آفتاب

امکانات پاساژ کوروش چیست؟ گشت و گذاری در دنیای رنگارنگ پاساژ گردیپاساژ کوروش مجتمعی بزرگ و تفریحی است که امکانات زیادی را در خود دارد. پاساژ کوروش تنها یک مجتمع برای خرید کردن نیست. پاساژ کوروش مجتمعی بزرگ و چند منطوره برای خرید کردن ، سینما رفتن ، غذاگردی ، کافه گردی و انجام کارهای بانکی و خدمات صرافی است‌.

امکانات پاساژ کوروش چیست؟ خرید از پاساژ کوروش چرا هیجان انگیز است؟ چون پاساژ کوروش از بزرگترین مراکز خرید غرب تهران است. پاساژ کوروش مجتمعی بزرگ و تفریحی است که امکانات زیادی را در خود دارد. پاساژ کوروش تنها یک مجتمع برای خرید کردن نیست. پاساژ کوروش مجتمعی بزرگ و چند منطوره برای خرید کردن ، سینما رفتن ، غذاگردی ، کافه گردی و انجام کارهای بانکی و خدمات صرافی است‌. به این موارد باید شهربازی کودکان را هم اضافه کنیم که همه این امکانات ، مجتمعی چند منظوره و زیبا را به نام پاساژ کوروش ساخته است. پاساژ کوروش از نظر امکانات یکی از بهترین مجتمع های تفریحی ، فرهنگی ، مالی و مراکز خرید تهران است‌. در تهران کمتر مرکز خریدی را می توانید بیابید که تا این مقدار به سلیقه های مختلف توجه داشته باشد و امکانات متنوعی را برای متقاضیان و علاقه مندان خود ، ایجاد کرده باشد. امکانات  پاساژ کوروش به جز تنوع ، دارای کیفیت بالایی است و این امکانات فوق العاده و با کیفیت است که باعث می شود ، روزانه هزاران نفر از این پاساژ دیدن کنند. وبسایت کوچه گرد ، گزارش کاملی از امکانات پاساژ کوروش و بسیاری دیگر از مراکز خرید تهران را در صفحات مختلف منتشر کرده که ما پیشنهاد می کنیم این مطالب را مطالعه کنید. حال با ما بمانید تا نگاهی به امکانات پاساژ کوروش داشته باشیم.

فروشگاه های پاساژ کوروش


فروشگاه های پاساژ کوروش از بزرگترین امکانات این مرکز خرید است و باید گفت که بخش مهمی از امکانات پاساژ کوروش در بخش فروشگاهی آن قرار دارد. فروشگاه های پاساژ کوروش ، بسیار متنوع و زیبا هستند. هر کدام از این فروشگاه ها در بخش های مختلف دارای ارزش بالایی از نظر اقتصادی بوده و دارای سابقه ای بسیار خوب در عرصه انواع محصولات هستند. فروشگاه های پاساژ کوروش در هر بخش ، جزو بهترین ها هستند. در این مرکز خرید فروشگاه های متعددی در امر عرضه انواع محصولات در حال فعالیت هستند‌. فروشگاه های پوشاک زنانه و پوشاک مردانه ، فروشگاه های محصولات چرمی ، کیف و کفش زنانه و مردانه ، ساعت فروشی ، طلا و جواهر ، موبایل و لوازم جانبی ، لوازم خانگی ، هایپر استار کورش و  لوازم آرایشی زنانه از جمله فروشگاه ها و امکانات پاساژ کورش هستند. این فروشگاه ها دارای بهترین محصولات در زمینه های کاری خود بوده و همچنین از بهترین برندهای موجود در بازار هستند. این فروشگاه ها دارای تنوع بسیار زیادی هستند. هر نوع از پوشاک و کیف و کفش را که شما بخواهید در این بازار وجود دارد و شما می توانید از این فروشگاه ها بهترین خرید های خود را انجام دهید.

غذاگردی در پاساژ کوروش نیز از جمله بهترین امکانات این مجتمع بزرگ است. در این مرکز خرید جمعی از بهترین برندهای صنعت غذایی گرد هم آمده اند تا بتوانند سلیقه های مختلف را با خود همراه کنند. فست فودها و رستوران های این بازار میتوانند بهترین مکان برای غذاگردی باشند و بسیاری از بازدید کنندگان این مرکز برای غذاگردی است که به این مکان می روند. پاساژ کوروش ، بازاری بزرگ است و گشت و گذار در این پاساژ می تواند شما را قدری خسته کرده و شاید هم کمی گرسنه شوید. در این وضعیت است که رستوران گردی و غذاخوری های پاساژ کوروش به کمک شما می آیند و می توانند قدری از خستگی شما را با محیط های جذاب خود کمتر کنند به همین دلیل است که گفته می شود ، رستوران ها و فست فودهای این بازار از بهترین امکانات پاساژ کوروش هستند.

