آفتاب

بازسازی ویلا چگونه انجام می شود؟ و در هنگام بازسازی ویلا به چه نکاتی باید توجه شود؟بازسازی در ویلاها شامل بازسازی و ایجاد استخر و جکوزی و همچنین کاشتن درخت و ایجاد فضای سبز نیز می باشد.

با توجه به شلوغی های زندگی در شهر و با بیشتر شدن زندگی آپارتمان نشینی همه ما احتیاج به یک زمانی برای خلوت کردن و استراحت و همچنین به دور ماندن از این شلوغی ها داریم و ویلاهایی که در اطراف شهر های بزرگ ساخته می شوند این فرصت را برای شهرنشینان فراهم می کنند تا با امکانات رفاهی و تفریحی که دارند از هیاهو و شلوغی ها دور شوند و می توانند گزینه خوبی برای استراحت و ریلکس کردن باشند. در ادامه شما را با بازسازی و طراحی دکوراسیون داخلی ویلا ها آشنا خواهیم کرد پس تا انتهای این مقاله را مطالعه بفرمایید.

بازسازی ویلا چیست؟

ویلاهایی که ساخته می شوند اغلب برای گذراندن تعطیلات و یا محلی برای کسب درآمد هستند. این ویلاها شاید فقط چند روز از سال توسط صاحبان خود مورد استفاده قرار بگیرند و اغلب اوقات به دیگران اجاره می شود به همین علت باید امکانات رفاهی مناسب مانند فضای سبز در حیاط ،استخر و جکوزی در آن مهیا باشد تا افراد تمایل به اجاره کردن آنها داشته باشند. بازسازی در ویلاها شامل بازسازی و ایجاد استخر و جکوزی و همچنین کاشتن درخت و ایجاد فضای سبز نیز می باشد. هرگونه تغییراتی که در نمای خارجی ویلا و فضای داخلی ساختمان ویلا و حیات و استخر و یا تاسیسات آن ایجاد شود بازسازی ویلا به حساب می آید.

بازسازی ویلا شامل چه کارهایی می شود؟

 بازسازی ویلا
داشتن یک ویلای مدرن و با امکانات رفاهی خوب نیازمند پرداخت هزینه بالا می باشد و شما اگر تمایل به پرداخت هزینه های گزاف را ندارید می توان ویلای قدیمی خود را بازسازی کرده و یا یک ویلای قدیمی را خریداری کرده و سپس به بازسازی آن با سلیقه خودتان بپردازید.بازسازی کردن ویلاهای قدیمی بستگی به قدمت ساختمان ویلا و میزان آسیب هایی که به آن وارد شده است متفاوت می باشند و شما با توجه به نیازهای خود ممکن قسمتی و یا کلا ساختمان را بازسازی کنید.گاهی ساختمان ویلا قدیمی و یا فرسوده نیستند ولی ممکن است دیگر جوابگوی نیاز خانواده ما را ندهد و نیاز به طراحی دکوراسیون یا بازسازی کردن و منطبق کردن ویلا با نیاز های خود را داشته باشیم.
•    بازسازی نمای ساختمان
•    بازسازی فضای داخلی ویلا
•    بازسازی حیاط و فضای سبز ویلا
•    بازسازی تاسیسات ساختمانی ویلا

بازسازی نمای ساختمان

نمای خارجی ساختمانها بعد از گذشت زمان و بر اثر عوامل محیطی دچار آسیب می شوند و رنگ خود را از دست می دهند و در هنگام بازسازی باید به این مسئله بسیار توجه کنید زیرا اگر شما داخل ویلای خود را به بهترین شکل ممکن هم بازسازی و دکوراسیون مدرن برای آن در نظر بگیرید باز هم اولین چیزی که در هنگام ورود به ویلا دیده می شود نمای آن است پس باید یک نمای مناسب با طراحی دکوراسیون داخلی برای آن انجام دهید.همچنین در ویلاهای قدیمی به دلیل گذشت سالیان دراز و استفاده مکرر درها و پنجره ها کارایی خود را از دست داده اند و معمولا قدیمی شده اند و باید با در و پنجره های جدید که عایق صوت و حرارت نیز می باشند جایگزین شوند.

بازسازی فضای داخلی ویلا

بازسازی فضای داخلی ویلاها شامل انتخاب مبلمان مناسب ،کفپوش و تابلوها و وسایل تزئینی مورد نیاز در ویلا،اتاق خواب ها  سرویس خواب،کابینت های آشپزخانه ،پرده ها و تمامی آن چیزی می شود که در داخل ویلا می بینید و مورد استفاده قرار می گیرد.

بازسازی حیاط و فضای سبز ویلا

حیاط ویلاهای قدیمی نیاز به بازسازی اساسی دارند زیرا به احتمال زیاد سنگ فرش های آنها با مرور زمان از بین رفته و آسیب دیده اند و نیاز به تعویض و بازسازی دارند.اگر ویلای شما دارای استخر و جکوزی می باشد باید بعد از سالها آنها را بازسازی کنید و اگر دارای استخر نمی باشد باید در بازسازی ها آن را اضافه کنید زیرا شنا می تواند به ریلکس کردن شما در تعطیلات کمک کند و در ضمن باعث با رفتن اعتبار و قیمت ویلای شما خواهد شد.فضای سبز و درختان موجود در ویلاهای قدیمی با گذشت سالها پیر می شوند و زیبایی و طراوت خود را از دست می دهند و باید درختان و گیاهان جدیدی را در حیاط کاشت.

بازسازی تاسیسات ساختمانی ویلا

در ویلاهای قدیمی در هنگام بازسازی باید به استحکام ساختمان ویلا،تاسیسات گرمایشی و سرمایشی توجه داشته باشیم زیرا این ها مسائلی هستند که بعد از گذشت سالها و استفاده مکرر از آنها دچار فرسایش و از کارافتادگی می شوند و این مسئله در بازسازی بسیار مهم و حائز اهمیت است.
 جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با گروه دکولند در ارتباط باشید.