آفتاب

راهنمای خرید ماسک ورقه ای صورت ، سرم صورت و ماسک دور چشمطی سال های گذشته طیف زیادی از انواع ماسک ورقه ای صورت ، سرم صورت و ماسک دور چشم و.. وارد بازار شده است که هر کدام به نحوی می توانند به رفع مشکلات پوستی شما کمک کنند. مشکلاتی همچون جوش و جای جوش ، آکنه ، تیرگی و... از جمله رایج ترین مواردی است که می توانند تاثیر منفی بر روی زیبایی افراد بگذارند.

این روز ها نمی توان تاثیر مواد بهداشتی برای رفع مشکلات پوستی را انکار نمود. در واقع طی سال های گذشته طیف زیادی از انواع ماسک ورقه ای صورت ، سرم صورت و ماسک دور چشم و.. وارد بازار شده است که هر کدام به نحوی می توانند به رفع مشکلات پوستی شما کمک کنند. مشکلاتی همچون جوش و جای جوش ، آکنه ، تیرگی و... از جمله رایج ترین مواردی است که می توانند تاثیر منفی بر روی زیبایی افراد بگذارند. به همین جهت است که اغلب مردم برای رهایی از آن ها به محصولات آرایشی و بهداشت پناه می برند.

این محصولات با تکیه بر متریال ها و البته مواد موثر موجود در ساختار خود توانسته اند در بهترین وجه ممکن باعث درمان مشکلات شوند. البته این موضوع به شرطی است که شما بتوانید محصول ایده آل و مناسبی را خریداری کنید. متاسفانه این روز ها اغلب مردم نمی دانند که در زمان خرید ماسک ورقه ای صورت ، خرید سرم صورت و یا خرید ماسک دور چشم به چه مواردی دقت نمایند. همین موضوع هم باعث می شود که در نهایت هزینه و انرژی آن ها به هدر برود. ما در ادامه این مقاله قصد داریم تا به شیوه ای دقیق این موضوع را زیر ذره بین نقد و بررسی خود قرار دهیم. لذا اگر شما هم تمایل دارید تا در رابطه با این دسته از تولیدات، اطلاعات بیشتری را کسب کنید، بهتر است ما را تا انتهای این متن همراهی کنید. 

 

ماسک ورقه ای صورت به همراه نکات مهم برای خرید آن 

 

ماسک ورقه ای صورت را می توان به عنوان یکی از مهمترین و البته حیاتی ترین محصولات بهداشتی دانست که در طی چند دهه گذشته وارد زندگی مردم شده است. این دسته از محصولات در حقیقت پارچه ای از جنس پنبه یا متریال های دیگر هستند که به شکل قرص صورت برش داده شده اند. در این شکل هم فضای بینی، لب و چشم ها خالی شده است و لذا ماسک دقیق بر روی بخش های اصلی از پوست شما قرار می گیرد. خود ماسک ها قبل از بسته بندی درون ترکیبات درمانی ویژه قرار گرفته اند. جنس این محصولات می تواند در ساده ترین وجه ممکن این مواد درمانی را به خود جذب کند. 

از طرفی دیگر زمانی که شما آن را بر روی پوست خود قرار می دهید، به سادگی هرچه تمام تر جذب پوست شما می شود. فرایند اصلی در این زمینه، فشار اسمزی است. بر اساس این فشار مواد از جایی که غلظت بالایی دارند، به جایی می روند که غلظت آن ها بالا است. به همین جهت می باشد که مواد موجود در پنبه وارد لایه های پوستی می شود. 

این شیوه از ساختار باعث شده تا این محصولات قیمت مناسب و البته اثر گذاری بالایی داشته باشند. به همین جهت است که این روزها انواع ماسک ورقه ای صورت برای رفع مشکلات مختلف ایجاد شده است . ما در ادامه برخی از مولفه ها را خدمت شما عزیزان بیان کرده ایم که می توانند در خرید ماسک ورقه ای صورت به شما کمک کنند. 

جنس ورقه 

جنس ورقه را می توان به عنوان یکی از مهمترین مولفه هایی دانست که در انتخاب های شما موثر خواهند بود. عموما برای ساخت ماسک های ورقه ای از پنبه و الیاف سلولزی یا کتان استفاده می شود. در این بین شاید بتوان الیاف سلولزی را بهترین انتخاب ممکن برای افراد تلقی نمود. این دسته از محصولات می توانند حجم بالایی از مواد را به خود جذب نمایند. از طرفی دیگر این ترکیبات می توانند مواد جذب شده را به شیوه ای مناسب انتقال دهند. همین مورد هم باعث شده تا این محصولات گزینه ای بسیار ایده آل برای مردم باشند. 

