آفتاب

چطور در الواستخدام موفق به دورکاری در منزل می شویم؟در الواستخدام این فرصت عالی فراهم شده است که برای استخدام در مشاغل مورد نظر خود، به راحتی در وب سایت به جستجو پرداخته و موقعیت های شغلی مختلفی را پیش روی خود داشته باشید.

با توجه به حرکت جوامع به سمت فضای آنلاین و امکان دنبال کردن بسیاری امور در این بستر، دورکاری در منزل به یکی از اشکال اشتغال بسیار جدی و گاهی اوقات درآمدزاتر از کار تمام وقت، ثابت شده و جایگاه خود را به دست آورده است. در الواستخدام این فرصت عالی فراهم شده است که برای استخدام در مشاغل مورد نظر خود، به راحتی در وب سایت به جستجو پرداخته و موقعیت های شغلی مختلفی را پیش روی خود داشته باشید.
استخدام

دورکاری در منزل


در حال حاضر مشاغل بسیاری پتانسیل دورکاری در منزل را دارند و می توان با یک جستجوی مناسب و دقیق، در زمینه های شغلی مختلف به شکل فریلنسرینگ به اشتغال پرداخته و اتفاقا با توجه به مزایای دورکاری، درآمد به مراتب بیشتری داشت.
زمانی که شما با دورکاری در منزل به اشتغال می پردازید، امکان این که با چند کارفرما همکاری کرده و از چند مسیر مختلف، به درآمدزایی بپردازید، وجود دارد.
ببینیم در الواستخدام، چطور می توان برای دورکاری به جستجوی مشاغل پرداخت.
در دسته بندی های الواستخدام گروه های مشاغل زیر را داریم:

·        متخصصین و مهندسین و تکنسین ها
·        کارکنان رایانه و فناوری اطلاعات
·        کارکنان مالی و حسابداری
·        کارکنان مهارتی و خدماتی
·        کارکنان پشتیبانی و فروش
·        کارکنان بازاریابی و فروش
·        کارکنان حمل و نقل
·        کارکنان مشاغل ساده
·        کارکنان آموزشی
·        کارکنان هنری و رسانه

بدیهی است که در برخی از این دسته بندی ها چون کارکنان حمل و نقل، امکان دورکاری وجود ندارد. اما در گروه های دیگری چون کارکنان رایانه و فناوری اطلاعات، کارکنان هنری و رسانه و ... به راحتی می توان زمینه های شغلی مختلف برای استخدام در قالب دورکاری در منزل را انتخاب کرد.
استخدام

به این منظور کافی است که در الواستخدام ثبت نام کرده و رزومه خود را وارد نمایید. حال شما به عنوان یکی از اعضا و کاربران الواستخدام می توانید در میان تمامی آگهی های استخدام در این بهترین سایت کاریابی تهران، جستجو کرده و هر شغلی را که با انتظارات و نیازهای خود مطابق یافتید، انتخاب کرده و نسبت به ارسال رزومه و درخواست همکاری، اقدام نمایید.
به طور نمونه برای استخدام برنامه نویس تهران، الواستخدام بهترین موقعیت را در اختیار برنامه نویسانی که قصد دورکاری در منزل را دارند، قرار می دهد. به این ترتیب شما به عنوان یک برنامه نویس می توانید در محیط وب سایت الواستخدام به راحتی مشاغل مختلف مرتبط با برنامه نویسی که درخواست برنامه نویس دورکار یا فریلنسر را داده اند، یافته و از طریق پل ارتباطی الواستخدام، با کارفرما در ارتباط قرار بگیرید.
به این شکل، الواستخدام شرایطی را فراهم کرده است که شما در زمان واحد با چند کارفرما وارد همکاری شده و پروژه های برنامه نویسی مختلفی را در اختیار داشته باشید. با این حساب عجیب نیست که سطح درآمدی یک برنامه نویس دورکار به مراتب بیشتر از چیزی باشد که در شرایط اشتغال عادی می توانسته داشته باشد.

مزایای دورکاری در منزل

از اصلی ترین مزایای دورکاری در منزل که این روزها به شکل موثری از کاریابی تبدیل شده اند، باید به موارد زیر اشاره کرد:
مدیریت زمان: زمانی که با کار در منزل به اشتغال می پردازید، اختیار زمان با خود شماست و می توانید آن را به هر شکلی که مایل باشید، تحت مدیریت قرار دهید.
افزایش درآمد: افزایش درآمد در این حالت به دو شکل کاهش هزینه های ناشی از رفت و آمد به محیط کار و همین طور کسب درآمد از چندین مجرای کاری میسر می شود.
بهبود روحیه: البته این مورد برای تمام افراد صادق نیست، اما در بیشتر گزینه ها، شاهد این هستیم که با کار کردن در منزل و کسب درآمد از این طریق، روحیه فرد و البته اعضای خانواده وی به مراتب ارتقا پیدا خواهد کرد. به ویژه فرزندان از حضور دائمی مادر و پدر در منزل، لذت زیادی برده و آرامش بیشتری خواهند داشت.
استخدام

الواستخدام در سراسر ایران


لازم به ذکر است که وب سایت الواستخدام پوشش دهی مشاغل در سراسر ایران را برعهده داشته و شما می توانید برای استخدام تهران، استخدام اصفهان، استخدام کرج، استخدام مشهد، استخدام تبریز، استخدام شیراز، استخدام اهواز، استخدام مشهد و ... در الواستخدام به جستجو بپردازید.

کلام آخر

وب سایت الواستخدام برای هر دو سوی کارفرما و کارجو؛ یک پل ارتباطی عالی به حساب می آید که از طریق آن قراردادهای کاری به نقطه انعقاد رسیده و چرخه درآمدزایی و اشتغال در کشور رونق می یابد. فارغ از این که چه رده تحصیلاتی دارید و تا چه اندازه سابقه کار را در رزومه خود جای داده اید، در الواستخدام شغل مناسب خود را خواهید یافت.
وبگردی