آفتاب

باصرفه ترین مجموعه برای خرید قسطی کجاست؟در شرایطی که گرفتن وام از بانک ها سخت و فرسایشی است و قیمت ها نیز افزایش شدید پیدا کرده اند، خرید اقساطی و نحوه پرداخت اقساط برای مشتری حرف اول را می زند. با ما همراه شوید تا با شرایط ویژه خرید اقساطی کالا و خدمات توسط سامانه چارزانو آشنا شوید.

شرایط بانکها برای تضامین تسهیلات وآنقدر سخت و فرسایشی است که مشتری برای وام گرفتن دچار مشکلات عدیده می گردد. از سوی دیگر به خاطر شرایط بد اقتصادی حتی نزدیک ترین اشخاص خانواده از ضامن شدن برای وام سر باز میزند. چرا که با اولین تاخیر پرداخت کلیه سیستم بانکی ضامن مختلف و تضامین به اجرا گذاشته میشود.
در کنار تمامی این موارد؛ قیمت ها نیز باورنکردنی است.  با افزایش شدید قیمتها شده مشتریان به سمت خرید مایحتاج خود به صورت غیرنقدی روی آورده اند. در این میان شرایط خرید اقساطی و نحوه پرداخت اقساط برای مشتری حرف اول را می زند. با ما همراه شوید تا با شرایط ویژه خرید اقساطی کالا و خدمات توسط سامانه چارزانو آشنا شوید.


 خرید اقساطی

آیا قبلا تجربه استفاده از خدمات چارزانو  را داشته اید؟  

چارزانو، تنها مجموعه ایست که از شما پیش پرداخت نمیخواد که هیچ حتی این امکان را برای شما قائل است که اولین قسط را سه ماه بعد پرداخت نمایید.

آیا برای اخذ وام ضامن نیاز است؟

در چارزانو هیچ گونه نیازی به ضامن نمی باشد.

شرایط اقساط درچارزانو؟

•    اقساط بر طبق شغل و مبلغ مورد نیاز، بصورت 6، 12، 18 و 24 و 36 ماهه ارائه میشود.
•    نحوه پرداخت اقساط می تواند بصورت هرماه، هر دوماه و یا هر سه ماه باشد.

مدت زمان اعتبار سنجی در چارزانو؟

اعتبار سنجی در چارزانوبه سرعت انجام شده و ظرف مدت 1 روز کاری نتیجه به شما اعلام خواهد شد. این یکی از ویژگی های مهم چارزانواست.

شرایط چک درچارزانو؟

برای دریافت اعتبار خرید کالای قسطی، از متقاضیان چک دریافت می شود.
تعداد چک ها بستگی به تعداد ماه اقساط تقسیم بر فواصل چک ها می باشد
مثال: برای اقساط 12 ماهه با فواصل 3، تعداد چک دریافتی 4 فقره می باشد.

نوع چک ها

•    چک ها میبایست از نوع صیادی باشند.
•    ثبت چک های صیادی بنفش در سامانه صیادی الزامی میباشد.

چک تضمین

یک فقره چک تضمین به مبلغ 120% کل تسهیلات (اصل و فرع)از متقاضی دریافت میشود.


خرید اقساطی

تهیه کالا از در چارزانو؟

قطعا یکی از مشکلاتی که در ارتباط با آن کارت ها برای شما وجود داشته ، امکان خرید از فروشگاه های خاص بوده است! یعنی شما تنها می توانستید از چند فروشگاه محدود خرید کنید. اما ویژگی منحصر به فرد چارزانواین است که شما جهت خرید با چارزانوکارت هیچگونه محدودیتی برای خرید از فروشگاه خاصی ندارید و می توانید از تمامی فروشگاه های سراسر کشور خرید نمائید.
از دیگر امکاناتی که چارزانوبرای کاربران در نظر گرفته است، مربوط می شود به اینکه مشتریان برای دریافت کالا نیازی به مراجعه حضوری، در هیچ یک از مراحل ثبت سفارش نداشته و کلیه ی مراحل می تواند به صورت غیر حضوری انجام شود.

چه مشاغلی می توانند از خدمات چارزانو بهره مند شوند؟

•    پرسنل شاغل نیروهای مسلح
•    کارمندان قراردادی شرکتهای خصوصی و دولتی
•    کارمندان رسمی شرکتهای خصوصی و دولتی
•    مشاغل آزاد دارای جواز کسب
•    بازنشستگان نیروهای مسلح
•    بازنشستگان تامین اجتماعی
کلام پایانی
امروزه مدیریت مالی از کسب درآمد مهم تر است. پرداخت هزینه ها به صورت اقساطی به شما کمک می کند تا قدرت خرید بیشتر و مدیریت مالی بهتری داشته باشید. مجموعه چارزانوبا هدف کمک به خریدار و فروشنده جهت پرداخت قسطی هزینه ها در طی این سال ها توانسته رضایت هموطنان عزیز را جلب کند. چنانچه مقاله را به دقت خوانده اید و در با سوال یا مشکلی مواجه شدید حتما آن را با ما در میان بگذارید. مشاوران ما در  مجموعه چارزانو، پاسخگوی کلیه ی سوالات شما هستند.