 

ترکیبات موجود 

ترکیبات موجود در ماسک ورقه ای یکی دیگر از مولفه های مهمی است که باید در زمان خرید بدان ها دقت داشته باشید. در واقع مواد فراوانی وجود دارد که به صورت ماسک ورقه ای ساخته می شوند. اما در بهترین حالت ممکن می توان گفت که مواد مرطوب کننده می توانند بهترین نتیجه را با ماسک های ورقه ای خلق نمایند. لذا بهتر است اولویت خود را بر روی آن دسته از ماسک های ورقه ای بگذارید که وظیفه آبرسانی پوست را دارند .

 

برند سازنده

برند سازنده هم یکی از مهم ترین و البته حیاتی ترین فاکتور هایی است که باید در زمان خرید ماسک ورقه ای صورت بدان دقت کنید. بیشتر شرکت های سازنده مواد بهداشتی، اقدام به ساخت ماسک های ورقه ای می کنند. اما در این بین تولیدات برند های معروفی همچون اوردینری، بیوآکوا و لانبنا بیش از سایرین موفق بوده اند. اگرچه برند های موفق زیاد دیگری هم وجود دارد اما سعی کنید در زمان انتخاب صرفا از کمپانی هایی خرید کنید که اعتبار کافی دارند .

 

ماسک دور چشم و نکات مهم برای خرید آن

پوست دور چشم را می توان به عنوان یکی از حساس ترین و البته مهم ترین بخش های صورت در نظر گرفت. پوست این بخش از صوت در مقایسه با سایر قسمت ها بسیار نازک است. به گونه ای که ضخامت آن حدود یک دهم پوست سایر بخش های صورت می باشد. به همین جهت است که این بخش را جزو حساس ترین ناحیه های صورت در نظر می گیرند. سیاهی دور چشم، گودی دور چشم ، پف دور چشم ، چروک دور چشم و…. از جمله مهمترین و رایج ترین مشکلاتی است که برای پوست این ناحیه از صورت رخ می دهد.

اما این روز ها مواد مختلفی برای رفع مشکلات این بخش از صورت ایجاد شده است. ماسک دور چشم یکی از این محصول می باشد. این محصول بی نظیر تا حد زیادی مشابه ماسک های عادی صورت می باشد . با این تفاوت که اندازه کوچکی داشته و صرفا برای پوست دور چشم قابل استفاده است. در این ماسک ها از متریال ها و مواد مختلفی استفاده می شود . این متریال و مواد می توانند در ساده ترین وجه ممکن مشکلات رایج این ناحیه را برطرف سازند. البته باید عنوان کنیم که این موضوع به شرطی است که شما بتوانید محصول مناسبی را برای آن خریداری کنید. ما در ادامه این مقاله برخی از نکات مهم برای خرید ماسک دور چشم را خدمت شما عزیزان بیان کرده ایم .

ترکیبات به کار رفته

ترکیبات به کار رفته را می توان به عنوان یکی از مهم ترین فاکتور ها برای خرید ماسک دور چشم تلقی نمود . همانگونه که عنوان کردیم، پوست این ناحیه از صورت بسیار حساس است. لذا نباید محصولاتی را خریداری کنید که دارای سطح بالایی از PH هستند. این موضوع می تواند به پوست دور چشم شما آسیب برساند.

 

ابعاد و اندازه

ابعاد و اندازه را می توان از دیگر مواردی دانست که بایستی در زمان خرید ماسک دور چشم به آن دقت داشته باشید. بسیاری از برند ها ماسک دور چشم را در اندازه های کوچک تولید می کنند. به گونه ای که فضای زیر چشم را هم به خوبی پوشش نمی دهد. حال اینکه بسیاری از برند ها سعی می کنند تا ماسک دور چشم خود را به گونه ای بسازند که ناحیه بالای چشم ها را هم به خوبی پوشش دهد. به همین جهت بهتر است در زمان خرید، اولویت خود را بر انتخاب چنین تولیداتی بگذارید .

 

برند تولید کننده

برند تولید کننده را می توان از دیگر فاکتور ها و مولفه های مهمی دانست که بایستی در زمان خرید بدان دقت ویژه ای داشته باشید. همانگونه که می دانید، این روز ها برند ها و البته شرکت های زیادی نسبت به تولید ماسک دور چشم اقدام کنند. با این وجود بخش زیادی از این شرکت ها استاندارد های جهانی ندارند. به همین جهت است که محصولات تولید شده آن ها نمی تواند گزینه ای مناسب برای خریدار باشد. پس حتما در زمان خرید به استانداردهای برند تولید کننده دقت کافی داشته باشید .

