آفتاب

چاپ لیوان عکسچاپ و سفارش تیشرت با طرح دلخواهموردی که باعث شده اغلب تیشرت با طرح دلخواه را انتخاب کنند این است که می توانند متناسب با علاقه خود از تصاویر ورزشی، تبلیغاتی، افراد مشهور، و... برای چاپ استفاده کنند.

اگر به دنبال کادو جدید و جذاب برای سورپرایز عزیزان هستید پیشنهاد می شود با بهترین موارد هدیه از جمله لیوان حرارتی در جنس های مختلف، چاپ لیوان عکسچاپ و سفارش تیشرت با طرح دلخواه آشنا شوید. در سفارش تیشرت با طرح دلخواه مشتری پس از انتخاب تیشرت از نظر جنس و سایز، تصویری دلخواه خود را جهت چاپ بر روی آن انتخاب می کند. موردی که باعث شده اغلب تیشرت با طرح دلخواه را انتخاب کنند این است که می توانند متناسب با علاقه خود از تصاویر ورزشی، تبلیغاتی، افراد مشهور، و... برای چاپ استفاده کنند.

جنس های مناسب تیشرت برای چاپ عکس

چاپ لیوان

تیشرت فلامنت

این مدل تیشرت بسیار سبک هستند و بیشتر استفاده ورزشی دارند و امروزه مانند لیوان حرارتی جایگاه درج تصاویر:
•     شخصیت های ورزشی
•    چاپ لوگوها و تصاویر تبلیغاتی
•     چاپ تصاویر دلخواه و... می باشند . جنس این تیشرت از پارچه مصنوعی است و رنگ پذیری بسیار خوبی جهت چاپ عکس دارد.

تیشرت اسپان

تیشرت اسپان یکی از مدل های منتخب است که امروزه برای درج عکس دلخواه مشتریان مورد استفاده قرار میگیرد .جنس این تیشرت پارچه اسپان زیر مجموعه الیاف مصنوعی و از ترکیب مشخصی از پنبه و الیاف پروپیلن و فلامنت ساخته میشود . نکته قابل توجه اینکه این مدل تیشرت در مقایسه با مدل های مشابه قیمت مناسب تری دارد .

تیشرت جودون

جنس این مدل تیشرت از پنبه یا پلی استر تولید می شود و البته امروزه  از سایر نخ ها نیز در تولید آن استفاده می کنند. ویژگی مثبت این مدل رنگ پذیری بسیار بالا است و با سفارش تیشرت با طرح دلخواه می توانید عزیزان خود را سورپرایز کنید.

چاپ لیوان

کاربرد لیوان حرارتی چیست؟

 لیوان حرارتی یکی از کالاهایی است که علاوه بر کارایی بسیار خوب برای کادوی مناسبتی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. نکته ای که باعث جذابیت این کالا شده است نمایان شدن طرح روی آن در هنگام تماس با حرارت است و این باعث شده بعضی از افراد با درج درخواست ازدواج خود بر روی این لیوان فرد مورد نظر خود را غافلگیر کنند.

ماندگاری لیوان جادویی چگونه است؟

یکی ازدلایلی که باعث شده است ما لیوان جادویی را به عنوان کادو سورپرایز کننده معرفی کنیم ماندگاری بالای آن می باشد. هرچه از عمر این کالا می گذرد ارزش و زیبایی آن دوچندان می شود وبعد ها به یک گزینه که تداعی کننده خاطرات است مبدل میشود. امروز به سبب زیبایی و جذابیت لیوان حرارتی بیشتر در محل کار یا دکور منزل از آن به عنوان یک کادوی تزیینی استفاده می کنند.

چاپ لیوان عکسچاپ

چاپ لیوان

انتخاب یک مرکز چاپ برای درج تصویر روی لیوان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و ما در این جهت یکی از مجرب ترین شرکت ها یعنی شرکت عکسچاپ را به شما معرفی می کنیم. شما هم اکنون می توانید با مراجعه به سایت عکسچاپ علاوه بر لیوان  تصویر دلخواه خود را بر روی بشقاب، تیشرت، کاور گوشی،ماگ حرارتی، و… چاپ نمایید. نکته قابل توجه اینکه در چاپ لیوان عکسچاپ هیچگونه محدودیتی وجود ندارد و از هر طرح سفارشی می توانید جهت چاپ استفاده کنید.

برای چاپ تصویر باید چه  مواردی را مد نظر داشت؟

در انتخاب عکس جهت چاپ محدودیتی وجود ندارد اما نکته ای که باید مد نظر داشته باشید این است که از عکس های با کیفیت جهت چاپ بر روی کالاهای چاپی استفاده کنید. پیشنهاد میکنیم که برای گرفتن عکس های جذاب و زیبا به آتلیه عکاسی مراجعه نمایید و اگر هم قصد دارید با دوربین موبایل خود عکاسی کنید حتما به چند مورد عکاسی  مانند نورپردازی و ژست توجه داشته باشید. نکته قابل توجه اینکه یکی از موارد مهم در عکاسی رعایت نورپردازی است و شما می توانید در روز از نور طبیعی و در داخل فضاها از نور مصنوعی بهره بگیرید. در عکاسی به شدت میزان نور توجه داشته باشید و با نورپردازی مناسب اقدام به عکاسی کنید.
 

وبگردی