آفتاب

سرمایه گذاری از طریق خرید ملک در ترکیه چه مزیت هایی دارد؟در ترکیه سه نوع مالک املاک خارجی وجود دارد، کسانی که مقصدی را در ترکیه پیدا کرده اند که عاشق آن شده اند و بنابراین تصمیم به خرید ویلا یا آپارتمان با این هدف که بتوانند بیشتر اوقات و بدون هزینه سفر کنند.

سرمایه گذاری خارجی در املاک ترکیه ده ها سال است که مورد استقبال مردم واقع شده است اما در سال های اخیر روند رو به افزایش داشته است. در ترکیه سه نوع مالک املاک خارجی وجود دارد، کسانی که مقصدی را در ترکیه پیدا کرده اند که عاشق آن شده اند و بنابراین تصمیم به خرید ویلا یا آپارتمان با این هدف که بتوانند بیشتر اوقات و بدون هزینه سفر کنند. محل اقامت، آنها برای خود خانه ای ایجاد می کنند. مورد دوم املاک خریداری شده توسط مهاجران، بازنشستگانی هستند که زندگی ساده و مقرون به صرفه تری را در کشوری انتخاب می کنند که هوای گرم و مراقبت های بهداشتی خوبی را فراهم می کند. سرانجام، بازار اغلب توسط خریداران سرمایه گذاری، صاحبان مشاغل و توسعه دهندگانی که زمین یا املاک را برای بازسازی، اجاره یا تهیه مکان تعطیلات به عنوان تجارت خریداری می کنند، رونق پیدا می کند. خرید ملک در ترکیه از بسیاری جهات پرسود است. املاک در ترکیه به طور کلی ارزان تر از کشورهای اتحادیه اروپا یا کشورهای حوزه خلیج فارس است و شما می توانید ملک بهتری را خریداری کنید. اگر شما برای بازنشستگی در ترکیه و اقامت یا شهروندی خود تصمیم بگیرید، از کمبود مالیات بر ارث بهره مند می شوید و هزینه زندگی به طور قابل توجهی ارزان تر از کشورهای مطلوب در جهان است. این یک روش مطلوب برای زندگی است. به عنوان یک سرمایه گذار، اقتصاد ترکیه بسیار وابسته به جهانگردی است، بنابراین همیشه از طریق خرید پول می توان مقدماتی را فراهم کرد.

ارزشمند شدن پول

هر صاحب ملکی در اتحادیه اروپا می داند که خرید خانه گران است. حتی بعد از هزینه خود ملک، شما باید هزینه های نظرسنجی، هزینه های وکالت، حق تمبر و هزینه های هرگونه بازسازی خانه یا آپارتمان را در نظر بگیرید. در ترکیه، شما واقعا ارزش پول را کسب می کنید. نه تنها به طور کلی املاک ارزان نیستند، به خصوص در مقایسه با کاهش مقصد اروپا، می توانید آپارتمان های لوکس یا ویلا های زیبا را تجربه کنید. بسیاری از ویژگی هایی که می توانید خریداری کنید، ساختمان‎های جدید با بالاترین کیفیت دکور، مانند کف مرمر و حمام‎های کاشی کاری شده زیبا هستند. با در نظر گرفتن نرخ ارز نیز می توانید با هزینه ای که باید خرج کنید ملک را خریداری کنید. به عنوان مثال، در بسیاری از مناطق ترکیه، با پولی که شما یک آپارتمان یک خوابه در انگلستان خریداری می کنید، می توانید یک ویلای سه یا چهار خوابه در بسیاری از شهرهای مورد علاقه خود را خریداری کنید.

هزینه پایین زندگی

در هر بخشی از ترکیه که باشید، خواهید دید که بیشتر هزینه هایی که در ترکیه می پردازید به طور قابل توجهی ارزان تر از خانه است. برق و گاز، مالیات شورا، نوسازی، تعمیر و نگهداری، غذا و نوشیدنی، مواد غذایی روزمره، حمل و نقل و حتی بنزین فقط بخشی از آنچه در اتحادیه اروپا انجام می دهد، به این معنی است که هزینه های زندگی روزانه بسیار بسیار ارزان تر از هزینه های شما است. بنابراین، نه تنها ملک شما ارزان تر خواهد بود، بلکه اجرای آن نیز مقرون به صرفه خواهد بود و شما می توانید پول  بیشتری داشته باشید تا از مزایای شگفت انگیز ترکیه برخوردار شوید.

ویژگی خرید ملک در ترکیه

 ملک قوی ترین و مهم ترین عامل برای تقویت ارتباط بین سرمایه گذار و بازار کار ترکیه است و املاک تجاری منبع جدیدی خواهد بود، زیرا همه سرمایه گذاران می خواهند چندین منبع درآمد کسب کنند، علاوه بر این، خرید یک ملک در ترکیه و زندگی در آنجا باعث می شود سرمایه گذار از نزدیک امور و فرصت‎های خود را دنبال کند، زیرا ملک مطابق با قوانین و مقررات قابل اجرا به اخذ مجوز اقامت قانونی در یک کشور کمک می کند.  حمل و نقل در ترکیه عالی و هنوز ارزان و قابل اعتماد است. با دسترسی آسان به تعدادی از فرودگاه ها در تمام طول سال، سفر شما به خانه معمولا در عرض نیم ساعت در محبوب ترین مکان‎ها انجام می شود. قطارها به طور منظم بین شهرهای بزرگی مانند استانبول، آنکارا و ازمیر حرکت می کنند. اتوبوس های دولموش برای سفرهای محلی فراوان هستند، شبکه های اصلی اتوبوس بین شهرهای بزرگ در دسترس هستند و تاکسی ها ارزان هستند. سفر هوایی در ترکیه منظم و ارزان است، در اکثر فرودگاه ها سفرهای بین المللی نیز ارائه می شود.

خرید ملک و اقامت در ترکیه

ممکن است برای اولین بار برای درخواست اجازه اقامت در ترکیه و یا حتی تمدید آن با برخی از مشکلات روبرو شوید، اما هنگامی که سعی می کنید با خرید ملکی در ترکیه آن را دریافت کنید، این مسئله متفاوت است زیرا سند مالکیت اغلب کلید تمدید آن است .در همین زمان، سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در ترکیه در حال رشد است. خرید ملک در ترکیه و زندگی در آن تنها نوع اقامت در ترکیه نیست، جایی که ترکیه یک محیط جذاب برای انرژی و منابع در چندین سطح است.
وبگردی