آفتاب

مشاوره تحصیلی بصورت تلفنی با مشاور اختصاصیاکنون که دانشجویان در دانشگاه ثبت نام کرده اند ، بسیاری از آنها هنوز کوچکترین سرنخی ندارند که بعد از آن چه کنند؟

 آنها در مورد برنامه هایی که می خواهند انجام دهند گیج شده اند. آنها در مورد انتخاب های آموزشی که انجام داده اند مطمئن نیستند در مورد تلاش های علمی خود در کدام جهت گم می شوند. مشاور تحصیلی اختصاصی  دانش آموزان به آنها در این موارد کمک می کند و برای رسیدن به اهداف فرزندانمان را یاری میکنند . مشاوره تحصیلی با هدف کلی این است که دانش آموزان را قادر سازد تا با کمک برنامه ها و دوره هایی که متناسب با اهداف کلی شغلی و آموزشی آنها است ، انتخاب های آموزشی آگاهانه ای انجام دهند.

مشاوران تحصیلی رایگان  بصورت تلفنی

تشکیل شده از بهترین اساتید و مشاوران عالی و حرفه ای کشور ایران ، که با بروز ترین و متنوع ترین برنامه های آموزشی در خدمت برآورده شدن آرزوی فرزندان شما هستند.

هر یک از دانش آموزان و یا دانشجویان پس از ثبت نام میتوانند یک مشاور تحصیلی اختصاصی داشته باشند ، که این مشاوران تحصیلی به صورت رایگان و تلفنی با هماهنگی با فرزند شما به او مشاوره میدهند. کمک به دانش آموزان برای یافتن منابعی که به لحاظ تحصیلی به آنها کمک می کند. و انتخاب کلاس هایی که با علایق آنها مطابقت دارد. مشاوره تحصیلی به آنها کمک می کند تا برنامه ای را پیدا کنند که برای آنها بهترین است ، منابع موجود را برای آنها آشکار می کند و به آنها در تدوین استراتژی های موفقیت تحصیلی یاری می کند.

 

با اجازه دادن به مشاوران دانشگاهی به عنوان منبع پشتیبانی ، دانش آموزان می توانند نه تنها در مورد برنامه هایی که باید انجام دهند ، بلکه حتی در مشاغل و مسیرهای شغلی که برای آنها مناسب است ، به موفقیت برسند. مشاوران تلفنی رایگان  اشتغال دانشجویی دانش آموزان و فارغ التحصیلان را در موضوعاتی مانند رزومه و نامه نگاری ، توسعه نمونه کارها ، شبیه سازی مصاحبه ها و تکنیک ها و استراتژی های جستجوی شغل و برنامه و سایر موارد راهنمایی می کنند.

یکی از صحبت هایی که اکثر مراجعه کنندگان از دانشجویان یا دانش آموزان به مشاوران ما گزارش داده اند این است که:

*مشاوران تحصیلی تلفنی رایگان شما به من انگیزه دادند تا در مورد اولویت ها و اهداف بلند مدت خود فکر کنم . صحبت با مشاوران شما برای من بسیار مفید و ارزشمند بود و من بسیار سپاسگزارم*

بسیاری از خانواده ها و دانش آموزان معتقدند که پیدا کردن راه به صورت طبیعی به دست می آید اما با گذشت زمان و آنها هنوز گیج هستند و لبخند به اخم تبدیل میشود.

در صورتی که فرزندان شما از ابتدای تحصیل میبایست با همراهی یک مشاور استعداد یابی و سپس طبق زمان بندی دانش آموز و علایق او از ابتدا بصورت کاملا برنامه ریزی شده در امور تحصیلی خود قدم بردارد.پس مشاوره تلفنی دانش آموز باید مانند یک دوست از ابتدا همراه باشد تا مبادا در زمان فارغ التحصیلی ، فرزند شما دچار سردرگمی و یا اشتباه شود.

