آفتاب

دردسرهای عجیب و غریب استفاده نکردن از خدمات باربریتا به حال به دردسرهای استفاده نکردن از خدمات باربری فکر کرده اید؟ تهران پر جمعیت ترین شهر ایران به شمار می رود و پس قطعا در این شهر روزانه تعداد زیادی اسباب کشی اتفاق می افتد.

استفاده نکردن از خدمات باربری چه دردسرهایی دارد؟!

تا به حال به دردسرهای استفاده نکردن از خدمات باربری فکر کرده اید؟ تهران پر جمعیت ترین شهر ایران به شمار می رود و پس قطعا در این شهر روزانه تعداد زیادی اسباب کشی اتفاق می افتد. انگلیسی ها یک نقل قول بسیار معروف دارند که می گوید 3 بار اسباب کشی کردن به اندازه یک آتش سوزی به شما ضرر می رساند و می تواند برای شما هزینه ی زیادی را به بار بیاورد.
 خیلی ها اسباب کشی را آنقدر کار سختی می دانند که وقتی نامش را هم می شوند وحشت می کنند چه برسد به این که بخواهد آن را انجام بدهد اما راه گریزی نیست بلاخره هر فردی برای یک بار هم که شده باید طعم بد اسباب کشی را بچشد. همیشه با خود می گویید که این اسباب کشی برای شما درس عبرت شد و در اسباب کشی بعدی این اشتباه را تکرار نمی کنید اما همین که زمان اسباب کشی بعدی شما فرا می رسد دوباره اشتباه ها شروع می شود.
برخی از این اشتباه های رایج عبارتند از:
استفاده کردن از کارگرهای بی تجربه
عدم تماس با باربری معتبر
استفاده نکردن از خدمات بسته بندی حرفه ای
عدم انتخاب ماشین حمل بار  متناسب با حجم بار
 به نظر شما باید چه کاری انجام بدهیم تا از شر دردسرهای اسباب کشی راحت شویم؟ برای این که اسباب کشی بی دردسری داشته باشید بهترین پیشنهاد ما استفاده از خدمات باربری می باشد. شرکت های باربری از زمانی که تاسیس شده اند تا به امروز توانسته اند تجربه ی یک اسباب کشی حرفه ای را در اختیار مشتریان خود قرار بدهند.
شرکت باربری برای این که بتواند بهترین خدمات خود را به مشتریان ارائه بدهد به نیروهای خود آموزش کاملا برای اسباب کشی می دهد. اگر به دنبال این هستید که اسباب کشی آسانی داشته باشید استفاده از خدمات باربری را به هیچ عنوان فراموش نکنید.

 خدمات باربری 

چند روز قبل از موعد باربری لیست کاملی تهیه کنید!

اسباب کشی یکی از عواملی می باشد که باعث سردرگم شدن افراد می شود برای این که بتوانید در روز اسباب کشی سردرگم نباشید و یک اسباب کشی بی دردسر داشته باشید بهتر است برنامه ریزی داشته باشید. چند روز قبل از اسباب کشی بهتر است زمانی را بگذارید و برای روز اسباب کشی برنامه ریزی کنید.
لیستی تهیه کنید و براساس همان لیست اسباب کشی را انجام بدهی حتی شما این امکان را دارید لیست را در اختیار کارگران باربری تهران قرار دهید و آن ها بر اساس لیست موردنظر شما اسباب کشی را انجام بدهند تا هم اسباب کشی همانطور که می خواهید پیش برود و هم بتوانید تجربه ی خوبی از اسباب کشی به دست بیاورید.
 تهیه لیست به شما کمک می کند تا در روز اسباب کشی سردرگم نشوید. این که بخواهید در روز اسباب کشی به طور ناگهانی همه ی کارها را انجام بدهید قطعا باعث نمی شود اسباب کشی خوبی داشته باشید. اگر وقت کافی برای تنظیم لیست ندارید و یا نمی دانید این کار را چگونه انجام بدهید نگرانی ندارد شما می توانید با یک شرکت باربری تماس بگیرید.
یک شرکت باربری با سال ها تجربه ای که به دست آورده است می تواند به شما در داشتن یک اسباب کشی حرفه ای کمک کند.