کافه گردی در کوروش


یکی از امکاناتی که در پاساژ کوروش وجود دارد ، کافه های این پاساژ است. اگر قرار ملاقات دوستانه ای را دارید و یا هوس یک نوشیدنی گرم و یا قهوه های لاته‌ و اسپرسو را دارید ، پیشنهاد وبسایت کوچه گرد به شما کافه های پاساژ کوروش هستند. کافه های پاساژ کوروش دارای جذابیت خاصی هستند. محیط این کافه ها با تزئینات و دکوراسیون های زیبا محیطی را ایجاد کرده اند که می توان در آن ساعتی را از شلوغی های جهان بیرون به استراحت پرداخت. کافه ها تنها محلی برای نوشیدن قهوه و خوردن انواع  کیک ها نیستند،  بلکه این کافه ها بهترین مکان برای استراحت و فنی شویی در محیطی آرام هستند.

مجتمع سینمایی کوروش


طراحان پاساژ کوروش،  در هنگام طراحی این مجموعه با نگاهی درست امکاناتی را فراتر از یک مرکز خرید ساده به این مرکز اضافه کرده اند. یکی از بهترین امکانات فرهنگی پاساژ کوروش ، سینما کوروش است.  این قسمت ، محبوب علاقمندان به هنر سینما است. باید در نظر داشت که در مناطق غربی تهران کمتر می توان سالن های سینمایی را مانند سالن های سینمایی مرکز شهر یافت. به همین دلیل برخی از مجتمع های تجاری این نقیصه را با قرار دادن سالن های سینما و مجتمع های سینمایی در داخل مجتمع برطرف کرده اند. سالن های سینمایی کوروش نیز با همین نگاه طراحی شدند تا از این مرکز ، مجتمعی با کارایی های متنوع بسازند. این کار باعث شده است که شما بتوانید به راحتی با پارک خودروی خود در پارکینگ این بازار ، برای دیدن فیلم های روز سینمای ایران و جهان به مجتمع سینمایی رفته و در کمال آرامش از دیدن فیلم های مورد علاقه خود لذت ببرید. سالن های سینمایی کوروش این امکان را به بازدید کنندگان می دهد تا با فیلم های روز سینمای ایران آشنا شوند. از دیگر بخش های این مجتمع ، وجود سالن همایش است. در این بخش نیز می توان برنامه ها و نشست های اجتماعی و خانوادگی و فامیلی را در قالب جمعیت های بزرگتر برگزار کرد.

بانکها و صرافی ها


شاید محیط کار شما در داخل پاساژ کوروش باشد و یا  ممکن است‌ محل سکونت شما در نزدیکی این مرکز باشد و شما احتیاج به مراکز مالی مانند بانک و صرافی داشته باشید. در این صورت بانک ها و صرافی های پاساژ کوروش ،از بهترین امکاناتی هستند که برای برطرف کردن احتیاجات شما در این مرکز قرار داده شده اند. مراکز مالی و بیمه ای و حتی صرافی ها را می توان امکانات پایه ای برای هر نوع بازاری دانست و به همین دلیل است که چنین امکاناتی و آن نیز از بهترین نوع آن ها در پاساژ کوروش قرار داده شده تا شما بتوانید ، امور مالی و بیمه ای خود را نیز در این مرکز انجام دهید.

حال و با این تفاسیر اگر بار دیگر نام پاساژ کوروش را شنیدید و یا قصد داشتید برای خرید به این مرکز بروید ، می توانید از هر کدام از این امکانات نیز نهایت استفاده را ببرید. اگر اهل سینما هستید ، اگر اهل غذاگردی در فست فودی ها و یا رستوران گردی هستید ، اگر اهل بازار گردی و خرید هستید ، اگر کاری در زمینه امور مالی و بیمه ای دارید و اگر اهل هنر و سینما هستید ، همه این امکانات در پاساژ کوروش قرار داده شده تا شما بتوانید بر اساس نیاز و احتیاجات خود از امکانات پاساژ کوروش استفاده کنید و اگر اطلاعات بیشتری در این باره می خواهید به وبسایت کوچه گرد مراجعه کنید.