 

مشاوره تحصیلی چیست؟

مشاوره تحصیلی یک فرایند توسعه ای است که در آن دانش آموزان و مشاوران تحصیلی مشارکت می کنند و بر کمک به دانش آموزان برای دستیابی به اهداف تحصیلی ، شخصی و شغلی تمرکز دارد. فعالیتهای انجام شده در این فرایند نه دفتری و نه معامله ای است. در طول این رابطه ، برنامه های آموزشی دانش آموزان تدوین می شود ، پتانسیل های آنها محقق می شود و اهداف زندگی/ آموزشی/ شغلی روشن می شود. در حالی که هم دانش آموزان و هم مشاوران مسئول مشارکت فعال در فرایند مشاوره تحصیلی هستند ، دانشجویان مسئول تصمیم گیری در مورد برنامه های آموزشی و شغلی خود هستند .

مزایای مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاور :

مزایای آن برای دانش آموزان و دانشجویان بی شمار است. تحقیقات ملی در زمینه مشاوره تحصیلی نشان داده است دانش آموزانی که از خدمات مشاوره ای به صورت غیرحضوری و تلفنی خود استفاده می کنند ، بیشتر موفق بوده ، به موقع فارغ التحصیل شده و ارتباط بیشتری با دانشگاه های شهر سکونت خود دارند. تأثیر مثبت مشاوره تحصیلی به دانشگاه نیز کشیده می شود ، زیرا دانشجویان عملکرد بهتری دارند ، هر ترم به دانشگاه باز می گردند و از تجربه دانشگاه خود راضی تر هستند.

دانشجویانی که رشته های خود را اعلام کرده اند ، در دانشکده ای که رشته های آنها در آن قرار دارد ، به اعضای هیئت علمی یا مشاوران گروهی اختصاص داده می شوند. این مشاوران تحصیلی به دانش آموزان کمک می کند تا در مورد رشته تحصیلی خود بیشتر بیاموزند ، آنها را از طریق الزامات برنامه خود راهنمایی می کنند و به آنها کمک می کند تا فرصت های خارج از کلاس را برای غرق شدن بیشتر در این رشته کشف کنند.

چه در حال بررسی علایق تحصیلی و شغلی خود باشید ، چه در راستای برآوردن شرایط پذیرش در دانشگاه یا مدرسه مورد نظر خود ، یا در روند تغییر رشته خود ، مشاوره ی تحصیلی تلفنی رایگان  ، راهنمایی و فرصتهای مورد نیاز برای ایجاد یک مدرک تحصیلی را به شما ارائه می دهد.

 مسیر علمی موفق در مدارس:

 1. مشاوره تحصیلی برای انتخاب رشته دانشگاه
 2. سایر برنامه های مشاوره تحصیلی تلفنی
 3. فرصت های شغلی دانش آموز
 4. برنامه های آموزشی برای بزرگسالان
 5. برنامه ریزی اولویت بندی شده مشاغل آینده برای دانش آموز

این یک فرایند تصمیم گیری است که توسط آن دانش آموزان از طریق ارتباط حداکثر پتانسیل آموزشی خود را درک می کنند. و تبادل اطلاعات با یک مشاور تلفنی بصورت مداوم ، مسئولیت دانش آموز و مشاور تحصیلی است. مشاورتحصیلی تلفنی به عنوان تسهیل کننده ارتباطات ، هماهنگ کننده تجربیات یادگیری از طریق دوره و برنامه ریزی شغلی و بررسی پیشرفت تحصیلی و عامل موفقیت دانش آموز در دوره تحصیل میباشد.

مزایای مشاوره ی تحصیلی بصورت تلفنی :

*بدون نیاز به رفت و آمد و صرفه جویی در زمان میتوانید با مشاور خود همراه باشید.

*در هر بازه ی زمانی که نیاز به راهنمایی داشتید میتوانید با مشاور تلفنی خود ارتباط برقرار کنید.

*مشاوره به صورت رایگان است ، پس نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینه ای نیست.

*مشاوره بصورت اختصاصی تنها برای فرزند شما انجام میشود.

