آفتاب

تعمیر دستگاه تصفیه آبدر سالهای اخیر و بطور خاص از زمان شیوع ویروس کرونا ، مقوله بهداشت بیش از پیش مورد توجه اقشار جامعه قرار گرفته و استفاده از مواد و تجهیزات بهداشتی رونق چشمگیری داشته است .

در این میان استفاده از دستگاه تصفیه آب خانگی نیز روز به روز رواج بیشتری یافته و از آنجا که تامین آب شرب سالم توسط دستگاه تصفیه آب معیوب با فیلترهای مستهلک میسر نمی باشد ، موضوع سرویس ، نگهداری و تعمیر دستگاه تصفیه آب مورد توجه بسیاری از خریداران این دستگاه ها قرار گرفته است .

اهمیت موارد مذکور موجب آن گردیده تا شرکت آبگونه پالایش گستر نوین بعنوان یک مجموعه سلامت محور ، ضمن انجام تعهدات خود در قبال مشترکان و خریداران محترم دستگاه های تصفیه آب این مجموعه ، با آموزش و تربیت پرسنل مجرب و متخصص ، آماده خدمت رسانی به آن دسته از مشتریانی گردد که دستگاه تصفیه آب خود را از سایر شرکتها خریداری نموده و اکنون به دلایل مختلف امکان دریافت سرویس و خدمات از شرکتهای مذکور را ندارند .

لذا در صورت هرگونه نیاز به انجام سرویس و تعمیر دستگاه تصفیه آب خود می توانید جهت برقراری تماس با کارشناسان خدمات پس از فروش در ساعات اداری با شماره تلفن ثابت 91015300 و در ساعات غیر اداری با شماره تلفن همراه 09912030530 تماس حاصل نموده و از خدمات سرویس در محل شرکت آبگونه پالایش گستر نوین بهره مند شوید .

تعمیر دستگاه تصفیه آب

در صورت تمایل می توانید با یکبار تماس و انجام خدمات مورد نیاز توسط تکنسین های مربوطه ، به عضویت شبکه گسترده خدمات پس از فروش شرکت آبگونه درآمده و با استفاده از پنل پیامکی شرکت ، از زمان دقیق انجام سرویس دستگاه های تصفیه آب خود مطلع شوید . سلامتی شما هدف ماست .

آبگونه  بهترین و با کیفیت ترین خدمات تعمیر دستگاه تصفیه آب را در اختیار شما قرار می دهد. با سیستم‌های منحصربفرد و قدرتمند تصفیه آب که استانداردهایی را در کارآیی خود برای رساندن آب آشامیدنی خالص به شما ارائه می‌دهد و شما را از هر نوع بیماری منتقله از آب محافظت می‌کند. سلامتی شما. تعمیر یا خرید دستگاه تصفیه آب با فناوری پیشرفته و شهودی برای ارائه هر بار نتایج بهتر به مشتریان خود برای ارائه خدمات با کیفیت بسیار توصیه شده و مطمئن که می تواند کارایی و قابلیت بیشتری را برای محافظت از سلامت و زندگی شما صرف کند. آبگونه دارای ارائه دهنده ای برتر و ارزان قیمت خدمات تعمیر دستگاه تصفیه میباشد.

تعمیر پمپ دستگاه تصفیه آب

در برخی موارد خرابی پمپ دستگاه مانند خرابی کلگی یا هد و یا به اصطلاح نیم سوز شدن سیم پیچی و یا خرابی بلبرینگ‌های آن است. این مشکل باعث می‌شود به مرور زمان به ترانس فشار بیاید و با بالا رفتن جریان برق اتفاقات بدی بیفتد. همین اتفاق باعث می‌شود ترانس یا ادابتور نیم سوز شود و در نتیجه باعث کم توان شدن فشار آب ورودی به غشای ممبران و در نهایت عدم تولید می‌گردد. بنابراین دستگاه خود به خود خاموش و روشن می‌شود.

خم شدگی و تا خوردن شیلنگ‌های دستگاه تصفیه آب

خم شدگی و تا خوردن شیلنگ‌های دستگاه تصفیه آب خانگی یکی از دلایل کاهش فشار و دبی آب خروجی در سیستم تصفیه آب خانگی است. برای اینکه تاخوردگی شیلنگ را نداشته باشید بهتر است هرچند وقت یک ‌بار شیلنگ آن را چک کنید. اگر شیلنگ شما کوتاه باشد باعث خم شدگی می‌شود. بهتر است از شیلنگ بلندتر استفاده کنید.

