آفتاب

طرز استفاده از کانسیلر دو طرفه چگونه است؟آیا می خواهید بهترین پوشش ممکن را از کانسیلر خود داشته باشید؟ ما یک راهنمای احمقانه در مورد نحوه استفاده از کانسیلر مانند یک آرایشگر حرفه ای برای روشن کردن پوست، به حداقل رساندن ظاهر لکه های تیره و داشتن احساس بی عیب و نقص و اعتماد به نفس 24 ساعته داریم.

کانسیلر مانند یک پاک کن جادویی در قاب لوازم آرایش شماست که به شما کمک می‌کند ظاهری تازه داشته باشید - حتی اگر تا ساعت 3 صبح بیدار بمانید و قسمت‌های قدیمی Vampire Diaries را در نتفلیکس تماشا کنید. می‌تواند لکه‌ها را پنهان کند، رنگ پوست شما را یکدست کند و حلقه‌های زیر چشم را زیر چشم حفظ کند. اگر کانسیلر را به روتین آرایش خود اضافه می کنید، چند نکته مهم وجود دارد که باید در نظر بگیرید - از نوع و بافت کانسیلری که انتخاب می کنید، تا پیدا کردن فرمول مناسب برای نوع پوست خود و روشی که آن را روی پوست خود اعمال می کنید. (که در زیر به آن می پردازیم).
آیا می خواهید بهترین پوشش ممکن را از کانسیلر خود داشته باشید؟ ما یک راهنمای احمقانه در مورد نحوه استفاده از کانسیلر مانند یک آرایشگر حرفه ای برای روشن کردن پوست، به حداقل رساندن ظاهر لکه های تیره و داشتن احساس بی عیب و نقص و اعتماد به نفس 24 ساعته داریم.
 
