آفتاب

با رابینت کسب و کار خود را متحول کنیدامروزه اهمیت داشتن کسب و کاری آنلاین بر کسی پوشیده نیست با وجود بیماری همه گیر کرونا بسیاری از مردم رو به خرید غیر حضوری آورده اند.

داشتن کسب و کار آنلاین علاوه بر اینکه برای کاربران مزیت های زیادی دارد برای صاحبان کسب و کار هم مزیت های فوق العاده ای دارد یکی از این مزیت ها کم کردن اجاره مغازه و محل فروش فیزیکی محصول است با کم کردن این هزینه زیاد از دوش کسب و کار شما می توانید تمرکز خود را به فروش گذاشته و تبلیغات گسترده ای را انجام دهید.
رابینت بهترین شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن در شیراز شما را با دنیا دیجیتال آشنا می کند و با همراهی شما در دنیای اینترنت از صفر تا صد ورود و راه اندازی کسب و کار آنلاین شما را آماده ورود و گذر از فروش سنتی به فروش مدرن و امروزی خواهد کرد.

برخی از خدمات طراحی سایت در شیراز توسط رابینت

1.    طراحی سایت

طراحی سایت اولین قدم شما برای ورود به دنیای دیجیتال است. داشتن یک سایت زیبا و کاربر پسند با امکاناتی مناسب یکی از اولین خواسته های هر کسب و کار آنلاینی است. رابینت با 7 سال سابقه کار در زمینه طراحی سایت در شیراز سایت شما را به بهترین نحو طراحی خواهد کرد.
طراحی سایت بسیار پیچیده است زیرا باید نحوه کار کردن با سایت را طوری طراحی کرد که با وجود سادگی در استفاده کاربر بتواند کار پیچیده خرید را انجام دهد زیرا خرید و انتخاب سخت ترین کار دنیا است!

2.    سئو

سئو و یا ساده تر بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجویی مثل گوگل که سایت را در اول لیست نتایج جستجو نشان دهند برای هر کسب و کاری ضروری است. امروزه بیشتر مردم جهان برای بدست آوردن چیزی که نیاز دارند عبارات خود را در موتورهای جستجو تایپ میکنند و بیش از 70 درصد آن ها 3 نتیجه اول را کلیک کرده و چیزی که میخواستند را به دست می آورند.
سئو تمامی کارهایی است که بر روی سایت شما انجام می شود تا شما به رتبه اول گوگل برسید. رابینت خدمات سئو در شیراز را به بهترین نحو به شما ارائه خواهد داد.
طراحی سایت قدم اول یک کسب و کار آنلاین است قدم بعدی و مهم تر سئو و دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات برای کسب و کار است که سئو بخاطر حجم بالای مشتری های بالقوه ای که به طرف کسب و کار شما می آورد از اهمیت بالایی بر خوردار است.

3.    گرافیک

یک سایت هرچقدر هم که قوی باشد و خوب کار کند اگر از لحاظ زیبایی جذاب نباشد مشتری آن را رها خواهد کرد. گرافیک یک سایت از انتخاب رنگ های هر قسمت سایت تا طراحی بنرهای سایت، لوگو و آیکون ها را در بر میگیرد. گرافیک باید آنچنان جذاب و گیرا باشد که مانند یک تابلو نقاشی و یا منظره ای زیبا مشتری را جذب کند دقیقا شبیه ویترین زیبای یک مغازه باید عمل کند.

4.    بازاریابی

مثل کسب و کار آفلاین هر کسب و کار آنلاین هم نیاز با بازاریابی دارد. بازاریابی در فضای دیجیتال رسانه هایش فرق می کند بازاریابی در اینترنت از گذاشتن بنر های تبلیغاتی در سایت های پر بازدید تا فرستادن ایمیل تبلیغاتی ، پیامک تبلیغاتی و یا فعالیت در شبکه های اجتماعی را در بر می گیرد.
برای انتخاب رسانه ای که باید شما را تبلیغ کند و برای شما بازاریابی کند حتما باید از یک مشاور که تجربه بازاریابی دیجیتال را دارد کمک بگیرید زیرا در دنیای دیجیتال یا یک کمپین تبلیغاتی جواب می دهد و مشتریان زیادی را به سمت شما می کشاند یا اصلا دیده نمی¬شوید زیرا در دنیای اینترنت همه چیز 0 و 1 است یا درست انجام می شود و یا غلط !
طراحی سایت در شیراز توسط رابینت خیال شما را از بابت موارد گفته شده راحت خواهد کرد. ما در تلاش برای کسب رضایت مشتریان خود تا جایی که بهترین شرکت طراحی سایت شیراز و یا حتی ایران شویم شما را با بهترین استاندارد ها همراهی میکنیم.
رابینت در طراحی سایت برند شما را همچون برند خود می داند و همیشه ما شما را به عنوان یک همراه تا پایان قرار داد خواهیم دید و نه به عنوان مشتری و یک کار تجاری چون موفقیت هر برند و شخصی که با ما شروع به کار کند در حقیقت موفقیت ما است.
قیمت طراحی و تخمین میزان سرمایه برای ایجاد یک کسب و کار آنلاین از سخت ترین کارها و گیج کننده ترین کار دنیا است زیرا قیمت ها در بازار از چند صد هزار تومان تا چند صد میلیون تومان متغییر است. ولی برای اینکه شما یک دید کلی از میزان هزینه¬ای که باید انجام دهید تا کسب و کار خود را راه اندازی کنید ما فرمی مخصوص برای شما طراحی کرده ایم که با مراجعه به سایت رابینت می توانید آن را پر کرده و برای ما ارسال کنید.
برای اطلاع از قیمت طراحی سایت در شیراز و تخمین قیمت پروژه خود حتما به سایت ما مراجعه و فرم آنالیز قیمت را پر کنید ما آنلاین به شما خواهیم گفت چه مقدار برای پروژه شما سرمایه نیاز است.
بعد از تکمیل فرم آنالیز قیمت برای ما فرم را ارسال کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و راهنمایی بیشتر را برای عقد قرار داد دریافت کنید. ما شما را در تمامی مراحل گذر از کسب و کار سنتی تا کسب و کار آنلاین و مدرن همراهی خواهیم کرد و با بهترین کیفیت محصول نهایی را تحویل می دهیم.