آفتاب

کاتالوگ استند ارزان قیمت در سیلور رسانهاما کاتالوگ استند چه مزایایی دارد و چه میزان کاربردی است؟ آیا تاثیری در تبلیغات و جذب مشتری دارد؟

اگر به دنبال راهکاری هستید تا بتوانید دردسر جمع آوری و دسته بندی بروشور ها و کاتالوگ ها را نداشته باشید می توانید با خرید کاتالوگ استند ارزان قیمت به ساماندهی محیط کار و تبلیغات کمک شایانی نمایید. اما کاتالوگ استند چه مزایایی دارد و چه میزان کاربردی است؟ آیا تاثیری در تبلیغات و جذب مشتری دارد؟ با سیلور رسانه همراه باشید تا هر آنچه که می خواهید در مورد کاتالوگ استند بدانید.
 کاتالوگ استند

کاتالوگ استند چیست؟

سازه ای است که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید کاتالوگ، بروشور، فلایر، تراکت، مجلات و روزنامه ها را در دسته های مجزا داشته باشید. همچنین امکان دسترسی به مشتریان در مکان های مختلف فراهم می آورد و از اتلاف وقت و کاهش سرعت جلوگیری می کند. اما این ابزار کاربردی چه ویژگی هایی دارد:
1.    تنوع طرح
2.    طراحی زیبا و حرفه ای
3.    حجم کم
4.    وزن سبک و قابلیت حمل آسان
5.    انواع تاشو، تاج دار، آکاردونی، ثابت، رومیزی، دیواری و غیره
کاربردهای مهم کاتالوگ استند
1.    قابل استفاده در نمایشگاه ها، فروشگاه ها، داروخانه، کلینیک، بیمارستان ها و غیره
2.    دسته بندی کاتالوگ ها بر اساس موضوع و مخاطب
3.    افزایش سرعت و کاهش زمان در پاسخگویی به مخاطب
4.    گردآوری بروشور و کاتالوگ ها و نظم دهی به فضای کسب و کار

خرید بهترین کاتالوگ استند تبلیغاتی

برای شناسایی بهترین کاتالوگ استند تبلیغاتی، باید نیاز را شناسایی کرد و با توجه به آن بهترین را انتخاب نمود. کاتالوگ استند ها انواع مختلفی دارند که می توانید با مراجعه به وبسایت بهترین مرکز فروش سازه های تبلیغاتی از مشاوران فروش و تیم پشتیبانی بخواهید تا اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار دهند تا انتخابی دقیق و ایده آل داشته باشید. از انواع کاتالوگ استند می توان به موارد زیر اشاره کرد:
1.    کاتالوگ استند دیواری A4
2.    کاتالوگ استند رومیزی A4، A5 چهارطبقه
3.    کاتالوگ استند آهنی کمانی
4.    کاتالوگ استند تاجدار
5.    کاتالوگ استند پلگسی AX
6.    کاتالوگ استند آهنی AX
7.    کاتالوگ استند مشبک
8.    کاتالوگ استند تریبون دار
9.    کاتالوگ استند آهنی چرخدار
10.    کاتالوگ استند آکاردئونی خارجی و ایرانی
استند های فوق از بهترین کاتالوگ استند های تبلیغاتی هستند که می توانید برای نیاز های مختلف مورد استفاده قرار دهید. در زمان خرید سازه به کاربردها، قابلیت ها و جنس بدنه دقت نمایید تا خریدی دلخواه داشته باشید.
 کاتالوگ استند

خرید کاتالوگ استند دیواری

در صورتی که در فضای کوچک فعالیت می کنید و نیاز مبرم به کاتالوگ استند و دسته بندی بروشورها دارید، نوع دیواری کمک می کند تا مدیریت بهتری در تبلیغات با کاتالوگ ها داشته باشید.

خرید کاتالوگ استند رو میزی

شاید شما هم از آن دسته افرادی هستید که دائما با برگه و کاغذ های مختلف همچون برگه های یادداشت، سربرگ، فلایر، بروشور و غیره سر و کار دارید و دائما نمی توانید آن ها را در کشو میز یا جای دیگر قرار دهید. با این حال استند رومیزی کمک می کنند تا با آشفتگی و شلوغی میز روبرو نباشید و دسترسی سریع تری به برگه ها داشته باشد.

خرید کاتالوگ استند تاج دار

در صورتی که می خواهید در اماکن شلوغ و پر تردد تبلیغات و فروش داشته باشید، نوع تاجدار کمک می کند تا بهتر دیده شوید. تاج استند همچون تابلو راهنما عمل می کند تا مخاطب شما را در هر فاصله ای به راحتی بیابد. در صورتی که در غرفه های نمایشگاهی یا سالن های مترو و همایشات تبلیغات دارید خرید کاتالوگ استند تاجدار بهترین گزینه تبلیغاتی است.

خرید کاتالوگ استند آکاردئونی

این نوع کاتالوگ استند به حالت تاشو و زیکزاکی جمع آوری و نصب می شود و به راحتی در مسافت های طولانی قابل جابجایی است. همچنین قابلیت دسترسی از هر دو طرف داشته و مناسب برای فروشگاه و غرفه های نمایشگاهی است.

خرید کاتالوگ استند ثابت

برای مکان هایی همچون فروشگاه، همایشات و کلینیک ها خرید کاتالوگ استند ثابت که در انواع کمانی، مشبک و غیره هستند داشته باشید. این نوع کاتالوگ استندها جهت استفاده در مکان های ثابت بسیار مورد توجه و پر طرفدار است. جنس بدنه از فلز و پلگسی مستحکم است که سال ها قابل استفاده خواهد بود.

خرید کاتالوگ استند چرخ دار

شاید محیط کاری به گونه ای باشد که باید هر لحظه در بخش های مختلف پاسخگوی بازدید کنندگان یا مراجعین باشید. خرید کاتالوگ استند چرخدار یک تیر و دو نشان است که می توانید با سرعت بالا، جوابگوی مخاطبین بیشتری در مکان های مختلف باشید. چرخ های موجود در پایه ها سهولت در جابجایی را فراهم می آورد که برای تبلیغات در فضاهای بزرگ بسیار مناسب است.
طراحی کاتالوگ استندهای فوق به صورت یکطرفه، دوطرفه، 5 یا 4 طبقه، فلزی، پلکسی، تریبون دار هستند. تنوع در طراحی سبب شده است تا مشتریان بتوانند گزینه های ایده آل و نزدیک تری نسبت به تقاضای خود داشته باشند.
 کاتالوگ استند

خرید آنلاین کاتالوگ استند ارزان قیمت

اگر تمایل دارید خرید کاتالوگ استند ارزان قیمت داشته باشید، سیلور رسانه توصیه می کند خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهید تا در هزینه، زمان و انرژی صرفه جویی نمایید. با این حال در هر کجای ایران که هستید، کافی است تنها با چند کلیک اقدام به خرید کنید. در صورتی که به خرید آنلاین اعتماد ندارید سه گزینه را جهت صحت اعتبار سایت بررسی نمایید:
1.    وجود نماد اعتماد الکترونیکی
2.    نیروی پشتیبانی و پاسخگویی تلفنی
3.    شماره های تماس و آدرس های حضوری
با توجه به موارد فوق می توانید خرید ایمن و معتبر را تجربه کنید.
وبگردی