آفتاب

2 نکته حیاتی در انتخاب کارتن اسباب کشیبه نقل از بازار کارتن انتخاب کارتن اسباب کشی باید به چند نکته توجه کرد کنید که بسیار مهم و حیاتی است .

امروز برای بسته بندی از کارتن های محکم و ۵ لایه استفاده میشود که در امر بسته بندی و جابجایی بسیار مهم می باشد. 

در این مقاله ما به چند نکته آن توجه اشاره میکنیم .

برای خرید کارتن باید توجه کرد که از 5لایه بودن کارتن بسیار مهم هستش و برای بسته بندی کردن کارتن خام باید درب های محکمی داشته باشد .

خرید کارتن دست دوم برای اسباب کشی در شرایطی مورد توجه قرار می گیرد که کارتن ها خارجی بوده و از استحکام بالایی برخوردار و همچنین دارای پارگی نباشد  .

کارتن اسباب کشی

1. پنچ لایه بودن نوع کارتن اسباب کشی در بسته بندی:

باید توجه داشت پنج لایه بودن کارتن اسباب کشی بسیار مهم و حیاتی در بسته بندی لوازم منزل و ادراه می باشد .

در تهران بسیاری در حال فروش کارتن اسباب کشی می باشند .که توجه خاصی به کیفیت کارتن ساخته شده ندارند .

در هنگام بسته بندی لوازم منزل باعت خسارت های سنگین به علت ضعیف بودن نوع کارتن اسباب کشی صورت میگیرد .

برای لوازم سنگین مث شکستنی باید نوع کارتن به میزان 20 کیلو دوام و مقاومت داشته باشد تا بتواند در جابجایی پاره نشود .

خرید کارتن از سوپر مارکت ها اشتباه می باشد . بیشتر مغازه و سوپر مارکت ها به علت سبک بودن بار مواد خوراکی کارتن ها سه لایه بوده و برای اسباب کشی مناسب نم باشد.

2.تقسم بار در سایز های مختلف کارتن اسباب کشی به این گونه می باشد:

قبل توضیح خرید کارتن در قسمت نخست کار ما قرار می گیرد.

اولین قدم این کار این می باشد که لوازم منزل به چند قسمت تقسیم کنیم .

یک مورد خورده ریز ها با وزن بالا و دوم لوازم حجیم با وزن های پایین تر جدا می کنیم .

با ماژیک کارتن متوسط خود را علامت میزنیم و خورده ریز هارو با لیست روی کارتن بسته بندی می کنیم. این کار باعث می شود که در هنگام باز کردن کارتن بعد از اسباب کشی کار چیدمان بسیار اسان شود .

کارتن متوسط برای خورده ریز و سنگین و کارتن بزرگتر برای لوازم حجیم و سبک در در بلند کردن کارتن اسباب کشی کارگر و خود شما به راحتی بتوانید جابجایی را انجام دهید .

نتیجه گیری در این کار ما توانستیم با انتخاب درست خرید کارتن اسباب کشی هم در زمان و هم در راحتی اسباب کشی نتیجه مناسبی برده باشیم .

خرید کارتن اسباب کشی ارزان هیچ وقت موجب این نمی شود که ما بتوانیم اسباب کشی آسانی داشته باشیم . به علت ضخامت کم این نوع کارتن موجب پارگی در زمان جابجایی و شکستن لوازم می شود .

با بالا رفتن جمعیت و مهاجرت و جا به جایی افراد به این شهر نیاز به کارتن اسباب کشی بیشتر خواهد شد.

خرید کارتن

چند نکته در بسته بندی در منزل

به منظور جلوگیری از کثیف شدن فرش و به خصوص ریشه های آن به هنگام جا به جایی، ابتدا پارچه ای را در قسمت ریشه ها به صورت دولا به گونه ای قرار دهید که ریشه در بین دو لایه پارچه واقع شود، سپس فرش را با پارچه لوله کنید.

پنج لایه با کیفیت بالا. لذا برای مراقبت و نگهداری از این قبیل لوازم چوبی، ابتدا روی زوایا را با پلاستیک حباب دار و یا حتی پلاستیک ساده یا روزنامه پوشانده سپس لایه دیگری از مقوای ضخیم بر روی پوشش قبلی قرار دهید.

در نهایت اگر پارچه بزرگ دیگری در دسترس دارید، به دور فرش لوله شده نیز بپیچید.

بسته بندی اثاثیه یکی از حیاتی ترین اقدامات پیش از باربری است و اگرچه امکان دارد هزینه هایی نیز داشته باشد ، اما خسارت و آسیب در حین اسباب کشی را به صفر می رساند.

منبع:bazarkarton