   خدمات باربری 

باربری را از کجا شروع کنیم؟

سوال خوبی است چرا که بیشتر افراد درگیر این موضوع هستند که اسباب کشی را از کجا شروع کنند تا در ادامه آن به مشکل برنخورند. اولین مرحله ای که در اسباب کشی باید به سراغ آن بروید بسته بندی می باشد البته اتوبار تهران می تواند این خدمات را ارائه دهد اما باز هم بهتر است کمی درباره ی بسته بندی اطلاعات به دست بیاورید.
 اولین و مهمترین مرحله در اسباب کشی بسته بندی می باشد چرا که اگر بسته بندی به خوبی انجام شده باشد قطعا باربری شما هم به خوبی پیش خواهد رفت. قبل از شروع بسته بندی هم مرحله ی دیگری وجود دارد که در این مرحله باید لوازم مربوط به بسته بندی را تهیه کنید.
 البته باید بگوییم افراد برای بسته بندی عموما از شرکت اتوبار کمک می گیرند چرا که نیاز به این ندارند هزینه زیادی برای اسباب کشی کنند این مورد را هم اضافه کنیم که افراد مختلف این اعتقاد را دارند که هر چقدر هزینه ی اسباب کشی پایین تر باشد قطعا اسباب کشی بهتری هم خواهد بود!
پس برای این که نخواهید هزینه ی زیادی را بابت لوازم بسته بندی پرداخت کنید می توانید از شرکت اتوبار کمک بگیرید. البته این بسته به بودجه ی خود شما دارد که خودتان بسته بندی را انجام بدهید یا از شرکت اتوبار کمک بگیرید. مهم این است که دانستید اولین مرحله در اسباب کشی بسته بندی است.

  خدمات باربری 

بسته بندی اصولی لوازم خانه با کارگر باربری

در بالا گفتیم که بسته بندی مهمترین و اصلی ترین قسمت باربری به شما می رود بهتر است این نکته را هم اضافه کنیم که بسته بندی در کنار مهم بودن بسیار سخت و زمان بر هم می باشد پس برای بسته بندی هم باید زمان زیادی بگذارید و هم دقت زیادی را به خرج بدهید. این از اولین نکته و حالا نکته ی دومی که باید برای بسته بندی به آن اشاره کرد این است که هر وسیله ای کارتن های مخصوص به خودش را دارد پس از هر کارتنی برای بسته بندی لوازم خود استفاده نکنید.
 قبل از بسته بندی به وسیله نگاه کنید و آن را بسنجید اگر وسیله ی موردنظر سبک است در کارتن های ساده قرار دهید اما نه اگر وسیله سنگین است آن را باید درون کارتن های چندلایه قرار دهید تا مشکلی برای شما ایجاد نکند. احتمالا شما نمی توانید خیلی کارتن های باکیفیتی را تهیه کنید در این مورد بهتر است بگوییم که نگران نباشید می توانید با باربری تهران در ارتباط باشید و خدمات بسته بندی را برای خود سفارش دهید.
 نکته ی دیگری که می توانیم به آن اشاره کنیم این است که برای بسته بندی ظروف شیشه ای یا چینی در کنار استفاده از کارتن باکیفیت بهتر است از پلاستیک های حباب دار استفاده کنید. این پلاستیک های حباب دار کمک می کند تا ظروف به هم برخورد نکنند و نشکنند.
 مورد بعدی که نیاز به بسته بندی اصولی دارد بسته بندی لباس می باشد چرا که بسته بندی لباس اهمیت بالایی دارد و با بهداشت ما رابطه ی کاملا مستقیمی دارد. به کارتن هایی که لباس ها را با آن بسته بندی می کنند کارتن های رگال دار می گویند شرکت باربری دارای کارتن های رگال دار است و می تواند بسته بندی را برای شما انجام بدهد تا لباس های شما سالم ، تمیز بمانند.

  خدمات باربری

بسته بندی وسایل سنگین با کارگر باربری

بعد از بسته بندی وسایل کوچک و سبک نوبت به بسته بندی کردن لوازم سنگین و بزرگ می رسد خیلی ها تصور می کنند که لوازم بزرگ و سنگین نیاز به بسته بندی ندارند بهتر است بگوییم که این تصور اشتباهی می باشد و لوازم بزرگ نیز نیاز به بسته بندی دارند.
 برای مثال مبلمان را در نظر بگیرید که رویه ی آن ها امکان دارد کثیف بشود و یا پایه های آن بشکند. برای این که این مشکلات پیش نیاید بهتر است فکری به حال بسته بندی لوازم بزرگ خود کنید. شما می توانید از شرکت باربری برای بسته بندی لوازم خود کمک بگیرید یا می توانید خودتان لوازم آن را تهیه کرده و بسته بندی را انجام بدهید اما اگر بخواهیم شما را راهنمایی کنیم بهترین انتخاب استفاده از خدمات باربری تهران می باشد.
 چرا که آن ها می توانند خدمات خود را به بهترین شکل به مشتریان خود ارائه دهند و مهمتر از همه این که می توانند بسته بندی لوازم را در مدت زمان کمی برای شما انجام بدهند.

