آفتاب

پلکسی گلاس چیست و چه کاربردهایی دارد؟آیا با کاربردهای ورق های پلکسی گلاس ها آشنایی دارید ؟ تولید کننده ورق مولتی استایل لازم است چه ویژگی هایی داشته باشد؟

 ما دراین نوشتار قصد داریم تا ضمن پاسخ به این پرسش ها به بیان ویژگی های بارز ورق های پلکسی پرداخته و در این راستا علاوه بر قیمت ورق پلکسی اطلاعات مفیدی را به شما انتقال دهیم. امروزه با توجه به قابلیت های بی نظیری که ورق های پلکسی دارند افراد بسیاری متقاضی خرید این نوع ورق های کاربردی می باشند تا با استفاده از آن ها بتوانند روند تولیدات خود را بهبود بخشند. پلکسی ها انواع مختلفی دارند و شما می توانید برحسب سلیقه خود آن ها را انتخاب نموده و مورد استفاده قرار دهید. در ادامه به بررسی هرچه بیشتر کاربردها و قابلیت های ورق های پلکسی گلاس خواهیم پرداخت و از شما می خواهیم جهت کسب اطلاعات بیشتر تا انتها ما را همراهی کنید.

قیمت ورق پلکسی

ورق های پلکسی گلاس چیست ؟

ورق های پلکسی گلاس را با نام پلی کربنات نیز می شناسند که امروزه در سطح بازارهای جهانی محبوبیت بسیار بالایی دارند. این نوع ورق ها در واقع پلاستیک هایی بسیار شفاف به شمار می روند که به عنوان یک جایگزی مناسب و عالی برای شیشه ها شناخته می شوند. از قابلیت های بی نظیر ورق های پلکسی می توان به مقاومت بالای آن ها دربرابر عامل های آسیب رسان همچون شرایط بد آب و هوایی و فشارها اشاره نمود که اهمیت بسیار بالایی داشته و نباید نادیده گرفته شوند. شما با خرید انواع مختلف این ورق ها از مراکز تولید ورق مولتی استایل و دیگر نمونه های ورق های پلکسی گلاس می توانید صاحب کالایی بسیار زیبا با میزان وضوح بی نظیر شوید اما لازم است در انتخاب این مراکز فروش دقت عمل بالایی را به کار گیرید تا در نهایت بتوانید صاحب محصولاتی باکیفیت با قیمت متعارف شوید.

انواع مختلف ورق های پلکسی گلاس

قبل از بیان مزیت های بارز خرید از مراکز تولید کننده ورق های مولتی استایل لازم است اشاره ای نیز به انواع مختلف این ورق ها داشته باشیم. هرکدام از این ورق ها ویژگی های ساختاری خاص خود را داشته و برای پروژه های مختلفی می توان آن ها را به کاربرد برد.

 • ورق های پلکسی مات
 • ورق های پلکسی شفاف
 • ورق های پلکسی آینه ای
 • ورق های پلکسی مولتی استایل
 • وق های پلکسی ترانسپارنت
 • ورق های پلکسی رنگی

قابلیت های ورق مولتی استایل

تولید کننده ورق مولتی استایل

آشنایی شما با ورق های مولتی استایل این امکان را به شما می دهد تا با دقت بالاتری به انتخاب تولید کننده ورق مولتی استایل بپردازید. برخی ممکن است با این پرسش که ورق های مولتی استایل چه ساختاری دارند مواجه شوند که در پاسخ به این پرسش باید بگوییم مولتی استایل ها نوعی ورق های پلکسی گلاس می باشند که انعطاف پذیری بسیار بالایی داشته و می توان به راحتی آن ها را خم نمود. این ویژگی موجب می شود تا بتوانید این دسته از ورق های پلکسی گلاس را به شکل های مختلفی در آورده و مورد استفاده قرار دهید.

جالب است بدانید دلیل نامگذاری این نوع ورق ها به مولتی استایل نیز همین امر می باشد و براساس این قابلیت محبوبیت بسیار بالایی را نیز میان لیزرکاران دارند. افرادی که به عنوان لیزرکار ابزارهای دکوراتیو را تولید و عرضه می کنند می توانند با استفاده از این نوع ورق ها محصولات بسیار زیبایی را تولید کنند. امروزه در سراسر دنیا می توان مراکز بسیاری به عنوان تولید کننده ورق مولتی استایل مشاهده نمود که هرکدام برای محصولات خود مجموعه ویژگی های خاصی را در نظر گرفته اند. 

کاربردهای بی نظیر ورق های پلکسی گلاس

در این بخش از نوشتار خود قصد داریم تا به تشریح کاربردهای خاص ورق های پلکسی گلاس بپردازیم. ورق اکریلیک یا همان پلکسی گلاس ها کاربردهای بسیاری دارند و به دلیل شباهت بسیار بالا به شیشه ها به عنوان یک جایگزین بسیار عالی برای این محصولات به شمار می روند. با استفاده از این ورق ها می توان به ساخت سقف های کاذب پرداخت زیرا از میزان شفافیت بسیار بالایی برخوردار می باشند. شفافیت این نوع ورق ها موجب شده است تا به خوبی نور را از خود عبور دهند به همین دلیل است که در راستای تولید کابیت آشپزخانه ، پنجره ها و نورگیرهای سااختمانی نیز کاربرد دارند.

علاوه بر مطالبی که بیان شد لازم است بدانید ورق های پلکسی گلاس می توانند به شما در ساخت کارهای فانتزی نیز کمک های شایانی نمایند. با خرید ورق های مولتی استایل از تولید کننده ورق مولتی استایلی می توانید انواع مختلفی از تابلوهای تبلیغاتی ، ابزارهای دکوراتیو و آینه های تزیئنی را تولید نموده و از زیبایی آن ها نهایت لذت را ببرید. از دیگر کاربردهای بی نظیر این ورق ها می توان به موارد زیر اشاره نمود که هرکدام اهمیت خاص خود را دارند.

 • ساخت حروف حجمی
 • ساخت آکواریوم
 • تولید نرده ، بالکن و تراس ها
 • ساخت شابون ها
 • ترمیم نمودن معماری های قدیمی
 • پارتیشن بندی ساختمان ها
 • ساخت درب های اتوماتیک
 • ساخت استندهای تبلیغاتی

مزیت های خرید از نمایندگی فروش پلکسی گلاس در تهران

نمایندگی فروش پلکسی گلاس در تهران

انتخاب درست نمایندگی فروش پلکسی گلاس در تهران مزیت های قابل توجه ای برای شما به همراه دارد زیرا این مراکز به عنوان تولید کننده ورق مولتی استایل نیز شناخته می شوند و قادرند تا محصولاتی با کیفیت بالا و قیمتی مناسب را به شما عرضه کنند. شما با مراجعه به این مراکز صاحب ورق هایی با انعطاف پذیری بسیاری خواهید شد که مقاومت بالایی نیز در برابر عامل های آسیب رسان دارند. این ورق ها به عنوان عایق های حرارتی نیز شناخته می شوند و می توانند از نفوذ و یا انتقال دما جلوگیری کنند.