مزه نامطبوع و مشکل بو در آب خروجی از دستگاه تصفیه آب خانگی

هیچ چیز بدتر از این نیست که آبی که می‌نوشیم مزه و بوی نامطبوعی داشته باشد. این مشکل این‌گونه اتفاق می‌افتد که بعد از مدت‌ها استفاده از دستگاه تصفیه آب، خروجی آب کدر، بد بو و بد مزه می‌شود. در این صورت باید نسبت به تعمیر دستگاه تصفیه آب خود اقدام کنید. زمانی که با این اتفاق روبه‌رو شدید باید فیلترهای تصفیه آب خود را تعویض کنید.
عامل ایجاد مزه و بوی نامطبوع این است که جرم ایجاد می‌شود و مواد معلق بر روی ساختار فیلترها هستند که به اصطلاح به این اتفاق بایو فیلم یا لایه نازک جرم روی فیلترها می‌گویند. شما با استفاده از قلم تی دی اس می‌توانید میزان مجاز مواد معلق در آب خروجی سیستم تصفیه آب را اندازه بگیرید.
این مقدار باید بین عدد 50 تا 80 پی پی ام را نشان دهد. در صورتی که شاهد کاهش این مقدار بودید با شیر افزایش املاح، نسبت به افزایش این عدد اقدام کنید. در صورتی که این عدد بیشتر بود باید نسبت به تعمیر تصفیه آب خود اقدام کنید. برای حل این مشکل باید فیلتر ممبران و سایر فیلترها را تعویض کنید.
باید توجه داشته باشید که مصرف آب آلوده برای انسان بسیار خطرناک است. بنابراین سریع‌تر نسبت به تعمیر دستگاه تصفیه آب خود اقدام کنید.

بهترین دستگاه تصفیه آب

سر و صدا در سیستم تصفیه آب خانگی

این مشکل برای دستگاه‌هایی اتفاق می‌افتد که سری اول هستند یا فیلتر آن‌ها تعویض شده است. علت وجود این مشکل وجود هوا در مسیر شیلنگ تصفیه آب است که به مرور زمان ممکن است برطرف شود.
در صورتی که مدتی گذشت و این مشکل حل نشد باید نسبت به تعمیر دستگاه تصفیه آب خود اقدام کنید. ابتدا نسبت به محکم بودن شیلنگ‌ها و اتصالات در جای خود مطمئن شوید. یکی دیگر از عوامل ایجاد سر و صدا بسته شدن شیلنگ و بست فاضلاب دستگاه است. در این صورت باید مسیر فاضلاب دستگاه تصفیه آب خود را چک کنید.

نشتی و چکه در درپوش هوزینگ

در صورت وجود این مشکل باید این موارد را چک کنید:
1- درپوش هوزینگ خوب بسته نشده است. در صورتی که این اتفاق افتاد باید با استفاده از آچار مخصوص هوزینگ را محکم کنید.
2- مورد بعدی که ممکن است باعث مشکل شود و باید نسبت به تعمیر دستگاه تصفیه آب خود اقدام کنید، این است که اورینگ‌ها در جای مناسب خود قرار نگرفته‌اند. برای رفع این مشکل کافی است که اورینگ‌ها را در جای خود قرار دهید.
3- قطعه اورینگ عیب دارد. در صورت وجود این مشکل باید تعمیر تصفیه آب اجرا شود. ابتدا باید اورینگ‌ها را با روغن چرب کنید و در جای مناسب خود قرار دهید و در صورت مشاهده پوسیدگی و ترک نسبت به تعویض آن‌ها اقدام کنید.

بهترین دستگاه تصفیه آب

خرابی سوییچ فشار بالا یا هایپرشر

یکی از علت‌هایی که دستگاه خود به خود خاموش می‌شود، خرابی در هایپرشر است. در بعضی از موارد با پیچ تنظیم آلن روی سویئچ قابل تنظیم است و دیگر نیازی به تعویض نیست. در بعضی از موارد به دلیل گیر کردن و خرابی باید تعویض شود.
برای اینکه بدانیم نیاز به تعمیر تصفیه آب است یا نه، ابتدا باید شیر مخزن را ببندید و شیر روی سینک را نیز ببندید. اگر دستگاه شما شروع به تولید کرد و گیج نمایشگر فشار بالا رفت ولی دستگاه تصفیه آب خاموش نشد، دلیل این اتفاق این است که اتصال داخل سوییچ فشار بالا قطع است. بنابراین جریان صورت نگرفته است. پس با تعویض کردن این قطعه، اقدام به تعمیر دستگاه تصفیه آب کنید.