آفتاب

ماگ حرارتی یا ماگ جادویی چیست؟ماگ حرارتی یا ماگ جادویی یکی از کالاهای بسیار لوکس است که امروزه بنا به زیبایی و جذابیت بالا از آن جهت سورپرایز استفاده می شود.

در این مطلب قصد داریم شما را با بهترین موارد کادو از جمله ماگ حرارتی، چاپ لیوان عکسچاپ و چاپ سابلیمیشن روی تیشرت آشنا کنیم.

 ماگ جادویی

ماگ حرارتی یا ماگ جادویی چیست؟

ماگ حرارتی یا ماگ جادویی یکی از کالاهای بسیار لوکس است که امروزه بنا به زیبایی و جذابیت بالا از آن جهت سورپرایز استفاده می شود. به این دلیل به ماگ حرارتی ماگ جادویی گفته می شود که در ابتدا  طرح روی آن مشکی است اما زمانی که با حرارت در تماس است (ریختن آب جوش در لیوان) طرح  روی آن نمایان می شود. خاصیت حرارتی بودن این کالا باعث شده امروزه از این کالا استفاده های مختلفی بشود  ازجمله اینکه بعضی ها درخواست ازدواج خود را بر روی این کالا درج می کنند و آن را به عنوان کادو به فرد مورد نظر می دهند.


  ماگ جادویی

چاپ لیوان عکسچاپ با طرح دلخواه

  قبل از اینکه شما را با ویژگی لیوان های مختلف آشنا کنیم بهتر است که انواع لیوان هایی که برای چاپ عکس مورد استفاده قرار میگیرند را معرفی کنم . لیوان سرامیکی :این مدل لیوان دارای دوام و جنس بسیار مرغوبی است و از نظرکیفیت و رنگ پذیری جزوه منتخب ترین لیوان ها بشمار می رود. جنس این محصول از سرامیک چینی است و ازویژگی های آن می توان به براق بودن بدنه اشاره کرد.
لیوان شیشه ای:
لیوان شیشه ای یکی دیگر از موارد منتخب می باشد که امروزه با کیفیت بسیار بالایی طرح دلخواه بر روی آن درج می شود. لیوان شیشه ای دارای مدل های فراوانی است و نکته قابل توجه اینکه برای درج عکس از لیوان شیشه ای مات استفاده می شود.
لیوان استیل :
چاپ طرح دلخواه بر روی لیوان استیل از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است و از ویژگی های چشمگیر آن می توان به وزن سبک، دوام و ماندگاری بالا و متنوع بودن فرم های آن اشاره کرد. چاپ  بر روی استیل نیز مانند سایر جنس ها بصورت حرارتی انجام می شود و به لحاظ جنس مناسب ماندگاری فوق العاده ای دارد.


 ماگ جادویی

چاپ روی تیشرت به چه صورت انجام می شود؟

 چاپ روی تیشرت بصورت سابلیمیشن انجام می شود و از ویژگی های این چاپ می توان به :
•     کیفیت بسیار بالا
•     دوام و ماندگاری
و قیمت مناسب اشاره کرد. چاپ سابلیمیشن روی تیشرت با اهداف مختلفی انجام می شود و یکی از موارد مهم آن استفاده از این کالا برای کادو می باشد. از تیشرت با طرح دلخواه می توان در هر مناسبت استفاده کرد و کافی است که طرح  شما ابتدا مدل و سایز تیشرت را انتخاب کنید و سپس با مراجعه به سایت عکسچاپ کار درج طرح را به کارشناسان این شرکت بسپارید. نکته قابل توجه اینکه کار درج طرح به چاپ سابلیمیشن روی تیشرت محدود نمی شود بلکه می توان بر روی موارد دیگر ازجمله:
•    لیوان در جنس های چینی، سفالی ، سرامیکی و…
•     ماگ
•      کاور گوشی
•     بشقاب در جنس های ملامین، چینی، سفالی و…
•    و… طرح دلخواه مشتریان را چاپ کرد. لازم به ذکر است این موارد علاوه بر اینکه از کارایی خوبی برخوردارند  می توان از آن ها در جهت تزیین دکور محل کار یا… نیز استفاده کرد.