آفتاب

6 فاکتور مهم در انتخاب سایت رپورتاژ آگهی رایگانقطعا می دانید که بهترین سایت های ایران مانند دیجی کالا از روش انتشار رپورتاژ آگهی در جهت افزایش بازدید وب سایت خود، استفاده کرده اند. اما اینکه چگونه بتوانیم بهترین سایت را برای انتشار رپورتاژ آگهی رایگان، بیابیم، نیاز به دانستن راه حل هاست.

یکی از بهترین خدماتی که برخی از وب سایت های معتبر مانند مدیوم، ویرگول، bestfarsi و ... وب سایت های دیگر ارائه می دهند، رپورتاژ آگهی رایگان است. قطعا می دانید که بهترین سایت های ایران مانند دیجی کالا از روش انتشار رپورتاژ آگهی در جهت افزایش بازدید وب سایت خود، استفاده کرده اند. اما اینکه چگونه بتوانیم بهترین سایت را برای انتشار رپورتاژ آگهی رایگان، بیابیم، نیاز به دانستن راه حل هاست.
ما در این مقاله 6 فاکتور مهم در انتخاب سایت رپورتاژ آگهی رایگان، را برای شما فراهم کرده ایم. با ما همراه باشید.

رپورتاژ آگهی چیست؟

این روش نوین در تبلیغات که نه تنها برای کاربران ناخوشایند، نیست. بلکه به قدری برای کاربران جذابیت دارد که کنجکاوانه برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره آن موضوع بر روی لینک های آن کلیک کرده و وارد وب سایت هدف می شوند. یک رپورتاژ آگهی همان طور که گفته شد به صورت یک پست یا مقاله در وب سایت منتشر کننده رپورتاژ آگهی قرار میگیرد. چون معمولا آن وب سایت جز بهترین سایت های ایران است، بازدید بسیار زیادی داشته و این ویژگی ها اعلا، در صورتی که رپورتاژ آگهی شما جذابیت لازم را داشته باشد، بر روی ترافیک وب سایتتان نیز، اثر می گذارد.
رپورتاژ آگهی یک راه بسیار ساده و البته اثرگذار برای افزایش ترافیک و بهبود سئو سایت است.
 رپورتاژ آگهی
وحید قمصری بنیان گذار وب سایت بست فارسی bestfarsi درباره اینکه رپورتاژ آگهی چیست نکات زیر را بیان می کند:
((امروزه بستری فراهم شده است و اینترنت شرایطی را به وجود آورده که کلیه کسب و کارها بتوانند در مقیاس دلخواه به معرفی و تبلیغ برند خود بپردازند. در حال حاضر فقط کمپانی های بزرگ نیستند که می توانند رپورتاژ تولید نمایند بلکه هر کسب و کاری می تواند با توجه به نکات ریزی که در رابطه با نگارش رپورتاژ وجود دارد به تولید رپورتاژ آگهی بپردازد. در تولید رپورتاژ آگهی توجه داشته باشید که هرگز نباید از لوگوی برندتان استفاده نمایید بلکه باید از عناوین قوی و پر مفهوم و عکس های بسیار مرتبط و با کیفیت استفاده نمایید تا به یک مقاله واقعی شباهت داشته باشد.))
اگر چه انتشار رپورتاژ آگهی رایگان در وب سایت های مختلف و بک لینک دهی می تواند تاثیر بسزایی در ترافیک و رتبه سایت داشته باشد، اما همیشه چنین اتفاقی نمی افتد. در واقع منتشر نمودن رپورتاژ در رسانه های مختلف تنها در صورتی بیشترین بازدهی ممکن را دارد که آن رسانه دارای 6 فاکتور زیر باشد.

مرتبط بودن موضوع وب سایت با زمینه کاری شما

انتشار رپورتاژ آگهی رایگان در چنین وب سایت هایی ارزشمند تر است و موجب می شود که میزان مشتریان واقعی سایت شما افزایش یابند. از طرفی کاربرانی که این رپورتاژ را مشاهده می کنند چون مرتبط با مطالب وب سایت است راحت تر به آن اعتماد می کنند. علاوه بر این گوگل معمولا امتیاز و ارزش بیشتری به رپورتاژ هایی می دهد که از یک سایت مرتبط لینک شده اند.

مخاطبانش با مخاطبان رپورتاژ شما یکسان باشد

به عنوان مثال اگر متن رپورتاژ شما آموزشی است بهتر است از برترین سایت های آموزشی جهت قرار دادن رپورتاژ استفاده نمایید.

استفاده از لینک های فالو به منظور انتقال اعتبار سئو

اعتبار سایت های برتر تنها در صورتی از طریق بک لینک منتقل می شوند که از لینک های فالو استفاده کنید. به این ترتیب سئو سایت تان بهبود می یابد.

داشتن رتبه الکسا بالا

سایت هایی که در ایران دارای بالاترین رتبه های الکسا هستند بسیار معروف می باشند و کاربران به آن ها اعتماد دارند در نتیجه از رپورتاژ هایی که در آن ها مشاهده می کنند بیشتر استقبال می کنند. معمولا بهترین سایت ایران برای رپورتاژ آگهی، باید رتبه قابل قبولی داشته باشند.

نگهداشتن رپورتاژ ها به صورت دائم در سایت

سایتی که در آن رپورتاژ آگهی را قرار می دهید باید به گونه ای باشد که رپورتاژ شما را برای همیشه نگه دارد و هرگز آن ها را حذف نکند تا لینک ها به صورت دائمی تاثیر داشته باشند.

قرار دادن رپورتاژ در صفحات مهم و اصلی سایت

رپورتاژ شما جهت بهتر دیده شدن و یافتن ارزش و اعتبار بیشتر حتما باید صفحات مهم و اصلی سایت و در میان مطالب سایت قرار گیرد تا بیشتر بازخورد ممکن را داشته باشند. توجه داشته باشید سایت هایی که چنین ویژگی هایی را دارند قطعا پذیرش رپورتاژ آگهی را با پرداخت هزینه انجام می دهند و رایگان نیستند.
 رپورتاژ آگهی

چگونه بهترین سایت های ایران برای انتشار رپورتاژ آگهی رایگان را انتخاب کنیم؟

حال می رسیم به این سوال که چگونه یک سایت معتبر و درجه یک که دارای خدمات ویژه رپورتاژ آگهی رایگان باشد، را انتخاب کنیم. شما کافیست این 6 فاکتور را در نظر بگیرد و اکنون با اندکی بررسی برترین سایت را برای انتشار رپورتاژ خود انتخاب کنید. بست فارسی می تواند یکی گزینه های انتخابی شما باشد که برتری آن نسبت به دیگر وب سایت ها، قرار دادن وب سایت شما در بین بهترین سایت های ایران است.
وبگردی