*مشاور میتواند  در هر بازه ی زمانی با شما تماس بگیرد و یاداور شما باشد.

مشاوره تحصیلی تلفنی در ابعاد بیشتری به کمک شما می آید ، چرا که براساس ویژگی ها و توانایی منحصر به فرد شما ،برنامه ریزی آینده ی شما را در اختیارتان میگذارد.

چرا نیاز به مشاوره بصورت تلفنی داریم ؟

در دنیای امروز رقابت تنگاتنگی میان دانش آموزان است ، و با توجه به همه گیر شدن بازی و سرگرمی ها گوناگون وجذاب ، بسیاری از خانواده ها دغدغه ی تحصیلی فزرند  دانش آموز خود را دارند ، پس از طریق یک مشاور تلفنی میتوانند این راحتی خیال را داشته باشند که تمام امور تحصیل و برنامه ریزی دانش آموز را به مشاور تحصیلی تلفنی خود بسپارند.

مشاوره تحصیلی رایگان و تلفنی امروزه با استقبال بسیار زیاد خانواده و دانش آموزان روبرو شده است.چرا که با مزیت های فوق العاده زیاد پاسخگوی سوالات شما میباشد.

حتی دغدغه ی خانواده های مناطق محروم و یا شهرهای کوچک و یا حتی خانواده ای که پدر و مادر زمان زیادی را مشغول به کار در بیرون از منزل هستند را از طریق مشاوره تحصیلی تلفنی و مهم تر بصورت رایگان را میتوان براحتی برطرف کرد.

با مشاوره تحصیلی بصورت رایگان میتوانیم تاثیر بسیار مهمی در شکوفایی استعداد دانش اموزان فقیر نشین داشته باشیم و بتوانیم برای رساندن آن ها به درجات عالی تحصیلی ،مشاور تلفنی و غیر حضوری تاثیر گذاری باشیم.

وظایف دانش آموزان و مشاور تحصیلی تلفنی  :

برای تکمیل تجربه تحصیلی شما ، تیم مشاوره تحصیلی ما برنامه ای متناسب با فلسفه مشاوره تحصیلی دانشگاه ایجاد کرده است. شناخت و درک نقش خود در این فرایند و همچنین نقش مشاور شما ضروری است. ما وظایف زیر را برای دانشجویان و مشاوران بیان کرده ایم:

 • فعال باشید! با مشاور خود تماس بگیرید و جلسات فردی جاری را برنامه ریزی کنید.
 • با انتقال احساسات ، اهداف و سوالات خود ، در تجربه مشاوره شرکت کنید.
 • مشاور خود را از تغییرات پیشرفت تحصیلی ، انتخاب دوره و اهداف مطلع کنید.
 • مهارت های مدیریت زمان ، تعیین هدف و تصمیم گیری را تقویت کنید.
 • کاوش و یادگیری الزامات برای رشته های مختلف ارائه شده در دانشگاه
 • فرصتها را برای فعالیتهای برنامه درسی بررسی کنید.
 • مسئول تحصیلات خود باشید و در قبال تصمیمات خود ، از جمله تصمیمات مربوط به سیاست های دانشگاه ، پاسخگو باشید.

مسئولیت های مشاور :

 • یک زمان برای تماس حمایتی و دلسوز برای جلسات مشاوره ایجاد کنید.
 • دانش آموز خود را تشویق کنید تا علایق ، استعدادها و اهداف خود را کشف کنید
 • ارائه مشاوره و راهنمایی در مورد انتخاب رشته ها و برنامه های دانشگاهی
 • ارائه استراتژی هایی برای بهبود مدیریت زمان ، تعیین هدف و
 • مهارت های تصمیم گیری
 • تشویق به اکتشاف در رشته های مختلف و ارائه منابع مربوطه
 • سیاستها و رویه های دانشگاه را توضیح داده و روشن کنید.

