آفتاب

خرید میز کانتر ارزان قیمت در تهرانبرای خرید میز کانتر ارزان قیمت در تهران بهتر است از فروشندگان معتبر اقدام به خرید نمایید تا بهترین سازه را همراه با خدمات پشتیبانی به شما ارائه نمایند.

میز کانتر را می توانید به وفور در غرفه های نمایشگاهی و مکان هایی که تبلیغات در آن انجام می شود ببینید. جنس سازه از فلز و چوب است که علاوه بر استحکام از انعطاف پذیری بالایی نیز برخوردار است. طرح گرافیکی آن از جنس پلات لمینت است که به صورت مگنتی روی سازه قرار می گیرد و تبلیغات برند را در مقابل دید مخاطب به نمایش می گذارد. برای خرید میز کانتر ارزان قیمت در تهران بهتر است از فروشندگان معتبر اقدام به خرید نمایید تا بهترین سازه را همراه با خدمات پشتیبانی به شما ارائه نمایند. با رسانه نقره ای بمانید تا بهترین گزینه را برای خرید میز کانتر ارزان قیمت در اختیار داشته باشید.

کاربرد و مزایای مهم میز کانتر

1.    استفاده در نمایشگاه، سالن های همایش جهت ارائه خدمات سمپلینگ، بروشور، کاتالوگ و غیره
2.    استفاده در مراکز تجاری، مترو، سینما و غیره
3.    استفاده به عنوان میز پذیرش و اداری
4.    بهترین محل برای نگهداری بروشور و کاتالوگ های تبلیغاتی جهت نظم دهی بیشتر به فضای تبلیغاتی
5.    استایل رسمی و حرفه ای برای فروشندگان در مقابل مشتریان و بازدید کنندگان
6.    قابل استفاده برای یک یا دو کارشناس فروش (در انواع یک یا دو نفره)
7.    نصب سریع و آسان بدون تجربه قبلی
8.    مستحکم، با کیفیت و منعطف
9.    یک تیر و دو نشان، جایگاهی برای فروشندگان و محلی برای نمایش طرح تبلیغاتی

قیمت خرید میز کانتر

قیمت میز کانتر با توجه به انواع مختلف و با توجه به مکان مورد نظر، ازدحام محل و نوع نیاز برند به مشتریان ارائه می شود. برای خرید میز کانتر ارزان قیمت بهتر آن است که مناسب ترین نوع را با توجه به نیاز خریداری کنید تا از صرف هزینه های اضافی جلوگیری شود. همچنین می توانید به صورت آنلاین اقدام کنید تا خرید سازه را از واسطه ها نداشته باشید.
بهترین مراکز خرید سازه های نمایشگاهی در تهران کلیه سازه های نمایشگاهی را با فروش جزئی و کلی با مناسب ترین قیمت ها ارائه می نمایند.
از انواع میز کانتر می توان به موارد زیر اشاره کرد:
•    میز کانتر تاجدار سمپلینگ ABS
•    میز کانتر تاجدار مگنتی 1 و 2 نفره LX
•    میز کانتر مگنتی استوانه ای LX
•    میز کانتر سوئیسی 1 و 2 نفره SU
•    میز کانتر مگنتی 1 و 2 نفره LX
•    میز کانتر ریلی 1 و 2 نفره LX

میز کانتر تاجدار

میز کانتر تاجدار به دلیل وجود تاج کمک می کند تا تبلیغات برند به خوبی از مسافت های مختلف برای مخاطب قابل تشخیص باشد. از میز کانتر می توان در سالن های مترو، غرفه های نمایشگاهی و دیگر اماکن پر تردد استفاده کرد.

میز کانتر مگنتی استوانه ای

از این میز می توان در محل هایی همچون بانک، ادارات و دیگر سازمان ها استفاده کرد که امکان دسترسی آسان برای مراجعین را فراهم می کند تا بتوانند جهت تکمیل فرم، دریافت فیش و غیره استفاده نمایند.

میز کانتر سوئیسی SU

میز کانتر سوئیسی به صورت یک و دو نفره طراحی شده که برای کارشناسان فروش امکانات و راحتی بیشتری را فراهم کرده است. فروشندگان به آسانی می توانند بروشور، کاتالوگ و نمونه های تبلیغاتی را با استفاده از میز های کانتر به مخاطبین خود ارائه نمایند.

اجرا و نصب میز کانتر

این مدل میز کانتر بسیار سبک و مستحکم است و به طور کلی از سه بخش تشکیل شده است. سازه میز که از فلز ساخته شده و بدون تجربه قبلی قابل نصب است. پس از این مرحله طرح گرافیکی پلات لمینت را روی میز نصب کنید. طرح چاپی به صورت مگنتی روی سازه قرار می گیرد و در مرحله آخر تخته ام دی اف را می توانید روی سازه قرار دهید.

طراحی میز کانتر

برای طراحی میز کانتر بهتر است از تصاویر با کیفیت و رزولوشن بالا استفاده کنید. چاپ این طرح به روش پلات لمینت انجام می شود که جذابیت و شفافیت خاصی نسبت به سایر روش های چاپی دارد. مراکز فروش معتبر سازه های تبلیغاتی در این زمینه با استفاده از دستگاه های مدرن و پیشرفته پلاتر و لمینیتور اقدام به چاپ می نمایند و در صورت لزوم در بخش طراحی و گرافیک صفر تا صد طراحی را انجام می دهند. رسانه نقره ای پیشنهاد می کند جهت خرید میز کانتر ارزان قیمت به وبسایت های فروش معتبر مراجعه کنید تا کلیه خدمات از قبیل:
1.    ارائه انواع سازه های نمایشگاهی
2.    ارتباط مستقیم با کارشناسان فروش
3.    طراحی و چاپ طرح گرافیکی و تبلیغاتی
4.    ارسال سریع و مطمئن محصول
5.    ارائه خدمات پشتیبانی به مشتریانی
را بصورت یکجا و از یک مبدا دریافت نمایید.
با این حال در صورتی که کلیه خدمات را از یک محل دریافت کنید، قطعا در برآورد قیمت ها از منصفانه ترین پیشنهادات بهره مند خواهید شد. همچنین خرید میز کانتر ارزان قیمت در تهران به دلیل اینکه قطعا تنها مرکز ارائه خدمات در ایران است راحت تر از دیگر شهر ها انجام می شود. در صورتی که قصد دارید برای تبلیغات برند خود از سازه های نمایشگاهی استفاده کنید می توانید به وبسایت های فروش سازه های نمایشگاهی در تهران مراجعه کنید و یا با تیم پشتیبانی تماس حاصل نمایید.
مشاوران بخش فروش این وبسایت ها اطلاعات لازم را در مورد سازه های مختلف ارائه می نمایند و با شناسایی اهداف تبلیغاتی بهترین الگو را پیشنهاد می دهند. توصیه می کنیم هنگام جمع آوری و نگهداری سازه آن را در کیف مخصوص قرار دهید تا حمل آسان و نگهداری مطمئن را داشته باشید.
وبگردی