آفتاب

روش های مختلف چاپ عکس روی تخته شاسی و کارت ویزیتچاپ کارت ویزیت در واقع نوعی کارت تبلیغاتی است که شرکت ها , سازمان ها, و ارائه دهندگان خدمات به منظور معرفی کسب و کار خود و ارائه راه های ارتباط در اختیارخود با افراد آن را در اختیارشان قرار میدهند.

 چاپ کارت ویزیت خوب و تاثیر گذار چه خصوصیاتی دارد؟

 چاپ کارت ویزیت برای ثبت اطلاعات های شرکت ها ( برند, شماره تلفن, آدرس, پست الکترونیک ) و همچنین نمایش نشان تبلیغاتی آنها بسیار مهم است. با چاپ آنلاین کارت ویزیت چاپ کوثر میتوانید انواع کارت ویزیت را چاپ کنید.
سعی کنید در طراحی کارت ویزیت از فونت مناسب استفاده کنید.
برای چاپ کارت ویزیت باید از کاغذ های کناسب و مقاوم استفاده شود ازاستفاده از کاغذ های وارفته خودداری کنید.
استفاده از تصویر های متناسب و مناسب برای شرکت و سازمان
کارت ویزیت وسیله مناسبی برای نوشتن متن های طولانی نیست از این کار خودداری کنید.
استفاده از عبارت های کوتاه و مختصر
استفاده از طراحی های خلاقانه و گیرا برای جذب بالای مشتری

لیست انواع کاغذ برای چاپ کارت ویزیت

 انواع کاغذ چاپ کارت ویزیت از نظر جنس :انواع مختلفی دارد که مشتری ها براساس نیازهای خود آنهارا انتخاب میکندد.
 که لیستی از آنها به شرح ذیل میباشد :
•    کارت ویزیت کتان امباس
این کارت ویزیت قابلیت قطعه قطعه شدن و خم شدن را دارد به طور کلی انعطاف پذیر است.
•    کارت ویزیت کتان کهلر
ویژگی شبیه به کارت ویزیت کتان امباس را دارد.
•    کارت ویزیت سلفون مات
این نوع کارت ضد خش است انعطاف پذیری بالایی دارد و هرگز پاره نمیشود.
•    کارت ویزیت سلفون براق
چاپ عکس

اصول طراحی برای چاپ بروشور

 موارد زیادی درچاپ بروشور وجود دارد که با رعایت اصول و مقررات آن ها، کیفیت خروجی را در نهایت تضمین میکند. شما باید به ویژگی های فایل مناسب برای چاپ بروشور همواره توجه کاملی داشته باشید

ابعاد مناسب برای چاپ بروشور

 برای همه ی کارهای چاپی همچون بروشور، تراکت، کاتالوگ، کارت ویزیت و ... قبل از شروع طراحی، باید ابعاد نهایی کار را در نظر گرفته باشید و یک فایل طراحی به همان ابعاد و اندازه آماده کنید. زیرا پس از تمام شدن کار طراحی تغییر آن موجب کاهش کیفیت کار، کاهش خوانایی نوشته ها و یا به هم ریختگی عناصر موجود در طراحی میشود. چاپ بروشور سفارش آنلاین با محاسبه قیمت را در لینک قبل میتوانید داشته باشید.
به عنوان نمونه فرض کنید که شما تصمیم دارید ابعاد و اندازه برای چاپ بروشورشما A5باشد.اما حال تصمیم گرفته اید تغییراتی انجام دهید و آن را بزرگتر کنید و با اندازه A4 چاپ کنید. حال اگر ابعاد کار را بزرگ کنید قطعا کیفیت تصاویر افت میکند. زیرا که تصاویر از دو طرف کشیده میشوند. و همچنین اگر فایل خودتان را بزرگتر از ابعادی که قرار بود چاپ شود طراحی کنید موجب ناخوانا شدن متن ها و المان های کوچک در ابعاد جدید به وجود میشود. به عنوان مثال اگر در ابعاد طراحی شده A4 باشدو فونت نوشته های شما 8 پوینت باشد در همین هنگام اگر اندازه فایل را کوچکتر کنید اندازه نوشته ها کاهش یافته و ناخوانا میشود.

مقصود از چاپ بروشور چیست؟

یکی ازمهم ترین و بهترین روش ها برای استحکام تجارت های بزرگ و کوچک چاپ بروشور میباشد. در واقع یکی از انواع روش های بازاریابی بروشور ها هستند .به دلیل ارزان بودن چاپ بروشورها نشان‌دهنده گام کامل در هنگام کار بر روی یک بودجه کوچک‌تر میباشد. همچنین شما میتوانید برای افزایش کیفیت چاپ بروشور های خود بدون آن که سرمایه زیادی راصرف کنید آن را با استفاده ازقواعدو اصول و تکنیک های چاپ دیجیتال افزایش دهید.
چاپ عکس

تعریف چاپ تخته شاسی؟

 
به طور کلی چاپ تخته شاسی چاپ کوثر روی یکی از انواع چوب محسوب میشود بنام MDF . ام دی اف یکی از انواع محصول های چوبی میباشد که ترکیب آن شامل خرده های صنعت چوپ و مواد دیگری که با هم بصورت فشرده مورد ترکیب قرار میگرند. پس اکنون میدانیم که جنس تخته شاسی عکس های موجود در بازار از MDF میباشد که یک طرف آن دارای چسب های مخصوص هستند و در طرف دیگر آن شیار هایی وجوددارد به منظورآویز کردن شاسی بصورت افقی و عمودی. این ویژگی محصول باعث میشود که برای چاپ تخته شاسی مطابق سلیقه خودتان آنچه میخواهیدرا انتخاب کنید .

ضخامت چاپ تخته شاسی عکس

 چاپ تخته های شاسی در انواع مختلفی صورت میگرد .
3 میلیمتر
4میلیمتر
8 میلیمتر
16 میلیمتر

چاپ تخته شاسی عکس

امروزه در دنياي مدرن امروز ديگر از قاب های چوبی و شیشه ای که در گذشته مورد استفاده قرار میگرفت استفاده چندانی نمیشودو نیز کاربردی هم ندارد. اين روزها با استفاده از چاپ عكس روي تخته شاسي یقینا انقلابي بزرگی را در دكوراسيون داخلي شاهد هستیم.

انواع چاپ تخته شاسی

•    چاپ لاستر (مات)
•    چاپ سیلک
•    چاپ متالیک

از جمله کاربردهای چاپ تخته شاسی :


•    عکاسی‌ها و آتلیه‌ها
•    ادارات
•    آلبوم‌های دیجیتال و نمایشگاه ها
چاپ بر روي تخته شاسي عموما براي فضاهاي بسته رایج شده است براي تبليغات و برگزاري نمايشگاه هاي عكاسي بهترین گزینه چاپ تخته شاسي است. هزینه بسيار مناسب، كيفيت بالا، سبك بودن و سهولت آن باعث شده است استفاده از تخته شاسي به يكي از رایج ترين روش ها در زمينه طراحي و عكاسي تبديل شود.
وبگردی