  خدمات باربری 

بیمه نامه باربری و خسارت ندیدن

وقتی به دردسرهای عجیب و غریب اسباب کشی فکر می کنیم به ناگهان به این سوال می رسیم که چرا از خدمات باربری استفاده نکنیم؟ شرکت های باربری به این علت تاسیس شده اند که بتوانند مشکلات اسباب کشی شما را حل کنند پس اگر به دنبال این هستید که یک اسباب کشی دردسر داشته باشید بهتر است هر چه سریع تر با شرکت باربری تماس بگیرید.
 یکی از خدمات دیگری که شرکت اتوبار به مشتریان ارائه می دهد در زمینه ارائه بیمه نامه می باشد. همه ی ما تجربه ی این را داشته ایم که در روز اسباب کشی لوازممان آسیب ببینند اما چون اسباب کشی شخصی را انتخاب کرده ایم باید هزینه ی خسارت آن را از جیب خود پرداخت کنیم که این هزینه بر است دیدید که اسباب کشی شخصی هزینه ی بیشتری دارد؟
خب حالا برویم از شرکت اتوبار کمک بگیریم شما با شرکت تماس می گیرید آن ها کارگران خود را به محل می فرستند و شروع به حمل بار می کنند به ناگهان از دست یکی از کارگران به اتفاق یک وسیله می افتد و می شکند این وسط خسارت را چه کسی باید پرداخت کند؟ اگر شرکت اتوبار تهران به شما بیمه نامه داده باشد به راحتی می توانید خسارت وسیله ی آسیب دیده را دریافت کنید به همین راحتی! هیچ دردسر و نگرانی هم پیدا نخواهید کرد.

 

 خدمات باربری

چیدمان اثاثیه در داخل ماشین باربری

به یکی دیگر از خدمات شرکت اتوبار رسیدیم. می دانید از هر که درباره اسباب کشی پرس و جو کردیم درباره ی گذاشتن وسایل داخل ماشین باربری گله داشتند اما چرا؟ دلیل چیست؟ بعد از آن که گله کردند از آن ها پرسیدیم که اسباب کشی شخصی داشته اند و آن ها جواب بله را دادند. می خواهم بگوییم که اسباب کشی چه دردسرهای زیادی دارد!
 شاید تصور کنید چیدمان نیاز به اصول خاصی ندارد اما باید شما را مایوس کنیم و بگوییم که چیدمان اثاثیه در ماشین باربری نیز نیاز به تخصص زیادی دارد و باید آن را جدی بگیرید چرا که شوخی بردار نیست. اگر چیدمان اثاثیه صحیح نباشد چرخ ماشین با رفتن در یک چاله می تواند باعث واژگون شدن وسایل شما بشود.
 خب این بدترین اشتباهی است که امکان دارد پیش بیاید به همین علت برای چیدمان باید اصول خاصی را در نظر داشته باشید که کارگران اتوبار به خوبی از این اصول آگاه هستند. زمانی که می خواهید لوازم را وارد ماشین باربری کنید باید بر طبق اولولیت این کار را انجام بدهید. اولویت با وسایل سنگین می باشد شما اول وسایلی مانند یخچال ، مبلمان ، گاز و... را باید وارد ماشین کنید و بعد از آن نوبت به کارتن های بسته بندی شده می رسد.
 کارتن ها بر اساس وزنشان باید وارد ماشین بشوند یعنی به این صورت که کارتن های سنگین در زیر و کارتن های سبک بر روی آن ها قرار گیرد. کارگران اتوبار با دانستن این موارد می توانند کمک کنند تا چیدمان اثاثیه شما در داخل ماشین باربری به درستی انجام بشود.

  خدمات باربری 

نظم و ترتیب کارگران باربری

احتمالا شما هم برای این که بتوانید هم اسباب کشی بی دردسر داشته باشید و هم اسباب کشی را به صورت شخصی انجام بدهید از کارگران سر چهار راه برای این کار کمک می گیرید به نظر خودتان فکر خوبی است! قطعا این مورد فکر خوبی نیست چرا که شرکت باربری از میان انبوه کارگران ، کارگرانی را استخدام می کند که قدرت بدنی بالایی دارند و می توانند به طور کاملا اصولی اسباب کشی را برای شما انجام بدهند.
 کارگران باربری دارای نظم و ترتیب هستند این به این معنی می باشد که شما هم می توانید یک تجربه ی اسباب کشی خوب را داشته باشید. استفاده از کارگران سر چهار راه را فراموش کنید و با شرکت باربری تماس بگیرید. اگر به دنبال بی دردسر هستید فراموش نکنید بهترین انتخاب شما استفاده از خدمات شرکت باربری می باشد.

  خدمات باربری 

خدمات باربری را از ظرافت بار دریافت کنید!

شرکت ظرافت بار یک شرکت حرفه ای در زمینه ی خدمات باربری و اتوبار می باشد. شرکت ما در تمام نقاط تهران فعالیت دارد. در هر منطقه ای از تهران که هستید با شرکت ما تماس گرفته و خدمات حرفه ای باربری و اتوبار را سفارش دهید. ظرافت بار خدماتی همچون بسته بندی به کمک متدهای روز دنیا ، حمل بار ، چیدمان و... را به مشتریان خود ارائه می دهد. دیگر به دردسرهای عجیب و غریب اسباب کشی فکر نکنید چرا که با سفارش خدمات ما می توانید تجربه ی بهترین اسباب کشی عمرتان را به دست بیاورید.