کانسیلر مانند یک پاک کن جادویی در قاب لوازم آرایش شماست که به شما کمک می‌کند ظاهری تازه داشته باشید - حتی اگر تا ساعت 3 صبح بیدار بمانید و قسمت‌های قدیمی Vampire Diaries را در نتفلیکس تماشا کنید. می‌تواند لکه‌ها را پنهان کند، رنگ پوست شما را یکدست کند و حلقه‌های زیر چشم را زیر چشم حفظ کند. اگر کانسیلر را به روتین آرایش خود اضافه می کنید، چند نکته مهم وجود دارد که باید در نظر بگیرید - از نوع و بافت کانسیلری که انتخاب می کنید، تا پیدا کردن فرمول مناسب برای نوع پوست خود و روشی که آن را روی پوست خود اعمال می کنید. (که در زیر به آن می پردازیم). فرق کانتور و کانسیلر چیست؟
آیا می خواهید بهترین پوشش ممکن را از کانسیلر خود داشته باشید؟ ما یک راهنمای احمقانه در مورد نحوه استفاده از کانسیلر مانند یک آرایشگر حرفه ای برای روشن کردن پوست، به حداقل رساندن ظاهر لکه های تیره و داشتن احساس بی عیب و نقص و اعتماد به نفس 24 ساعته داریم.
انواع مختلفی از کانسیلرها در بازار وجود دارد - کانسیلرهای زیر چشم، فرمول های اصلاح رنگ، گزینه های پوشش نور تا پوشش کامل و موارد دیگر. و در حالی که انتخاب یک کانسیلر برای هدف قرار دادن نوع خاص پوست و نگرانی های شما کلیدی است، اما برای داشتن پوستی بی عیب و نقص همیشه لازم نیست کانسیلر متفاوتی را برای هر قسمت از صورت خود اعمال کنید. مثل همیشه، امتحان کنید و سعی کنید تا زمانی که آنچه برای شما مفید است را بیابید - خواه یکی برای روشن کردن ناحیه چشم شما، دیگری برای پوشاندن قرمزی یا فرمولی که همه این کارها را انجام می دهد.
اگر به دنبال آن نوع کانسیلر بی‌نظیر هستید، ما شما را تحت پوشش قرار داده‌ایم. با جام مقدس جدید ما آشنا شوید - کانسیلر انحصاری IPSY BEAUTY Air Hug از خط زیبایی تمیز ادیسون رای، فوق ستاره TikTok. این فرمول پوشش دهی متوسط تا کامل، هیپرپیگمانتاسیون، قرمزی، حلقه های تیره را کنترل می کند. بعلاوه، با عصاره میوه پاپایا روشن کننده ساخته شده است تا درخشندگی شما را تقویت کند.یکی از بهترین کانسیلر میبلین است که مورد توجه بسیاری می باشد.
مرحله 1. پوست خود را آماده کنید.
قبل از اینکه شروع به استفاده از کانسیلر کنید، بسیار مهم است که با یک صورت تمیز و شاداب شروع کنید. تمیز کردن مضاعف که حاوی لایه بردار است بهترین گزینه برای شماست. ابتدا با لایه برداری، سلول های مرده پوست را که منافذ پوست را می بندند و از سر خوردن نرم آرایش روی پوست جلوگیری می کنند، از بین می برید. همچنین رنگ پوست شما را یکنواخت می کند، که باعث می شود یک روکش بدون عیب و نقص بیشتر و با برس هوا را تضمین کنید.
بعد از لایه برداری، با یک مرطوب کننده به پایان برسانید تا پوستتان مرطوب و صاف بماند. بله، حتی آنهایی که پوست چرب دارند، باید قبل از آرایش از مرطوب کننده استفاده کنند، اگر مرطوب کننده شما حاوی SPF برای محافظت در برابر آسیب خورشید در طول روز است.
مرحله 2. هر گونه آرایش صورت را اعمال کنید.
برای اینکه مطمئن شوید آرایش شما در تمام طول روز باقی می ماند، پوست خود را با پرایمر صورت آماده کنید که آرایش شما را محکم کند. یک پرایمر خوب، بدون توجه به آب و هوا، فونداسیون و کانسیلر شما را سر جای خود نگه می دارد – زیرا هیچ چیز بدتر از این نیست که زمانی را برای پوشاندن جوش های مزاحم یا کیسه های زیر چشم صرف کنید تا بعد از خروج از خانه، آرایش خود را محو کنید.
بعد، کرم پودر، مرطوب کننده رنگی یا کرم CC/BB را بمالید. در حالی که می توانید کانسیلر خود را قبل از فونداسیون استفاده کنید، بسیاری از آرایشگران توصیه می کنند پس از آن از کانسیلر استفاده کنید تا ظاهر کیک و چروک ایجاد نشود. استفاده از آرایش صورت شما ابتدا یک پایه صاف و قابل ترکیب می دهد تا قبل از رسیدن به پوشش، با آن کار کنید.
مرحله 3. در مثلث های معکوس زیر چشمان خود بمالید.
اگر از یک کانسیلر تخصصی زیر چشم استفاده کنید، این مرحله ساده‌تر است. به جای اینکه کانسیلر را مستقیماً زیر چشمان خود بکشید، دو مثلث وارونه زیر چشم خود بکشید که تمام صورت شما را درخشان می کند. چرا؟ وقتی به سادگی کانسیلر را به خط مژه خود نزدیک می کنید، در واقع فقط روی ناحیه مورد نظر تأکید می کنید. و اگر هدف اصلی شما پوشاندن سیاهی دور چشم است، تاکید بر ناحیه چشم آخرین کاری است که می خواهید انجام دهید.
هنگامی که کانسیلر خود را انتخاب کردید، مثلث های معکوس را با انگشت حلقه یا برس کانسیلر مخلوط کرده و به آن ضربه بزنید. هر کاری که انجام می‌دهید، مطمئن شوید که کانسیلر را آغشته نکنید یا بکشید – انجام این کار باعث ایجاد چین و چروک می‌شود و منجر به کیک شدن می‌شود. واقعیت جالب: شما می خواهید از انگشت حلقه خود برای استفاده از کانسیلر استفاده کنید زیرا در واقع ضعیف ترین انگشت است، بنابراین لازم نیست نگران اعمال فشار زیاد و آسیب رساندن به پوست ظریف اطراف چشم خود باشید.
مرحله 4. روی هر لکه ای بمالید.
برای پوشاندن لکه‌ها و لکه‌های تیره، از کانسیلرهایی با پوشش کامل استفاده کنید که در طول روز لک یا محو نشود. لاوللو می گوید: «هنگامی که یک لک را پنهان می کنم، از کانسیلری استفاده می کنم که با کرم پودری که می خواهم استفاده کنم، مطابقت دارد. "من ابتدا لکه یا نقص را پنهان می کنم، سپس فونداسیون را اعمال می کنم! من عاشق کانسیلر کامل مات NARS برای این مرحله هستم. «بعد، کانسیلر را روی فونداسیون می‌زنم تا برجسته شود. اینجاست که از کانسیلر سه درجه روشن تر استفاده می کنید. این مرحله برای جلو آوردن قسمت های خاصی از صورت است. شما نمی خواهید لکه ای را جلو بیاورید یا برجسته کنید، به همین دلیل است که باید از قبل با کانسیلر رنگ پوست مراقبت کنید تا بی عیب و نقص با فونداسیون ترکیب شود.
مرحله 5. در اطراف بینی و روی هر قرمزی بمالید.
هنگام استفاده از کانسیلر در اطراف بینی و روی هر نقطه قرمزی، مطمئن شوید که کانسیلر را بکشید، نه بکشید. اگر واقعاً می‌خواهید کانسیلر اطراف بینی‌تان ثابت بماند، آن را با انگشت حلقه‌تان در جای خود بکشید و با تمرکز روی چین‌های اطراف بینی‌تان، آن را با هم ترکیب کنید. سپس یک اسفنج مرطوب آرایشی را در پودر شل آغشته کنید و آن را با هم مخلوط کنید تا یک رنگ کاملاً ماندگار داشته باشد.
مرحله 6. با پودر ست کنید
ست کردن پودر نه تنها ظاهر شما را قفل می کند، بلکه به جلوگیری از چروک شدن کانسیلر شما کمک می کند. هنگامی که از میزان پوششی که با کانسیلر خود ایجاد کرده اید راضی هستید، آماده هستید که آن را با پودر قفل کنید. هنگامی که ظاهر خود را قفل کردید و پودر اضافی را پاک کردید، یک اسپری تنظیم کننده آرایش را روی صورت خود اسپری کنید تا مطمئن شوید که آرایش شما ثابت می ماند.
وبگردی