 

 

 

سرم صورت و نکات مهم برای خرید آن

 

سرم صورت را می توان به عنوان یکی از جدید ترین و البته منحصر به فرد ترین تولیداتی در نظر گرفت که درسالهای اخیر توانسته توجه تعداد زیادی از مردم را به سمت خود جلب نماید. سرم ها عموما مایعات روانی هستند که می توانند به سادگی هرچه تمام تر جذب پوست شوند. این دسته از تولیدات مانند کرم یا روغن ها، گرانروی زیادی ندارند. این موضوع هم به دلیل کم بودن مواد شیمیایی نگهدارنده درون آن می باشد. بیشتر سرم های صورت برای ماساژ پوست مناسب هستند. این شیوه استفاده باعث می شود تا ترکیبات موجود در آن ها ساده تر و بهتر جذب شوند. البته باید بدانید که این روز ها انواع مختلفی از این محصولات در بازار عرضه شده است. این موضوع سبب شده تا فرایند انتخاب و تصمیم گیری برای مشتریان دشوار شود. ما در ادامه چند نکته کلی را خدمت شما عزیزان بیان می کنیم که به کمک آن می توانید نسبت به خرید سرم صورت به شیوه ای ایده آل و منحصر به فرد عمل نمایید. 

نحوه بسته بندی

نحوه بسته بندی را می توان به عنوان یکی از بهترین و البته منحصر به فرد ترین فاکتورهایی در نظر گرفت که بایستی برای خرید سرم صورت بدون دقت داشته باشید. همانگونه که اشاره کردیم، سرم های صورت گرانروی اندکی دارند. به همین جهت محصول انتخابی شما باید به نحوی بسته بندی شده باشد که بتوانید بدون کوچکترین هدر رفتی از آن استفاده نمایید. بدین منظور اغلب سرم های بازار به همراه قطره چکان عرضه می شوند. برخی دیگر هم دارای روزنه های کوچکی هستند که باعث می شود تا محتویات درون آن به صورت قطره ای خارج شود. این فتاکتور در نهایت باعث می شود تا شما بتوانید به شیوه ای مناسب تر از این محصولات استفاده کنید. 

میزان حجم 

حجم مواد موجود در هر بسته را می توان به عنوان یکی از مهم ترین و البته حیاتی ترین مولفه هایی در نظر گرفت که می تواند تاثیر زیادی بروی هزینه های شما داشته باشد. اغلب سرم ها دارای حجم مشخصی از مواد آرایشی درون خود هستند. بدیهی است که هر اندازه که حجم بیشتر باشد، صرفه اقتصادی محصول مورد نظر هم برای شما بیشتر می شود. لذا در این بین سعی کنید که اولویت خود را بر روی محصولاتی قرار دهید که حجم بیشتری دارند . 

 

ترکیبات موجود 

ترکیبات موجود در سرم صورت را می توان به عنوان یکی از مهم ترین و البته حیاتی ترین مولفه هایی دانست که باید در زمان خرید بدان ها دقت کنید . عموما برای ساخت هر دسته از سرم ها، از مواد و ترکیبات مختلفی استفاده می شود. چنانچه محصول انتخابی شما دارای حجم زیادی از مواد شیمیایی باشد، باید خود را برای عوارض بالای آن آماده نمایید. لذا سعی کنید غالبا محصولاتی را خریداری کنید که حجم بیشتری از مواد طبیعی را در خود دارند . 

 

سخن آخر

همانگونه كه عنوان کردیم، این روز ها انواع مختلفی از مواد آرایشی و بهداشتی در بازار عرضه شده است. در این بین  سرم ، ماسک صورت و ماسک دور چشم را می توان جزو پر استفاده ترین مدل ها دانست. با این وجود بخش زیادی از مردم در رابطه با آنها اطلاعات صحیحی ندارند. ما در این مقاله سعی کردیم تا نکات مهم برای خرید ماسک ورقه ای صورت ، خرید ماسک دور چشم و خرید سرم صورت را خدمت شما عزیزان بیان کنیم. اما چنانچه به دنبال اطلاعات تکمیلی هستید یا می خواهید محصولات اصلی را خریداری کنید، می توانید هم اکنون به فروشگاه گارنی مارکت مراجعه فرمایید.