مشاوره تحصیلی با جهت گیری شروع می شود و در طول هر ترم یک سری جلسات ادامه می یابد. دانش آموزان بر اساس رشته (های) اعلام شده دانشجو و زمینه های تخصصی مشاور به یک مشاور تحصیلی اختصاص می یابند به این معنی که دانش آموزان قبل از ثبت نام در کلاس ها باید با مشاور تحصیلی خود ملاقات کنند. جلسات با یک مشاور محرمانه است و به گونه ای طراحی شده است که اطلاعات مورد نیاز برای یک حرفه تحصیلی موفق را در اختیار دانشجویان قرار دهد.

تفاوت بین مشاور و مشاور تحصیلی چیست؟

مشاور یک عضو هیئت علمی و همچنین یک کارشناسی ارشد حرفه ای است که در زمینه مشاوره آموزش دیده است. مشاوران همچنین با اساتید و کارکنان به عنوان مشاور و مربی کار می کنند.

مشاور تحصیلی یک کارمند حرفه ای یا عضو هیئت علمی است که برای کمک به دانشجویان در برنامه ریزی تحصیلی آموزش دیده است. مشاوران برای نگرانی های مختلف دانش آموزان به مشاوران یا سایر خدمات مراجعه می کنند.

معرفی بهترین مشاوره تحصیلی :

مشاوره تحصیلی و تدریس خصوصی از حومه آموزش عالی حرکت کرده و جای خود را در مرکز ابتکارات موفقیت دانش آموزان در آموزش عالی یافته است. مشاوران حرفه ای ، که به عنوان مشاوران تحصیلی و مربیان شخصی نیز شناخته می شوند ، به عنوان اعضای هیئت علمی ، مربیان ، مدافعان دانشجو و رهبران دانشگاه خدمت می کنند. مجموعه ای از تعاملات عمدی با برنامه درسی ، آموزش و پرورش و مجموعه ای از نتایج یادگیری دانش آموزان. مشاوره تحصیلی تجربیات آموزشی دانش آموزان را در چارچوب آرزوها ، توانایی ها و زندگی آنها ترکیب و زمینه سازی می کند تا یادگیری را فراتر از محدوده ها و بازه های زمانی دانشگاه گسترش دهد. نقش مشاوره به عنوان روحانیت تلقی می شد و در ابتدا اغلب توسط دستیاران اداری انجام می شد. با پیشرفت آموزش عالی در این کشور نسبتاً جدید ، نقش مشاوران تحصیلی اهمیت بیشتری پیدا کرد و مشاوران نقش اصلی افزایش یافتند. علاوه بر این ، مشاوران هیئت علمی تشویق شدند تا مهارت هایی را در زمینه مشاوره توسعه دهند. تیم ما ، مشاوران دانشگاهی کارکنان/مشاوران دانشکده در هر رشته/دانشگاه هستند. آنها مسئول مشاوره دوره ، راهنمایی دانش آموزان در همان مقطع هستند. 

هدف مشاوره تحصیلی :

هدف اصلی مشاوره تحصیلی این است که به شما دانش آموز در برنامه ریزی حرفه تحصیلی خود کمک کند. مشاوره تحصیلی موفق زمانی اتفاق می افتد که شما ، مشاور و مشاور خود به عنوان شریک در جستجوی مشاوره تحصیلی قبل از ثبت نام در کلاس ها از اهمیت بالایی برخوردار باشید.

مشاوره و مشاوره تحصیلی خدماتی است که به دانش آموزان فرصت می دهد تا بیشتر از دوره هایی که باید برای گذراندن یک رشته گذرانده باشند ، بیاموزند. این شامل مشاوره در مورد طیف وسیعی از مسائل مربوط به انتخاب رشته ها و دوره های دانش آموزان است ، از جمله مناسب بودن بین این انتخاب ها و اهداف شغلی دانش آموزان ، اهداف و توانایی های آموزشی بیشتر.

در نهایت ، مسئولیت تصمیم گیری در مورد اهداف زندگی و برنامه های آموزشی بر عهده شما است.