آفتاب

تجربه خرید کتاب با تمام شدن قرن!روزهای پایانی قرن را با تلخ ترین خاطرات و حوادث سپری می کنیم و شاید این روزها هیج همدردی بهتر از کتاب برای ما نباشد.

خرید کتاب نیز برای بسیاری از افراد لذت بخش است. این روزها، انسان ها هر چقدر هم که باهم باشند، باز هم احساس تنهایی می کنند و این کتاب ها هستند که با قدرت جادویی خود می توانند مثل چراغی روشن راهنمای ما در دل تاریکی ها و دلواپسی های باشد. از سوی دیگر نیز، در دورانی که با بیماری کرونا همجنان دست و پنجه نرم می کنیم و سعی می کنیم که از این ورطه ی هولناک رهایی یابیم، میتوانیم با خرید کتاب های برجسته از وب سایت و فروشگاه های آنلاین با خیالی آسوده به خرید کتاب بپردازیم. از طرفی نیز مسیر خرید، دیگر مثل گذشته نیست، با توجه به وضعیت و سبک زندگی افراد، روش خرید به ناچار دست خوش تغییرات شده است. گاهی وقتا شده که دلمون یک کتابی را میخواهد، ولی حوصله ی رفتن به کتاب فروشی را نداریم.  از اینرو شما میتوانید با سرچ کردن در گوگل و بقیه مرور گرها قیمت کتاب ها و کتاب های پرفروش را پیدا کنید و به خواندن کتاب هایی که ارزش صرف کردن زمان را دارند، بپردازید!
 

خرید اینترنتی کتاب 

چه تفاوتی بین خرید آنلاین کتاب و خرید حضوری وجود دارد؟

با توجه به بحرانی که اخیرا تمام جهان را  درگیر خود کرده است و از شانس، ایرانیان آخرین ماه های پایانی قرن را میگذرانند، سعی می کنند مسیر جدیدی برای خرید های خود با توجه به محدودیت های رفت و آمد داشته باشند. از طرفی نیز شما در سایت با تنوع گسترده ای از کتاب ها همراه با عکس و توضیحاتی که در مورد کتاب توسط سایت به شما داده شده است، می توانید با یک دید جامع، به خرید آنلاین کتاب خود در کمترین زمان با زدن دکمه ی نهایی، سفارش خود را عملی کنید. البته ناگفته نماند که بعضی افراد برای خرید، همچنان به سبک سنتی به گشت و گذار در میان مغازه ها می پردازند ولی همیشه وقت کافی برای یک سری خرید ها وجود ندارد! به طور کلی در بیشتر مواقع خرید از فروشگاه وبسایت های اینترنتی و آنلاین می تواند به راحتی برای شما کاربران و خریداران کتاب صورت گیرد. از سوی دیگر قیمت کتاب یکی از عواملی اصلی در سلیقه و انتخاب کتاب موثر است. بنابراین شما با سرچ در اینترنت نه تنها از کتاب های روز دنیا و تنوع کتاب ها با خبر می شوید بلکه می توانید به مقایسه قیمت ها در حداقل زمان بپردازید.
زمانی که در روزهای دلگیر پاییز همراه با برگ های متنوعی از رنگها، در خانه یا در محیط کار خود هستید. دلتان می خواهد یک کتاب کنارتان با یک فنجان چای باشد. این گاها فانتزی های ماست! وارد سایت های اینترنتی می شوید و کتاب مورد علاقه و همچنین کتاب متناسب با حال خود را سفارش می دهید. بنابراین بدون هیچ دغدغه و اتلاف وقت شما خوانندگان عزیز کتاب لندی می توانید کتاب خود را با بسته بندی مناسب تحویل بگیرید. چه بهتر از این میتواند باشد!

چرا به خرید کتاب از وب سایت های تخصصی اقدام می کنید؟

کتاب به عنوان یک کالای فرهنگی دارای بهای ارزشی است که با قیمت اقلام دیگر قابل مقایسه نیست . درست است که قیمت پذیر است اما هرجایی نباید فروش داشته باشد، بنابراین چه بهتر است که به خرید کتاب از سایت های اختصاصی بپردازیم . همانطور که به خرید کالاهای با ارزشی مانند گوشی از وب سایت های تخصصی می پردازیم. از طرفی نیز کتاب نه تنها دارای شکل ظاهری بلکه دارای مفاهیم و محتوا می باشد. بنابراین در وب سایت ها، فضایی برای نوشتن نظرات خود و همچنین محتواهایی که در مورد کتاب وجود دارند تا خوانندگان با توجه به روحیه و طرز فکر خود به خرید کتاب مورد نظر خود اقدام کنند.
بنابراین شما میتوانید در وب سایت ها و فروشگاه های آنلاین با کمترین زمان به خرید کتاب های مورد علاقه خود اقدام کنید. شما روزانه با تعداد زیادی از این فروشگاه ها روبه رو هستید که در زمینه های خاص خود  به صورت تخصصی به فروش محصولات می پردازند. یکی از این فروشگاه های اینترنتی، وب سایت های کتاب می باشد. این فروشگاه های آنلاین تنوعی از کتاب ها در ژانر های متفاوت در حوزه های گوناگون  برای کاربران و دوستداران کتاب وارد بازار می کنند. وبسایت کتاب لند  ابتدا به صورت تخصصی با فروش کتاب های زبان های خارجی توانست در بین زبان آموزان دید و نظر خوبی را کسب کند. از آنجا بازار کتاب باتوجه به نوسانات ارز به شدت تحت تاثیر است ولی این فروشگاه برای اینکه علاقه مندان کتاب بتوانند با کمترین هزینه ها به کتاب ها خود دسترسی داشته باشند، در هر فصلی از سال تخفیفات ویزه ای برای کتاب های زبان خارجی درنظر می گیرد. اما این بار فروشگاه اینترنتی کتاب لند پا به عرصه جدیدی از کتابهای فارسی گذاشته است تا بتواند با خدماتی چه در زمینه ی مشاوره و کیفیت فیزیکی و محتوایی برای کاربران مفید واقع شود.    

      

خرید آنلاین کتاب 

حرف آخر
 به طور کلی، یکی از اهداف فروشگاه های آنلاین کتاب، فروش و کسب سود است که نمیتوان از این مولفه ی اصلی چشم پوشی کرد، ولی آنها تنها به این هدف چشم ندوخته اند بلکه در راستای فروش خود، یک سری اهداف و همجنین خدماتی برای خریداران و کاربران سایت های خود قرار داده اند. هدف های دیگری که فروشگاه آنلاین معمولا با توجه به اینکه حضور فیزیکی ندارند و در دنیای مجازی توسط کاربران دنبال میشوند جلب رضایت آنها و کسب اعتبار است. به عبارتی دیگر به احتمال زیاد آنها نسبت به محیط های فیزیکی در پی کیفیت کتاب هایی چه از نظر سالم ماندن شکل ظاهری کتاب و چه از نظر قرار دادن کتاب های مناسب و فوق العاده ای که توانسته اند به کسب جوایز ارزنده ای دست پیدا کنند و همچنین در بین مخاطبان به عنوان پرفروش ترین کتاب ها معرفی شوند.