتواند این گن لاغری را پوشیده و در با آن مسیر هرچند کوتاهی را نیز پیاده روی کند تاثیر گذاری این گن بسیار بالا رفته و نتیجه را در کوتاه مدت خواهید دید.
این گن به گونه ای طراحی شده است که کاملا شبیه به یک رکابی مردانه می باشد و می توان براحتی از زیر لباس های رسمی و پیراهن نیز پوشیدو همیشه آن را بر تن داشت تا کار چربی سوزی این گن بصورت مستمر انجام شود.
این گن لاغری به رنگ سفید بوده و از کیفیت بسیار بالایی نیز برخوردار می باشد و می توانید برای مدت ها از آن استفاده کنید.

نوع دیگری از گن های لاغری که اکنون به معرفی و بررسی آن می پردازیم شکم بند لاغری هات بلت می باشد.
شکم بند لاغری هات بلت نیز مانند گن لاغری مردانه اسلیم لیفت با ایجاد تعریق در ناحیه های شکم و پهلو کار می کند اما با این تفاوت که این شکم بند هم برای آقایان و هم بانوان مورد استفاده قرار می گیرد و هم حالت کمر بندی دارد که براحتی می توان در هر زمان که خواستید آن را ببندید و هر زمانی که احساس کردید لازم ندارید براحتی باز کرده و بردارید.
جنس این شکم بند لاغری نیز از الیاف پلی استر،میکروفایبر ئ الاستیک هست که ایجاد تعریق را با سرعت بسیار بالایی انجام داده و می تواند نتیجه بهتر و مطلوب تری داشته باشد.
همچنین نوع دوخ و طرح دوخت آن نیز به گونه ای ست که به محض پوشیدن بانوان کمر و پهلوی آنها شکل ساعت  شنی به خود گرفته و زیبایی اندام فرد را نیز به دنبال دارد.
شکم بند لاغری هات بلت چون از الیاف طبیعی  تولید شده است هیچگونه ضرر و عوارضی برای بدن ندارد و با سرعت بالای خود در ایجاد تعریق و آب کردن چربی های ناحیه شکم و پهلو در مدت زمان کوتاهی زیبایی اندام شما دو برابر کرده و با ایجاد لاغری مناسب  از مشکلات چاقی و بیماری های ناشی از آن نیز محافظت خواهد کرد.
شکم بند لاغری هات بلت از کیفیت دوخت بسیار بالایی نیز برخوردار بوده و در صورت استفاده مستمر و مکرر برای مدت های زیادی قابل استفاده می باشد.

همانطور که تا این مرحله از مقاله با ما بودید متوجه شدید که علاوه بر دستگاه های مخصوص ورزشی انواع گن های با کیفیت و کارایی بالا نیز می توانند در ایجاد تناسب اندام و رهایی از شر مشکلات چاقی بسیار موثر بوده و می توانند نتیجه دلخواه و مطلوبی داشته باشند البته اگر انتخاب دقیق و بهتری با توجه به توضیحات مقاله داشته باشید

اکنون به یکی دیگر از دستگاه های مخصوص و موثر  در ایجاد سلامت بدن میپردازیم که بسیار مناسب برای استفاده در حین لاغری و بعد از لاغری می باشد.
همانطور که می دانید پوست بدن بعد از ورزش کردن های طولانی مدت و ایجاد یک لاغری مناسب به شدت حالت طبیعی و ظرافت خود را از دست می دهدو ممکن است پوست بدن در دوران چاقی کشیده تر شده باشد و در دوران لاغری علایم کشیده تر شدن پوست باقی بماند و یا پوست، حساسیتهایی پیدا کرده و باعث ایجاد جوش و لک های سرسیاه شوند که باید هرچه سریع تر به فکردرمان آن بود و زیبایی و ظرافت پوست بدن را نیز برگرداند.
برای این منظور ما به شما دستگاه میکرو درم خانگی را پیشنهاد می کنیم.
دستگاه میکرو درم خانگی وسیله ای برای لایه برداری پوست و ایجاد گردش خون بهتر و مناسب با مکش و ساکشین می باشد، این ابزار می تواند با چرخش سری خود بر روی پوست بدن لایه های قدیمی و مرده پوست بدن را برداشته و با از بین بردن لک و جوش های سرسیاه و ... پوستی صاف و شفاف و کاملا سالم برای فرد هدیه دهد.
بعد از ورزش کردن های طولانی مدت و رهایی از چاقی زیاد که می تواند پوست شما را کشیده تر کرده و با از دست دادن حالت اولیه و ظرافت پوست چین و چروک هایی نیز بر روی پوست پدیدار شوند که همگی آنها نیز با استفاده از دستگاه میکرو درم خانگی براحتی قابل حل می باشد و می توانید ظرافت و زیبایی پوست خود را به همراه اندامی زیبا و خوش فرم داشته باشید.
دستگاه میکرودرم خانگی نیز می تواند از ابزار های مهم حفظ سلامتی و زیبایی بدن فرد بوده و مانند دیگر ابزار ها و لوازم ذکر شده در این مقاله برای سلامتی و تناسب اندام بسیار کاربردی باشد.

در این مقاله سعی بر آن داشتیم تا با معرفی و بررسی ضمنی ابزار ها و محصولات ورزشی و حفظ سلامتی بدن مجموعه ای از فاکتورها و مواردی که باید در انتخاب آنها توجه داشت را برای شما عزیزان شرح دهیم، امیدواریم که توانسته باشیم با اشاره به مهم ترین و حائز اهمیت ترین نکات در مورد انتخاب آنها راهنمایی جامع و کافی را داشته باشیم.
وبگردی