آفتاب

خرید بهترین و باکیفیت پالت سایه چشم از فروشگاه آنلاین زرماتیکخرید یک پالت سایه چشم به جای یک سایه چشم تکی برای آن دسته از خانم‌هایی که اکثر اوقات آرایش می‌کنند و به زیبایی خود اهمیت می‌دهند، مزایای بیشماری دارد.

یکی از مهم‌ترین مزایای خرید پالت سایه چشم به جای یک سایه تکی، دسترسی به تنوع بالای رنگ‌ها در پالت سایه چشم است که با ترکیب یا استفاده از چند رنگ آن، می‌توان آرایش چشم منحصربه‌فردی داشت؛ درصورتی که سایه چشم تکی، تنها یک رنگ را برای آرایش چشم در اختیار شما قرار می‌دهد و شما را مجبور می‌کند که مداوم از یک رنگ برای آرایش چشم خود استفاده کنید.
اگر شما هم تمایل دارید یک پالت سایه چشم باکیفیت با رنگ‌های متنوع داشته باشید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که به فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی زرماتیک به نشانی www.zarmatik.com مراجعه کنید؛ شما در این فروشگاه آنلاین لوازم آرایشی علاوه‌بر اینکه با تنوع بالایی از انواع سایه چشم باکیفیت در طیف وسیعی از رنگ‌ها مواجه می‌شوید، با سایر لوازم آرایشی باکیفیت دیگر از جمله رژگونه، پرایمر، فیکساتور، کرم پودر، رژ لب و ... نیز مواجه خواهید شد؛ پس سر زدن به این فروشگاه را از دست ندهید.

بهترین پالت سایه چشم چه پالتی است؟

پالت سایه چشم  پودری، رایج‌ترین نوع سایه چشمی است که در بازار وجود دارد. اگر در آرایش چشم تازه کار هستید، این نوع سایه چشم بهترین گزینه است. سایه‌های پودری فشرده ساده‌ترین ترکیب را دارند و در هر رنگی که بخواهید، موجود هستند. این سایه‌ها، در قالب‌های کوچکی فشرده می‌شوند که می‌توانید به‌صورت جداگانه یا در یک پالت آن‌ها را خریداری کنید.
اغلب سایه‌های پودری مات هستند، ولی سایه‌های براق و درخشان نیز در انواع پالت سایه چشم پیدا می‌شوند. سایه چشم مات برای استفاده در چین و گوشه بیرونی چشم عالی است در حالی که سایه چشم درخشان برای مرکز و گوشه داخلی پلک جلوه بی‌نظیری به چشمان شما می‌دهد.
برای استفاده از سایه چشم پودری مات یک برس کرکی را به کار بگیرید تا رنگ ها به طور یکنواخت ترکیب -شوند. در مورد سایه چشم براق، یک برس متراکم و صاف بردارید و یا با انگشتان خود، به آرامی رنگ را روی پلک های خود بمالید تا بهترین اثر رنگ را ببینید.
اغلب پالت های سایه چشم، مخلوطی از سایه چشم های مات و پودری براق را دارند که می توان برای ایجاد ظاهری متفاوت از یک چهره ساده و ملیح در روز گرفته تا آرایش تند براق در شب استفاده کرد. پالت سایه چشم دودو گرل به عنوان یکی از بهترین پالت های سایه چشم، شامل رنگ های بسیار متنوع سایه چشم مات و براق برای ایجاد ظاهری متنوع به حساب می‌آید.

یک پالت سایه چشم باکیفیت در برابر یک نمونه بی‌کیفیت

 پالت سایه چشم


•    اولین و مهم‌ترین ویژگی یک پالت سایه چشم باکیفیت این است که ترکیب سایه با پوست شما و همچنین رنگ‌های دیگر پالت، آسان باشد.
•    سایه های خوب رنگدانه زیادی دارند یا به راحتی می توانید آن سطح رنگی که می خواهید را با آن بسازید. سایه های بی‌کیفیت رنگدانه کمی دارند و حتی زمانی که چندین بار رنگ ها را روی آن قرار دهید، شفاف می‌مانند.
•    سایه های خوب به طور یکنواخت روی پوست پخش می شوند. سایه‌های بی‌کیفیت خیلی تکه تکه هستند و به یک نقطه از پلک چشم می چسبند. این کار باعث می شود بعضی قسمت ها تیره تر از جاهای دیگر به نظر برسند.
•    سایه چشم باکیفیت در تمام مدت روز ماندگار است. سایه چشم بی‌کیفیت خیلی زود پاک می شود.
•    سایه چشم نباید پوست و چشم را تحریک کند. سایه‌های بی‌کیفیت که اغلب ارزان هستند، ممکن است مواد مضری داشته باشند که روی سلامت پوست و بینایی شما اثر بدی بگذارند. اگر پس از استفاده از هر گونه سایه چشم، سوزش داشتید، فورا آن را پاک کنید و برای همیشه آن را کنار بگذارید.

مهم‌ترین ویژگی‌های یک پالت سایه چشم باکیفیت

•    یکی از ویژگی های مهم پالت سایه چشم آن است که چندین رنگ که مکمل و تقویت کننده یکدیگر باشند، در آن وجود داشته باشد. یک پالت بایستی شامل سایه های خنثی، روشن و تیره باشد. بهتر است پالتی را انتخاب کنید که رنگ های براق و درخشان هم داشته باشد.
•    ویژگی خوب دیگر اینکه رنگ های اصلی که برای پوست شما مناسب است، در پالت وجود داشته باشد. ممکن است زمانی بخواهید بعضی از رنگ های پالت را به کار بگیرید که بتواند ظاهری بکر و طبیعی به شما بدهد یا رنگ های تندی که برای آرایش شبانه چشمان خود استفاده نمایید.
•    نکته  دیگری که در مورد پالت باید به آن توجه کنید، آن است که رنگ های مختلف سایه چشم فرمولاسیون متفاوتی دارند؛ به عنوان مثال، فرمولاسیون رنگ‌های بنفش و سایه‌های تیره معمولاً سخت‌تر از سایه‌های خنثی و روشن‌تر است، بنابراین سایه بنفش مات ممکن است متفاوت از سایه دیگری در همان پالت عمل کند.

بهترین پالت سایه چشم را از کجا بخریم؟

 پالت سایه چشم


شما میتوانید انواع پالت سایه چشم استاندارد و دارای تمام نکات بهداشتی را از فروشگاه آنلاین زرماتیک به نشانی www.zarmatik.com خریداری کنید. همانطور که اشاره کردیم یکی از بهترین پالت‌های سایه چشم که در فروشگاه اینترنتی زرماتیک نیز موجود می‌باشد، پالت سایه چشم دودو گرل است. پس از خرید پالت دودو گرل، باید مدتی را صرف ترکیب رنگ های مختلف آن کنید. یک رنگ تند و یک رنگ خنثی را جفت کنید یا یکی از رنگ‌های سایه را به عنوان رنگ خط چشم به کار بگیرید تا بتوانید یک آرایش چشم مناسب و لذت‌بخش داشته باشید.